Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Сяра и МСМ  (Прочетена 66911 пъти)

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #40 -: 02-09-2010, 10:02:58 »

Така е, всичко е според зависи...познавам ниско-интелигентни, но търсещи индивиди с богата обща култура, както и хора, клонящи към гениалност, но придържащи се към стереотипа. С първите общуването ми е по-лесно.

Горе имах предвид по-точно, че без експериментиране е много по-трудно (или скъпо) да откриеш кое е действа добре и кое - не толкова на телата ти.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #41 -: 02-09-2010, 12:55:52 »

да интелигентни същества, но при повечето същества интелектът работи в различни посоки , повтарям се като казвам, че са малко хората , при които интелекта работи в посока на здравето. Познавам много хора , които са интелигентни в работата си , имат невероятни постижения , но в здравословен план са пълни развалини. За какъв интелект говорим тук ?

Да така е но всеки носи отговорност за собственото си здраве и не е правилно да съдим и критикуваме другите! Трябва да се уважавами и да сме по-толерантни към мненията на другите!
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #42 -: 02-09-2010, 14:09:10 »

Деси , най-интересното е ,че като видя някой човек и като пообщувам 10 мин с него и го видя с какво се храни мога да му предрека бъдещето относно здравето му и познай - досега не съм сгрешил , така че ми е абсолютно ясно какви са последиците от консумирането на дадени продукти и воденето на определен начин на живот . Ако някой е достатъчно умен ще пита , другите ще се сърдят ...
Активен

krassito

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #43 -: 11-09-2010, 11:04:39 »


Малко инфо:

След дълги перипетии и 4 часа висене на и около митницата, се сдобих с МСМ (от един американски сайт). Почвам да го пия, също и хрян с лимонов сок, ще докладвам, ако наблювам подобрение на акнето.
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #44 -: 11-09-2010, 11:59:12 »

В он-лайн магазина на Мер отново има в наличност и аз вече си поръчах!
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #45 -: 13-09-2010, 22:53:39 »

В он-лайн магазина на Мер отново има в наличност и аз вече си поръчах!
И аз побързах да го поръчам, че току виж пак свършил :Content_22:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Antares

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 172
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #46 -: 17-09-2010, 16:52:46 »

Сега ще го видим МСМ-а що за стока е, от утре го почвам.
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #47 -: 18-09-2010, 17:10:23 »

Сега ще го видим МСМ-а що за стока е, от утре го почвам.

После да споделиш! ;) Аз съм вече на втория пакет от няколко дни! От началото на месеца включих и спирулина на Златна ябълка и ми се отразяват супер на тонуса!
Активен

Antares

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 172
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #48 -: 19-09-2010, 07:02:59 »

Ще споделя :) Смятам да пия сутрин и вечер по една равна ч. л., разтворена във вода с лимонов сок, отвреме навреме може и в прясно изцеден портокалов сок. Надявам се да повлияе добре на ставите, понякога (напоследък по-рядко) имам лек проблем с дясното коляно. Наскоро ми направи впечатление, че от няколко месеца пръстите на краката и прасците въобще не са се схващали, както преди, а сщо и ноктите ми много по-малко се чупят. Може би е от подобрен минерален баланс. Иначе проблеми с акне и с кожата като цяло никога не съм имала, да чукна на дърво. Само дето студените ръце и крака са ми трудни през по-хладните месеци...
Смятам след месец и нещо да си направя един профилактичен преглед и изследвания, да видя как ми се е отразила промяната в храненето от близо година насам.
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #49 -: 19-09-2010, 08:45:30 »

Ние също се МСМ-осваме от 11 септември.:)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #50 -: 19-09-2010, 17:11:33 »

Ние също се МСМ-осваме от 11 септември.:)
И аз така от 15 септември :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #51 -: 19-09-2010, 19:07:13 »

...само аз още не съм поръчала май  ;D...другия месец и аз
Активен

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #52 -: 25-09-2010, 23:17:18 »

Бате Бино ето линкче към он-лайн магазина на Мер! Тъмко ще подкрепиш начинанието й! :)
http://store.zemianazaem.com/index.php?route=product/product&path=33&product_id=59

Това е чудесно, но като преводач щом прочетох "основни бенефити" направо щеше да ми стане лошо!!!
Активен

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #53 -: 03-10-2010, 12:44:33 »

Desi82, благодаря ти за информацията и за линка...Вчера си купих МСМ и сега изпих първата си доза.. :).Смятам да увеличам постепенно...ти до колко лъжици си стигала най- много- до 2 ли?  :)
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #54 -: 03-10-2010, 15:44:35 »

Desi82, благодаря ти за информацията и за линка...Вчера си купих МСМ и сега изпих първата си доза.. :).Смятам да увеличам постепенно...ти до колко лъжици си стигала най- много- до 2 ли?  :)
Доколкото знам, няма смисъл да се приема повече от 6 гр. дневно. Ако знаеш нещо друго, моля, сподели с нас :Content_22:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #55 -: 03-10-2010, 17:29:14 »

Петко, питам във връзка с линка, който е посочила Деси - http://www.giveittomeraw.com/profiles/blogs/the-biggest-health-secret-that

Там се говори за достигане на 10 суп. лъжици за достигане на максимален ефект...

Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #56 -: 03-10-2010, 17:32:19 »

Аз мисля, че това е само за в началото, докато се "засити" организма. После се намалява количеството.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #57 -: 03-10-2010, 18:19:19 »

Абе как така до скоро никой не пиеше сяра и бяхте ок,а сега си посипвате и главите? :surpris_23: ;D ;D ;D ;D
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #58 -: 03-10-2010, 19:33:53 »

A защо до преди 5 години много малко хора знаеха що е това суровоядство, а сега все повече набира сила? ;)

Лично ние експериментираме без консултация този път. Аз ще я направя в края на месеца.
Активен

lilka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Сяра и МСМ
« Отговор #59 -: 03-10-2010, 20:17:33 »

MSM -а много добре добре ни се отразява! В началото ме изненада горчивия вкус, защото никой не написа за това  :Content_4 - emotloader:
Първо пиех по чаена лъжичка с около 2 супени лъжици лимонов сок или сок от ацерола и след седмица почнах по-смело по супена лъжичка само сутрин. Имам нужда от по-малко сън и се наспивам много добре.
Избягвам да пия след обяд, защото трудно заспивам вечерта.
Деси, благодаря ти за отзивите, които написа, защото това ме убеди напълно, за да си го поръчам.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.074 секунди с 24 запитвания.