Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Въпроси към шоуто за ЖЕНИ  (Прочетена 13255 пъти)

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #40 -: 19-02-2011, 14:55:46 »

40. Ако можете да се оприличите на музикален инструмент, какъв ще е той?

А. Виола – малка и с хубави извивки  ;)

Б. На пиано. Не че приличам на него, а просто мечта ми е да се науча да свиря на пиано. Направо сънувам как го правя. Не знам откъде идва това в мен...

В. Цигулка-изящество, мелодичност нежност и красота

Г. Странно или не, но гайда.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #41 -: 19-02-2011, 14:58:02 »

41. Любимата ви сексуална РОЛЯ, не поза?

А. Изкусителката, повече инфо не.....

Б. Сексуална фантазия.

В. На самата мен.

Г. На мен самата.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #42 -: 19-02-2011, 15:01:29 »

42. Коя зодия сте? Според вас има ли значение зодията и ако да, кои зодии предпочитате пред други?

А. Стрелец. Има значение, една стотна от други сто неща, които също имат значение. Интересно ми е да наблюдавам определени връзки между характерите на хората, техните зодии, имената им, годините на раждане и т.н. И да се удивлявам на разнообразието от светове.

Б. Нищо не разбирам от зодии и честно казано твърдението, че всички хора родени през даден период имат някакви общи черти ми се струва кухо. Иначе съм телец

В. Представител на една от всичките. Важен е характерът (човек си се ражда с него и той е строго индивидуален) и възпитанието . Зодиите за мен са чиста проба забавление и нищо повече...

Г. Стрелец, има да, но и асцендента и другите планети, всичко е комплексно. Предпочитам зодиите, с които се разбирам на едно ниво и тези, които могат да ме научат на качества, които ми липсват
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #43 -: 19-02-2011, 15:04:29 »

43. Ако бяхте мъж, каква щяхте да сте?

А. Ако бях мъж...щях да бъда по-добрият мъж!

Б. Мисля, Че бих била търпелив мъж, който обича да се раздава, особено за жената с него, както и отговорен.

В. Пич, та дрънка...  ;D  Нямам никаква идея. Сигурно съм била някога мъж..., а сега ми е достатъчно, че съм жена. (Ей тука не мога да се сдържа, на кой му дойде на акъла тоя въпрос??? Не за друго, ами ме затрудни с отговора, който така и не дадох. )

Г. Най-вероятно гей   ;D
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #44 -: 19-02-2011, 23:47:54 »

44. Първото впечатление важно ли е за вас?


А. Много често усещам хората от първа среща, но се опитвам да не съм предубедена от неприятно първо впечатление например. Най-малкото и аз съм правила такова вероятно.

Б.  Изключително. До сега абсолютно винаги първото ми впечатление се е оказвало правилно, но ми отне доста време докато  се науча да му се доверявам.

В. Първото впечатление е  важно. Макар и не винаги определящо.

Г. До известна степен да, първото вътрешно усещане за този човек си е много важно, поне докато не се промени.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #45 -: 19-02-2011, 23:52:32 »

45. Голяма или малка сватба?

А. Определено малка (ако има такава)

Б. По принцип никакава, но щом трябва да избирам УНИКАЛНА. Сватбата трябва да е нещо специално, нещо, което наистина да запомня като единствено преживяване. Само най-близките роднини и  приятели.

В. Никаква. Ако все пак е наложитела цялата тази дандания, ще се съобразя с желанието на мъжа ми – за мен няма значение.

Г. Пред най-близките ни хора ще кажем на глас с него онова, което отдавна сме направили в сърцата си.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #46 -: 20-02-2011, 11:49:39 »

46. Какво е мястото на жената в едно семейство?

А. Каквото на всеки един член от семейството. Вярвам в равнопоставеността и мисля, че липсата на такова е една от основните грешки при семействата : мъжът сменя крушки и изхвърля боклука, жената готви, пере и чисти, майката и бащата заедно са разумните родители, които винаги знаят какво правят, децата са просто деца и трябва да са кротки и послушни... пълни глупости са това. Всеки е самостоятелна личност, трява да се учим един от друг и да се уважаваме взаимно.

Б. Ин, без който Ян е незавършен, извор на топлина, хармония, уют, живот и нежна сила.

