Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Водорасли на прах - как?  (Прочетена 83266 пъти)

Fruit

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #60 -: 20-06-2011, 09:46:40 »

Темата е доста интересна и важна и за мен.Интересуваме мнението ви и за водораслите на Aqua Source.(Извинявам се ако сте писали и не сам го видяла)
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #61 -: 20-06-2011, 23:43:14 »

 Точно с какво ти стана интересна? Надявам се не с последния, изпълнен с бисери  пост.
Вече няма какво да си кажа с Ортодоксалния, но Ви моля всички тук да си отворите очите. Този човек не влиза  тук за да ни помогне, а да ни се подиграе. Ето в момента е засегнал пряко мой приятел, който с нищо не му е виновен за това, че като яде сурова растителна храна, пърди като кон. Напълно съм съгласен с Христо, че просто трябва да го игнорираме. Вече положението наистина отива към трагикомедия. Само да ви отворя, ако някой не се е светнал - силициевия диоксид, които слагат като пълнеж в таблетките, не е нищо друго освен стрито на прах стъкло. Стъклото е почти изцяло химически инертно. Именно за това в химическите лаборатории всички колби са стъклени. Слагат го като пълнител, стрито на прах, защото така ви продават по-голяма таблетка с по-малко активна съставка, а стъклото минава и си заминава. Как точно тялото извлича  силиций от неорганичния SiO2 акъла не ми го ражда  :Confus_3:. И това е само един от многото бисери, с които просто вече нямам нерви да се занимавам. 
 
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

Fruit

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #62 -: 21-06-2011, 09:48:25 »

Vesselin, просто помолих за мнението ви за водораслите от тази фирма.Деси споменаваше някъде че е взимала
някои неща от тях.Не сам в BG ,а искам да съм подготвена като се прибера лятото да сам наясно  от къде да си купя.
Хора различни е имало винаги и ще има винаги.Ти вярвай в твоят положителен заряд и пропускай това ,което
не ти харесва просто да си отмине. Само от чистото тяло излизат чисти и красиви слова.
Хубав ден  :peperudi: :Content_22: и прекрасно настроение за всички !

Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #63 -: 21-06-2011, 09:59:06 »

Привет на всички! :love_026:
Включвам се, но ще изразя мое принципно мнение, а не само за водораслите.
Ясно ми е колко хора няма да се съгласят с мен, но всеки има право на мнение и също сам да достигне до истината, каквото и да му струва това.Далеч съм от мисълта да давам акъл на някого.
Според мен, водораслите , а и не само, могат да бъдат заменени с друго растение/ и изобщо продукт/, расло в България..А, ако и сами си го приготвим, отпадат напълно основателните съмнения относно качеството/много често обратно пропорционално на цената/........ и т. н...... и т. н.
Целта ми бе да споделя лично мнение и ако мога, макар и малко, да скъся пътя  до вашата истина.
« Последна редакция: 21-06-2011, 10:07:43 от Ros »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #64 -: 21-06-2011, 11:57:59 »

Да, съгласна съм Рос, и аз не ползвам никакви добавки;)
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #65 -: 21-06-2011, 17:19:41 »

 Appl4e, благодаря ти за хубавия и смислен пост. Сега като се замисля, съжалявам за снощното ми изказване. Точно затова бях спрял за известно време да пиша тук, а само чета вашите коментари и ми беше достатъчно.

 Даниелче,Ros, сигурно сте прави. Склонен съм да се съглася с всичко, което казвате. По някой път обременяването с много информация вреди на реалния поглед върху нещата. Аз като знам колко съм изчел за тая пуста спирулина,и то от какви ли не източници........... Факт е, че ще продължавам да я ЯМ отвеме-навреме (водораслите са храна, а не добавка), най-малкото защото цианобактериите са в основата на хранителната верига на планетата, а както знаем от извора се пие най-добре. Другата причина е, че винаги съм изпитвал влечение към Древния свят и мистиката, с която са забулени вече изчезналите цивилизации, а като знам, че според някои източници, индианските народи, обитавали определени географски ширини, са използвали спирулината за храна хилядолетия наред....... Иначе не очаквам чудодейни ефекти от консумирането и, нито пък смятам че може да се сравни с току-що откъснат от градината копър, магданоз или спанак. Това са истински суперхрани според мен.
 
