Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: подкожни мастни образования  (Прочетена 64724 пъти)

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743

Имам проблем с тях. Усещам ги като извънтелесни нашественици, които се опитват да завладеят тялото ми и се чудя как да успея да ги прогоня. Някой ако се сеща за мощни оръжия, с които да ги унищожа... или поне да ги сплаша да се поскрият, може да ми каже. Аз бях чел някъде из сайта как се махали... но тогава четох прекалено много неща и реших да го оставя за после, а пък сега нищо не мога да намеря. Може да е било някъде из коментарите на потребителите, а те са си много под всяка статия и малко трудно.... Така че благодаря предварително за помощта  :pensif_29:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #1 -: 12-04-2010, 11:03:48 »

Липосукция.  ;)
Майтапя се.
Пречистване+веганство+суровоядство - това е формулата.
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #2 -: 12-04-2010, 11:09:54 »

Не искам липосукция. Ако ще ми правят липосукция, трябва 1000 пъти да ми вкарват там каквото ми вкарват и да ме източват.... в такъв случай, предпочитам там да си седят нашествениците, че липосукцията ми изглежда по-страшна. Сигурна ли си, че това е формулата.... аз все си мисля, че имаше едно конкретно пречистване за това, ама не съм изобщо сигурен де. Иначе си права като се замисля, но много сложно го направи, щото засега не съм правил нито едно от тия трите дето ми ги каза... и формулата става малко сложна някакси. Ама виж, че ако е само едно от пречистванията, бих се постарал да го направя и да изчезнат  :Confus_3:
Кажи ми, няма ли по-лесен начин... от тази тройна коалиция, защото като гледам държавата докъде стигна с тия тройни коалиции.....  :Confus_34:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #3 -: 12-04-2010, 11:56:09 »

За мен няма по-лесен начин. Иска се и воля.
Да се пречистиш и да си продължиш със стария хранителен режим не ми се вижда много логично.
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #4 -: 12-04-2010, 12:06:37 »

Опасна си обаче ти :)
Аз за мастните образования питам конкретно.... ти целия ми живот нареди набързо според твоите разбирания tooth
Много воля се иска, ама не знам защо си мислиш, че я имам аз нея...  :whistling2 - emotloader:
Но все пак ти благодаря много, че се стараеш да ми помогнеш  :kisss:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #5 -: 12-04-2010, 14:16:39 »

Усещам, че някой иска да ми каже нещо... но нещо го спира, що така... няма да опандизя никой, който се опита да помогне със съвет  :police:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #6 -: 12-04-2010, 15:44:11 »

Усещам, че някой иска да ми каже нещо... но нещо го спира, що така... няма да опандизя никой, който се опита да помогне със съвет  :police:

Ако искаш кадърен отговор, трябва и кадърно задаване на въпросите.  Пол/ възраст/ телесно тегло/ наличие на епикриза от лекар за някакви метаболитни отклонения/ други подробности/ влечение и преяждане с някакви храни ???

Мога да говоря от позицията на моето тяло, ако искаш да отслабнеш с 30 килограма на месец може да купиш една сокоизстисквачка и да заделиш по 10 лв на ден само за зеленчуков материал .
Варианти много но нека да зададеш целта за да се изредим със съвети. При мен моментално затлъстяване   се наблюдава от пшеничени продукти. Вижда се  с просто око как се налива сланина в корема.
Ако търсиш вълшебни хапченца и такива има но дозирането е сложно и трябва да те наблюдава лекар.
Другото което е предложила Вери е без никакъв риск, и е вкусно и приятно.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #7 -: 12-04-2010, 18:24:35 »

