Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Кога трябва да потърсим лекарска помощ?  (Прочетена 1981 пъти)

vehadi

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

  Когато имаме здравословни проблеми,ние често ги пренебрегваме.
Ако някой желае ,може да види една таблица с информация,която може да ви помогне да вземете вярното и навременно решение: http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/b3/med_pomosht.htm
 Понякога това означава и спасен човешки живот.
Активен

Grett

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re:Кога трябва да потърсим лекарска помощ?
« Отговор #1 -: 29-06-2010, 15:07:46 »

хладни крайници, световъртеж от време на време.. вечер мн трудно заспивам... това ее от много време..  :D някой може ли да помогне може би трябва да хапвам растения богати на желязо не съм сигурна.. а за безсънието какво ще кажете ?
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Кога трябва да потърсим лекарска помощ?
« Отговор #2 -: 29-06-2010, 18:29:35 »

Звучи ми като слабо оросяване. Ако е това с повече движение и течности трябва да се оправи:)
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Кога трябва да потърсим лекарска помощ?
« Отговор #3 -: 29-06-2010, 18:31:49 »

хладни крайници, световъртеж от време на време.. вечер мн трудно заспивам... това ее от много време..  :D някой може ли да помогне може би трябва да хапвам растения богати на желязо не съм сигурна.. а за безсънието какво ще кажете ?
Кръвното как е? Май повечето момичета и жени сме имали или имаме подобни проблеми.
Повече движение, течности и правилна диета. Растенията богати на желязо си ги хапвай - наистина дава сили този елемент, дори да нямаш анемия.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

ofortuna

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Кога трябва да потърсим лекарска помощ?
« Отговор #4 -: 29-06-2010, 19:45:13 »

Прочетох болестите и симптомите - моля ви, пълен абсурд. При грип - кървави храчки  :o , при диария - кървави изпражнения  :Confus_3:, а да не говорим за урината - с цвят на чай или кафе... че вашата с какъв цвят е???
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Кога трябва да потърсим лекарска помощ?
« Отговор #5 -: 29-06-2010, 20:15:58 »

Аз имам всички симптоми на анемията и въпреки всичко нямам анемия. Симптомите на алергия също могат да бъдат много разнообразни. Повечето описани симптоми на респираторни заболявания много пъти съм ги имала и съм се оправяла без доктор. Астмата има съвсем други признаци, а описаното под астма в таблицата си е бронхиален спазъм в 90% от случаите. При бронхит не е задължително температурата да е висока, нито да има болки.
Моят съвет е лекарска помощ да се търси тогава, когато се случи нещо прекалено необичайно за нашето състояние - признаци на инфаркт/инсулт, много силни коремни болки, храчене на кръв, много висока температура, която не се сваля от нищо и т.н. екстремни ситуации.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"
 

Страницата е създадена за 0.113 секунди с 24 запитвания.