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #66 -: 22-06-2011, 07:27:38 »

 Веско, че какво му имаше на поста ти ? Просто малко по-емоционален. Избрал си да го напишеш в съответния момент и така се е получило :) в друг момент ще е друго, то е ясно .  
Затова пък ще разберем какво мислиш в различните моменти ! :)
Знаем от статистиката - колкото извадката е по-голяма , толкова е по-достоверно изследването :)
Виждам такава тенденция у някои хора ( не само тук ) тенденциозно да се стараят да заобикалят негативните емоции  и негативните явления...
Е, няма как винаги да ги заобиколиш :) Понякога се налага да ги сбориш . :)  
(Имунната система така ли прави - като види някой бацил да го заобикаля..:) ? )
Особено, ако ти идва отвътре да го направиш!  Иначе какво - да го потискаш изкуствено ? Или да чакаш да ти отмине и тогава да се изкажеш, когато вече меракът ти е изчезнал ..   Така тръгваш срещу себе си..
Не може всички да се унифицираме и да се изказваме по един и същи начин. Ще се обезличим. Нека да има емоция, нека да има пикантерийка , нека да има цветност, идентичност, характер..  различни сме .  
Ние не пишем тук учебник ,че да внимаваме да го стерилизираме откъм емоция.  (А емоцията  си е с различен знак , не винаги е само хубава.)  Ще се изсушим, а не бива  :)
Излезте на улицата ( но айде да не е летния сезон ) и се вгледайте как са облечени хората. Ще установите , че 50% са изцяло в черно (или много тъмно) а към 85% от тях задължително имат нещо черно по себе си я панталон, я палто..
Влезте в първия Адидас магазин и разгледайте дрехите и маратонките - 90% са или черни или бели! Цвят ? Тук таме някое остро жълто или индигово синьо..
(Не знам дали е умишлено, на времето не беше така)
Ето , наший Ортогонален (като се абстрахираме от това ,че пише остро и неуважително ) как е колоритен и със свой си стил :) . Изглежда само аз съм общувал  с него лично ( при това няколко пъти ,нали сме в един град)  и трябва да ви уверя ,че в разговор е съвсем различен , комуникацията , поне за мен , е съвсем прилична , даже приятна  . Обаче като грабне тази клавиатура и все едно друг човек става.. не знам защо го прави , и на мен ми е интересно. ( Да не би пък да съм се  срещал с друг човек..? :) )
 
Хуморът не е задължително осмиване, дискредитиране и уронване на нечие достойнство. Има начини да се пошегуваш без да нараняваш.

Веско , ти не се придържай много към тъч линията. :)  
Ти като спреш да пишеш, други като поспрат  и какво ще остане от форума? Всеки иска да чете нещо полезно и интересно , ама нали някой трябва да го създаде? Или поне да го придърпа от някъде  :)
Форумът - това сме ние.
Наблюдавам последните 2-3 седмици - почти никой не пуска интересна тема, да сподели някои разсъждения, нещо  задълбочено , нещо прочетено... Най-много да зададе въпросче - " Докторът ми препоръча .... вие какво мислите? "  или " Една много близка приятелка има такава и такава болест, какво ще я посъветвате.. "  :)
Всеки влиза, поглежда има ли нещо ново,  вижда няколко вяли коментара , засъхналите теми изобщо не ги бута , направи едно кръгче за 2 минути и отива да си гледа работата :)
( Аз лично съм подготвил супер интересни теми, за повечето от които дори няма никаква информация на български! , обаче не достига време ,чакат ред.. един пост за да стане добър си иска времето - час, два .. колкото трябва. Всеки по половин статийка да сложи ,  и  ще живнат нещата. :)
Не че и така не става, аз не се оплаквам, ама просто си приказваме приятелски .. :)    

По темата за водораслите на прах. :)
Защо ли ми напомнят за "натурални сокове на прах" -  реклама от ранните години на прехода. :)
Сегашната епоха  е такава, че комерсът е издигнат в култ. А моралът е наврян в миша  дупка. Затова да се питаме един друг какво има в тая или онази капсулка май няма голям смисъл. :) 
И все пак светлина в тунела има!
Защото, както е казал Станислав Лец, - " Преизпълнен съм с оптимизъм. Човечеството надви моралните закони , защо да не се справи и с физическите ? " :)
« Последна редакция: 22-06-2011, 07:39:55 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Fruit

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #67 -: 22-06-2011, 12:15:15 »

Абсолютно съм ЗА всеки да е свободен да изказва мнението си.Да го приемеш или не  е твое лично решение.Това решение те прави различен също и в това е уникалността.Как виждаш света е твое решение също.
Ако някой е настроен да вижда само и повече тъмното то със сигурност ще забелязва много хора облечени в тъмно.Ама няма лошо и в това,те просто се харесват или имат нужда да изглеждат така.Ако в един магазин се продават черни маратонки,то със сигурност има друг препълнен с цветни.Изборът е твой без да имаш нужда от коментар.