Опааааааааа..... сега ми стана ясно, много съм прост tooth
Изобщо не сте ме разбрали за какво става на въпрос :Confus_3:
Ами..... нямам предвид тия мазнини, т.е. дебелина. За това съм напълно съгласен, че суровоядството и т.н. ще помогне. Имам предвид едни топченца къде са ми изникнали по ръцете и краката, не знам точно как им викат.. мисля, че са мастни образования. Като ходих при личния лекар да го питам за това, каза ми, че нямало проблем с тях... били доброкачествени и нищо да не съм ги правел, щото се бях зачудил дали трябва да си направя операция. Може би се водят доброкачествени туморчета, нямам си идея. То ако бях много наясно, нямаше да досаждам тук, ами вече щях да се лекувам. Дано да сте успели да ме разберете този път за какво говоря. Жената къде се опита да ми помогне в началото си е била напълно права значи, с тия моите обяснения.... само глупости дрънкам и не казвам почти нищо   :angel:
Мисля, че бях чел или някъде сред прочистващите програми... или в някой коментар след някоя статия... за нещо, което има ефект точно върху тези топченца/мастни образования/туморчета, които изникват из тялото и ...доколкото разбрах, може да изчезнат. Честно казано, сега много ме е яд - тогава още трябваше да си го отделя някъде, обаче нали точно тогава се зарибих по сайта и четох много работи ..и реших да оставя за после ужким и ето.... сега нищо не можах да намеря и затова реших да питам, щото това все някой от вас ще да го е писал там дето съм го гледал, или поне ще знае повече  :peperudi:
Иначе да... имам нужда и малко от отслабване и сега ужким искам да ям повече месо и по-малко плодове и зеленчуци. Като цяло съм на 23 години 178 см 88 кг, което ако бяха мускули щеше да е добре.. ама не е :) Предполагам, че само увеличаването на плодовете и зеленчуците ще ми помогне да отслабна.... но тази тема ми е доста по-ясна, докато конкретно за тия топчета вече нещата стоят иначе - т.е. не ми е ясно какво точно мога да направя, за да ги махна... ама прочистваща програма някаква или нещо, че с операция хич не искам и ме е страх нещо... може да изглеждам малко разпилян.. ама така е из главата ми, съжалявам  :thankyou:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #8 -: 12-04-2010, 18:29:43 »

Мъж ми има такива топченца по ръцете. По наследство са му, което е интересно. Спаднаха малко, когато поотслабна. Медицински интервенции само биха влошили нещата, пробвай с режими, изчиствания, както другите те посъветваха.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #9 -: 12-04-2010, 18:41:19 »

Да, но те ме посъветваха като са разбрали друго. И моите наблюдения показват, че храната има значение. Още повече и доктора ми каза, че някои храни ги увеличават, а други ги намаляват и трябва да наблюдавам. Но ми се стори, че някой беше писал за почистваща процедура, която помага и за тях... или пък и да не е бил писал, може някой да знае нещо.  O0
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #10 -: 12-04-2010, 18:45:12 »

Мъж ми има такива топченца по ръцете. По наследство са му, което е интересно. Спаднаха малко, когато поотслабна. Медицински интервенции само биха влошили нещата, пробвай с режими, изчиствания, както другите те посъветваха.


Имам едно такова топче на едната ръка. Открих го случайно след масаж от мускулна треска и много се бях притеснил. Доктора и на мен ми каза същото (мастни кисти ).  Не знам как ти пречат и как изобщо си ги намерил.
Трябва някой експерт да се изкаже, моето топче оцеля след хард анорексия.
Възможно е да разгледаме случая като вид паразитна киста с лоши неща вътре склонни към разпространение.
« Последна редакция: 12-04-2010, 19:08:17 от Ortodoksalen_Anorektik »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #11 -: 12-04-2010, 18:48:49 »

Лошото е, че аз преди имах само едно топче... или поне така си мисля де. След това взеха, че се появиха други ....и да стават по-големи и затова реших да се плаша. Другото лошо е, че дори операцията не е сигурно дали ще помогне - щото можело да изникнат на друго място, или поне така съм чувал. И затова се вдъхнових като го прочетох някъде из сайта, че нещо може да помогне срещу това. Явно като гледам доста хора са така, странно.... да не съм се объркал нещо аз и да съм прочел нещо друго. Все някой щеше да го забележи иначе  :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #12 -: 14-04-2010, 07:10:58 »

