Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Германий  (Прочетена 10747 пъти)

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161
Германий
« -: 21-05-2010, 23:25:18 »

 Един много ама много важен микроелемент е германия.Единствения микроелемент който има функции на адаптоген.Открит е от японски учен и патентован под наименованието GE-132.
 На първо място той е важен за имунната система и за повишаване на производството интерферон.Предпазва от инфекции и възпаления.Доставя кислород до всяка клетка на тялото.Изчиства токсините от всичко органи и системи.Повлиява добре кръвотворната функция и тази на мозъка.
 Храни в които се съдържа:
 Рейши,шиитаке,жен шен,алое вера,хлорела,суши,черен оман,бразилски жен шен,доматен сок,кисело мляко,чесън,целина,броколи.
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Германий
« Отговор #1 -: 22-05-2010, 07:17:01 »

Казаха ми ,че по Европата продавали органичен германий , някой знае ли нещо , трябва ми ?
Активен

Keit

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 105
Re:Германий
« Отговор #2 -: 22-05-2010, 11:55:06 »

http://www.novatv.bg/bg/shows/videos/7?video=7
Тук има предаване за органичния германий. Казват, че може да се намери в аптеките.
Изчакайте около минута, за да се зареди предаването!!!
Активен
С желание всичко се постига!

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Германий
« Отговор #3 -: 22-05-2010, 21:28:33 »

Казаха ми ,че по Европата продавали органичен германий , някой знае ли нещо , трябва ми ?
Да, ето ти органичен германий - http://megadar.bg/product_info.php?products_id=4430
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161
Re:Германий
« Отговор #4 -: 22-05-2010, 23:15:39 »

Казаха ми ,че по Европата продавали органичен германий , някой знае ли нещо , трябва ми ?
Titan би ли споделил за какво ти е необходим Германия?Наистина е много ценен но и скъп.Напоследък най големия бум в алтернативната медицина предизвкиква чудотворното действие на хуминовата(фулвинова)киселина.Тези киселини имат всички свойства на германия плюс още много други.Но ако си решил да купуваш германий -ок.В никакъв случай няма да сгрешиш.Аз просто ти предлагам по добра алтернатива.
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Германий
« Отговор #5 -: 22-05-2010, 23:40:01 »

заимавам се с алхимия , това е една от необходимите съставки за получаване на злато  tooth
Майка ми я оперираха от рак на гърдата , химиотерапии и някой и казал да го взема и и обещах да и намеря, затова. Благодаря ви за информацията.
Активен

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161
Re:Германий
« Отговор #6 -: 23-05-2010, 01:08:19 »

 О аз те разбрах веднага че си алхимик  :pensif_29: ^-^....та добро решение за германия....само гледай да е от сериозен производител че е пълно с ментета
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240
Re:Германий
« Отговор #7 -: 20-07-2010, 22:19:46 »

Мисля, че четох някъде, че хранителните добавки с германий могат да увредят черния дроб и по-добре да се набавя от съответните храни, макар и в по-малко количество
Активен

lilka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Германий
« Отговор #8 -: 21-07-2010, 06:31:19 »

Привет! Германий се съдържа в годжи берито, другите имена на това плодче са: лиций, имераторско плодче, мерджан, гоуци. В Бг има вече сок от това плодче на фирмата Рабенхорст.
Активен

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
Re:Германий
« Отговор #9 -: 21-07-2010, 19:17:49 »

Аз бих наблегнал на пъпеши"Пъпешът е особено полезен с високото си съдържание на фолиева киселина. Фолиевата киселина стимулира образуването на кръвни клетки от костния мозък и подпомага секрецията на солна киселина в стомаха. Сто и петдесет грама пъпеш задоволява нуждите на организма от фолиева киселина за деня, което го прави абсолютно подходящ плод за жени планиращи бременност, бременни, деца и лица с хронични заболявания.

 


Същият грамаж насища организма с калий, магнезий и един изключително рядък минерал германий, които са необходими на сърцето, бъбреците. Съдържанието на калий и магнезий в пъпеша е много повече отколкото в краставицата, крушата или зелето. Тези микроелементи имат понижаващ кръвното налягане и нивото на холестерола ефект. А германият е микроелемент, отговорен за поддържането на младостта на клетките"
Активен

Niksyna

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:Германий
« Отговор #10 -: 02-08-2010, 08:25:22 »

Германий знам, че може да се набавя и чрез специални гривни с био-керамични вложки, които отделят електрони на германия. И така при контакт с кожата организмът се снабдява с някакво количество германий.
Активен

Niksyna

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:Германий
« Отговор #11 -: 02-08-2010, 08:30:21 »

http://vision-bg.wellnet.me/page39.php - ако изключим, че на този сайт се продава гривна с такива вложки, има доста обширна и полезна информация за гемания.
Активен

Max

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Германий
« Отговор #12 -: 01-08-2011, 23:53:45 »

Който поради раково заболяване има нужда от германий, хуминова киселина и други антиракови продукти може да ги намери тук: http://naturform.blogspot.com/
Активен
 

Страницата е създадена за 0.103 секунди с 22 запитвания.