Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Кой е предпочитаният от вас режим за разтоварване и лечение?

Сухо гладуване
- 8 (5.4%)
Гладуване на вода
- 28 (18.8%)
Плодов режим
- 66 (44.3%)
Житен режим
- 7 (4.7%)
Гладуване с кленов сироп
- 1 (0.7%)
Режим на сокове
- 20 (13.4%)
Друг (ако желаете обяснете в коментар под анкетата)
- 3 (2%)
Нямам предпочитан режим, всички ми харесват
- 8 (5.4%)
Не провеждам никакви режими
- 8 (5.4%)

Общ брой гласове: 136


Автор Тема: Кой е предпочитаният от вас режим за разтоварване и лечение?  (Прочетена 36358 пъти)

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149

 Ами.. аз не съм експерт, за да ти дам съвет, но ми изглежда добър план. =)
Активен

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

смятай каква си малка, а какви гладувания вече правиш  :surpris_22: малко ще се засрамя  :Confus_3: :Confus_3:
добре де, а как ти се струва някакъв вариант примерно.... 3 дни плодово-чаен режим, 1 ден гладуване сухо, 6 дни плодово-чаен режим, 1 ден гладуване сухо, 3 дни плодово-чаен режим.... захранване ?  ???

... малка, малка ... колко да е малка, сигурно вече е правила полово-чаен режим ...   tooth
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

абе страх ме е.... 2-3 сухо гладуване, ще се обезводня нещо или не знам и аз...... а и в момента ми е втория ден по режима на ковачева, мисля да си го изкарам, но за по-натам може и да пробвам както ти ми казваш да видя какво ще стане.... ама сигурно като съм убеден, че няма да имам много ходене напред-назад, щото като ми прижаднее много какво да правя, не искам да умирам още съм на 24... не съм свикнал да припадам и разни такива, а и си мисля, че за такова сухо гладуване трябва повече да съм се поизчистил, защото може да е прекалено ударно влиянието му върху мен - ако вземат токсини да изкачат отвсякъде  :Confus_34:

Гарване , вземи пример от твоя идол 40 дни на сухо в пустинята и въпреки дяволските изкушения е устоял , ти за 2-3 се притесняваш , спокойно има мазнини, които организма ще разгради ... до 5 сухо може :)
Активен

lindorina

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93

Неотдавна, за първи път тук научих за сухото гладуване.Ако знаех за него преди,сигурно това щеше да е предпочитания от мен начин за пречистване.Много пъти съм правила плодово-чаеният режим на Л.Ковачева,като дори три пъти съм го провеждала в клиниката на д-р Емилова.
Доволна съм и благодарна,че съдбата на времето ми даде право на избор-или отново операция,или опитване на нещо различно за повечето хора тогава, като така нареченото "гладуване"на Л.Ковачева,впоследствие добре известно.
Смея да твърдя,че оттогава търся пътя и постепенно го намерих.Първият път,когато проведох дългото за мене  20дневно разтоварване на плодове,чай и мед,имах страхотен резултат.Само от него и постепенното захранване след това,кистата,която отново ми се беше появила след първата операция-се "стопи".Започнах да се интересувам и да чета,възхищавах се на Брег и исках,дори пробвах 3.дневни гладувания само на дестилирана вода,като след това продължавах отново на плодове.Обикновено,най-успешните и приятни такива плодови разтоварвания за мен са през лятото на дини и отчасти пролетта на череши.Установих за себе си,че в началото дори да ям по-вече плодове,в последствие ми стига примерно и само една ябълка на ден+чайовете.Заразих аудиторията от приятелки около мен,които също започнаха да практикуват "моето гладуване"под мой надзор :)
Бях споделяла,че ми е трудно да пия по много вода,а сухият глад е идеален за мен,точно поради тази причина./Стана ми смешно като се сетих ,как веднъж Футурус каза,че няма да се налива като лейка :D/А,за сега си мисля,че идеалният вариант за мене е 2-3 дена сух глад,последващ от толкова на вода и сокове.
Онтосно физическото натоварване,наистина не бива до се натоварваме супер много,но при мен специално,разходката с колело и тибетските ритуали добре ми действат.Е,когато се чувствам отпаднала,просто си полягвам,докато ми отмине .
Сега мисля,преди майското пълнолуние,да направя двата дена СГ и след това водно.Стискайте палци :peperudi:
Активен
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!
http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg

Gerity Borisova

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27

На мене ми допада плодовия и ядковия режим,а понякога ,но по-рядко но не на последно място,и режима шоки-шок,невероятен е ! Най уважавам тези три режима!
Активен

Spanaka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 152

Моите предпочитания са "гладуване на вода" - ако е за повече от пет дена и "плодов режим" - ако е за по малко

Не знам кой е по-ефективен, а кой ми е по лесен ;)
Истинско мъчение ми е дни наред да съм на плодове и непрекъснато да съм гладен и да чакам с нетърпение времето за следващата ябълка или грейпфрут...пък след това съм дваж по-гладен!
докато при чистото - глада ми изчезва след 2,3,4 дни и забравям.

Другите режими не съм, но ще ги пробвам!
Активен
Моралът в поведението, започва с морал в храненето!

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

"Гладуване на вода" 14-21 дни, 1 път в година, 2 ден в седмица, 2-3 дни в месец...
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.
 

Страницата е създадена за 0.19 секунди с 27 запитвания.