Да, наистина темата не е за този раздел, но според мен тези мастни образувания са нещо като папиломи. Чувала съм, че се отстраняват с лазер, а за предотвратяване на появата им ти трябва някакво дълбоко пречистване на организма.
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #13 -: 14-04-2010, 08:40:23 »

Да, наистина темата не е за този раздел, но според мен тези мастни образувания са нещо като папиломи. Чувала съм, че се отстраняват с лазер, а за предотвратяване на появата им ти трябва някакво дълбоко пречистване на организма.
Ами да... нали и аз това питам - кое е това дълбоко прочистване, което трябва... но никой не иска да ми каже  :surpris_23:

Обаче.... с прочистването само спират да се появяват... или също така изчезват... и кое точно пречистване имаш предвид като ми го казваш ?  :Content_22:

Не искам лазери нещо аз  :Confus_34:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #14 -: 14-04-2010, 09:19:51 »

 Потърси книгата на д-р Олга Елисеева "Класическо приподосъобразно прочистване цялостна програма за лечение и възстановяване на организма" на изд. Хомо Футурус. В нея в 200 стр. е изложено почти всичко.
За разлика от книгите на Малахов, понеже д-р Елисеева има клиника и огромен опит с пациенти, схемите
за прочистване са дадени в точно определен алгоритъм, който като се спазва резултата е отличен.
Поне при мен беше така. Освен това преди да започне, човек с каквото и да е е хубаво да се запознае малко и теоритично, така че дерзай щом имаш мотивация ще успееш.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #15 -: 14-04-2010, 15:17:30 »

Има някакво ново чудо на хапчетата Серрапептаза. Чисти наред подобни неща на теория.
На практика не искам да пробвам пръв, отстъпвам ти предимството :)

Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #16 -: 17-05-2010, 09:57:14 »

Тези мастни образувания при мъжете са с хормонален характер, особено ако са повече, както в твоя случай. Яж мазно, вдигай тежко и наблегни на суровите храни. Забрави за тестените и наблюдавай резултата поне седмица-две.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Пианистката

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #17 -: 05-06-2010, 02:41:04 »

И аз имам същият проблем. Знам, че се махат оперативно, но няма гаранция, че пак няма да се появят. Въпросът от какво се образуват, не съм си изяснила. При мен има на главата 2 и на ръката едно. Другаде все още не съм намерила  :-\
Има някакво ново чудо на хапчетата Серрапептаза. Чисти наред подобни неща на теория.
На практика не искам да пробвам пръв, отстъпвам ти предимството :)
Това не е ли ензим изпускан от копринените буби?
В бг-мамма се коментира ензимната терапия, ако мога така да я нарека, но аз съм резервирана.
Активен
"And what, Socrates, is the food of the soul? Surely, I said, knowledge is the food of the soul."

v

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 103
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #18 -: 05-06-2010, 09:16:15 »

Моя колежка има такива мастни образования и е ходила на много специалисти,но без резултат.Занимава се с всички видове пречиствания на тялото,но топчетата постепенно стават все повече,може и да е хормонално защото при хормонални проблеми трябва много внимателно всеки за себе си да подбере режима на хранене,а може би и някакви процедури,като резултатите ще дойдат за по продължително време.
Активен

Eternal bliss

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 88
Re:подкожни мастни образования
« Отговор #19 -: 05-06-2010, 20:52:15 »

Имах такова на прасеца преди 1 година и нещо ама не му обръщах внимание(мислех, яе си е нещо нормално) и сега след вече година и нещо суровоядство го няма  :sorcerer - emotloader: мисля, че още след 2-ия месец е изчезнало.. щото помня, че лятото не съм го забелязала :)))
Активен
..and what they are doing with this visible language that they create is they are making gifts..
 

Страницата е създадена за 0.097 секунди с 23 запитвания.