В. Тя е хармонията в семейството, спокойствието. Даваща енергия и смисъл на мъжа си да гради и използва своята мъдрост и сила в положителна насока. Мястото й е да се грижи за женската част, нейната силна страна, за да може мъжа да върши своята част също с удоволствие.

Г. Тя е основният стълб, около нея се гради семейството.

Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #47 -: 20-02-2011, 11:52:52 »

47. Имате ли фетиш?

А. Нямам си, или поне не мисля, че е фетиш.

Б. Не.

В. Хм..не знам дали се брои за такъв, но си имам . Обичам да дера,... но без да забивам нокти, лекичко да търкам ноктите си по кожата. Не говоря за някакви садо-мазо глупости, просто да е малко по-импулсивно, агресивно...

Г. О, да. Видя ли красиви мъжки ръце откачам. Сигурно това е причината все да се заглеждам по пушачи, макар да не понасям цигарения дим. Като ги заразмахват тези тънки, дълги пръсти докато пушат и ми омекват коленете.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #48 -: 20-02-2011, 11:55:08 »

48. Ерогенната зона, която те изкарва от битието.

А. По този въпрос,отговор само за специален човек.

Б. При самото свършване- силна и страстна целувка

В. Вътрешната част на китките и шията точно зад ухото.

Г. Пробвай да си поиграеш с косата ми…или да ми прошепнеш нещо...
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #49 -: 20-02-2011, 12:00:59 »

49. Какво са за теб усамотение и самота?

А. Самота може да има само когато човек не се чувства комфортно със себе си. Колкото до усамотението не вярвам, че съществува човек, който да не се нуждае от такова. Всеки има нужда да се дистанцира от заобикалящата го среда понякога.

Б. Позната обстановка, на радиус от 5 метра да не идва никой за известно време, разсъждавайки, докато не искам отново компания

В. Имам любимо място, обичам да съм там, когато слънцето бавно залязва през топлите дни, настрани от глъчката от роднини и деца, и да ми е пълно в душата. Друг път на същото това място съм се чувствала най-самотния човек на света. Усамотението и самотата са неща, които нося в себе си. Едното ми е сладко и нужно от време на време, а другото горчи.

Г. http://www.youtube.com/watch?v=3Ta3Q5_4nhU
Самотата е нещото което не пожелавам на никого, най-ужасното чувство което някога съм изпитвала. Не е необходимо да си сам, за да бъдеш самотен, може да е пълно с хора около теб. Когато другите просто преминават покрай теб и никой от тях не те разбира и не говори на твоя език. Когато няма с кого да споделиш. Когато в лицето на никого от тях не разпознаваш приятел, когато ти се струва, че никой няма да забележи ако изчезнеш от тоя свят, няма да попита за теб, да се заинтересува дали си добре...това е самота, най-тежкото нещо на света.А усамотението - то е необходимо условие за духовно развитие.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Въпроси към шоуто за ЖЕНИ
« Отговор #50 -: 20-02-2011, 12:03:52 »

50. Какво предпочитате - брак или съжителство? Защо?

А. Гледах един филм. В него при една от двойките момичето искаше брак, а момчето не. Бяха отдавна заедно, но това ги раздели. След като се полутаха сами, разбраха че не могат един без друг. Тогава той я помоли тя да му стане жена, а тя каза, че не е нужно да имат брак. Не знам какво предпочитам. Но си мисля, когато се съберат две части на едно цяло, какво значение има формата?
И понеже това е последният въпрос, искам да пожелая на момчетата всеки от тях да намери своето момиче и светът да стане шарен.

Б. Съжителство. Не разбирам идеята на брака. Знам, че звучи клиширано, но какво от това, че сте събрали родата и сте се подписали в съвета? Връзката между двама човека се крепи на много по-важни неща. Ако партньорът ми държи на брака предполагам, че ще се съглася, но това ще е единствено, за да му доставя удоволствие. Не съм от жените, които от деца мечтаят да се видят в бяла рокля.

В. Ще си покаже спрямо мъжа с който съм. Сега дори не съм мислила за тези неща, които се усещат, когато се съберат двама души

Г. Няма значение двама дали ще живеят с брак или без брак, важното е да искат и двамата да са заедно, да има взаимно уважение, доверие, обич. Важното е съжителството им да е удоволствие и за двамата, а не бреме независимо дали е с подпис или без.
« Последна редакция: 20-02-2011, 13:23:21 от Даниела »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.164 секунди с 24 запитвания.