Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Хлоазма  (Прочетена 1676 пъти)

vasilevsi

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Хлоазма
« -: 08-08-2010, 00:12:02 »

Здравейте!
Попаднах на сайта "Земя на заем" преди няколко месеца - за мен той е истински извор на вдъхновение! Отдавна съм направила избора да не консумирам месо, след последните великденски пости приключих окончателно с храните с животински произход. В обкръжението ми няма хора, минали вече по този път, които да ме напътстват, затова търся в мрежата информация и съвети.
Проверих във форума,но не намерих нищо по темата, която повдигам - хиперпигментация - хлоазма, петна по лицето. В различните сайтове попадам само на коментари за избелващи продукти, както и изброяване на възможни причини - хормонални, епилация, излагане на слънце... Само на едно място бегло се споменава, че подобен ефект може да има липсата на определени хранителни вещества. Логично беше да направя връзка между потъмнялата си горна устна и промяната в хранителните навици, тъй като те по време се припокриват.
Някой може ли по-конкретно да ми каже, липсата на кои вещества може да доведе до този неестетичен резултат, който в такъв случай е признак, че тялото страда. Ще съм благодарна за вашите съвети, как по естествен начин да възстановя нормални си външен вид... и самочувствие!
Поздрави!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Хлоазма
« Отговор #1 -: 08-08-2010, 10:05:29 »

vasilevsi, добре дошла !  Отговорът на въпроса ти  си е там , във форума,  просто малко по-внимателно прегледай :)
Методиките за които става дума в него (прочистване , гладуване, положителни настройки и т.н.)   оздравяват целия организъм ! Без да се интересуват точно от името на диагнозата , която някое плешясало хипертонично професорче е дало за тази или онази болест. 
Една и съща болест може да има сто причини !
 Една и съща методика може да излекува сто болести !
 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.128 секунди с 24 запитвания.