Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Добрина :)  (Прочетена 14591 пъти)

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Дневникът на Добрина :)
« Отговор #60 -: 02-04-2011, 22:04:57 »

да, можеш, дори е препоръчително, защото само на ябълки и чайчета ще ти писне много бързо, добави портокали, мандарини и киви, те стават в момента за ядене, особено ако умееш да ги подбереш да са читави...всъщност - каквито плодове ти харесват, но избягвай обаче бананите...те са много хранителни като за плод, и ако ги включиш, до голяма степен обезсмисляш режима...
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

Dobrina

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Дневникът на Добрина :)
« Отговор #61 -: 03-04-2011, 15:31:01 »

Благодаря Бойко за изчерпателния отговор  :fluretaa:,сега ще ям смесени плодове,но по 1 вид на хранене,последните 2,или един ден ще изкарам само на ябълки.
А през летните гладувания ще карам на череши или диня само,защото няма да ми омръзнат! :essen:
За качеството на плодовете съм наистина в голямо затруднение  :Confus_3:.....живея в чужбина,има всичко,но се придържам към сезонните плодове.Наблъсканите с изкуствени торове си личат,стремя се да избирам по-евтинички и не толкова излъскани плодове,идващи от Турция и се надявам да са качествени,понякога ходя до далечен биомагазин,но честно-казано турските имат по-естествен вкус от био-то.....
Както и да е да споделя за режима:чувствам се отлично и не изпитвам глад,което си е добро постижение за мен!
Не си следя килограмите за да не психясам пак на тази тема,започнах с целта да се пречистя и като първа стъпка към по-природосъобразно хранене!
Желая ви хубав неделен ден! :thankyou:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.073 секунди с 22 запитвания.