Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Хриси  (Прочетена 11836 пъти)

Antares

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 172
Re:Дневникът на Хриси
« Отговор #60 -: 13-03-2010, 18:10:13 »

Хриси, права си, че не трябва да има насилие. Но да приложим волята си, за да се откажем от нещо, е някаква форма на насилие над самите нас. Според мен въпросът е как мозъкът ни възприема проблема - ако успеем да го убедим, че нещо ни вреди, оттам нататък няма да е проблем да го спрем, без да усещаме липсата му. При мен така беше с кафето - пиех по две-три на ден, и то с удоволствие. Беше ритуал сутрин като стана, да разбъркам нес-кафе или пък да пия еднон хубаво еспресо. Обаче преди 4 месеца, откакто попрочетох доста и промених като цяло режима на хранене и на мислене, кафето въобще не ме привлича и не пия. Мъжът ми още ми се чуди :D Месото също отказах от раз, както и млечните. За това време само веднъж ми се прияде сирене и кашкавал и опитах едно бри, което не бях пробвала, ама няма да повторя. Не ми допадна като вкус. Виж, ядковите сирена са нещо божествено.
Специално пък за цигарите трябва да си безкомпромисна - това е гадна отрова, която за щастие не употребявам от години. Ако трябва, ще се поназориш малко, за да ги спреш. Прав е Бенато, за някои работи трябват немалко усилия, човешката воля лесно се огъва... Е, за компенсация други работи приемаме много лесно, така че действай и успех!
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на Хриси
« Отговор #61 -: 23-03-2010, 12:42:56 »

Хриси,къде изчезна? :surpris_23:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Хриси

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65
Re:Дневникът на Хриси
« Отговор #62 -: 24-03-2010, 15:51:52 »

Бях на гости на родителите ми ,после при сестра ми и нямах достъп до Интернет :) Утре ще пиша повече:) И за четене имам доста :)
Активен
Бъди промяната,която искаш да видиш в света!

don Pozo

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86
Re:Дневникът на Хриси
« Отговор #63 -: 27-11-2010, 15:23:49 »

Хриси, какво стана с болките в тазобедрените стави?
Активен
 

Страницата е създадена за 0.114 секунди с 22 запитвания.