Това с "интересните теми" е доста относително.Ако в даден момент някой има нужда от "супер тема",то не би трябвало да омаловажава другият човек,който в този момент може да има болен близък и тяхната интересна тема е да намерят лек за проблема им.
Аз например попитах нещо и не получих отговор дори от рода"нямам инфо" или "не съм сигурен" и т. н.Хубаво е да се пускат"супер теми "и аз лично благодаря на всичките ,които правят тези усилия да търсят,превеждат информация,но понякога простите неща и жестове струват ПОВЕЧЕ.

Веско,напълно съм съгласна с последните ти две изречения.Супер храна може да е и всичко ,което ти си си произвел и на което си му дал достатъчно любов. :heart_2: :Content_22:

Отново хубав ден и хубав заряд на всички за да можем да виждаме повече цветно в нашият живот. :peperudi:  :flower:

Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #68 -: 22-06-2011, 13:18:25 »

 И понеже темата е за водораслите, а аз имам съвсем леееко самочувствие, че назнайвам какво общо взето се предлага на българския биопазар, ще ви припоръчам тази спирулина http://www.goldenapple-bg.net/goldenapple/eShop.aspx?page=product&id=31 . В България най-вероятно няма по-качествена, но и цената и никак не е от най-приемливите. 
 Този техен симбиотичен продукт няма аналог в целия свят, но все още не съм го пробвал http://www.goldenapple-bg.net/goldenapple/index.aspx?page=goldenstempower .
 Като алтернатива смятам, че хавайската спирулина на Зоя не не никак лоша, но и тя е доста по-скъпа от китайския и вариант.
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #69 -: 22-06-2011, 13:23:24 »


Аз например попитах нещо и не получих отговор дори от рода"нямам инфо" или "не съм сигурен" и т. н.Хубаво е да се пускат"супер теми "и аз лично благодаря на всичките ,които правят тези усилия да търсят,превеждат информация,но понякога простите неща и жестове струват ПОВЕЧЕ.


Appl4e, аз мисля , че липсата на отговори на въпроса ти би могла да се изтълкува точно като "нямам инфо" или "не съм сигурен" . Все пак, ако всеки, който трябва да напише пост, че няма инфо ще се позадръсти темата само с такива мнения и затова е по-добре да се даде възможност на тези, които имат какво да кажат. Единственото впечетление, което аз имам за AquaSource е че са много скъпи и затова не съм опитал нищо от техните продукти.
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #70 -: 22-06-2011, 13:55:54 »

Аз съм ползвала доста от продуктите на AquaSource,доволна съм ,продължавам да ги приемам даже.Но пък не съм пробвала на друга фирма,така че нямам база за сравнение :peperudi:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #71 -: 22-06-2011, 14:05:57 »


Наблюдавам последните 2-3 седмици - почти никой не пуска интересна тема, да сподели някои разсъждения, нещо  задълбочено , нещо прочетено... Най-много да зададе въпросче - " Докторът ми препоръча .... вие какво мислите? "  или " Една много близка приятелка има такава и такава болест, какво ще я посъветвате.. "  :)
Всеки влиза, поглежда има ли нещо ново,  вижда няколко вяли коментара , засъхналите теми изобщо не ги бута , направи едно кръгче за 2 минути и отива да си гледа работата :)
( Аз лично съм подготвил супер интересни теми, за повечето от които дори няма никаква информация на български! , обаче не достига време ,чакат ред.. един пост за да стане добър си иска времето - час, два .. колкото трябва. Всеки по половин статийка да сложи ,  и  ще живнат нещата. :)
Не че и така не става, аз не се оплаквам, ама просто си приказваме приятелски .. :)    


Бате Бино, виж как периода, който си посочил съвпада с това :

И най-вече точки 1 и 2. http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=607.0
"Допълнителни правила за ползване на форума, влизащи в сила от 29 май 2011 година:

1. Модераторите и админите са винаги прави. Действията им са подбудени не от лично отношение към някого, а за благото на форума и добрия тон.
2. Този форум е за суровоядство, методи за пречисване на тялото и самолечение, здравословен и природосъобразен начин на живот. Теми и коментари, отдалечени от основната идея на форума, ще биват изтривани. "

Форума си е неин и тя си е в пълното право да определя правилата. А ние ще ги спазваме доколкото можем. Но не бива да се очаква, че това няма да има последствия като спад на активността на потребителите. Все пак колкото и да е богата темата за здравословния начин на живот тя си има своите граници.
Лично аз намалих активността си, защото неискам да попадам отново в епицентъра на размириците, които станаха преди месец с изтрити постове и заключени теми. Пък и така ми остава повечко време да си чета уроците.
Активен

Fruit

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #72 -: 22-06-2011, 17:35:27 »

Благодаря ви Веселин и Мария
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #73 -: 22-06-2011, 19:26:43 »

Веско ,аз не те имах за човек, дето лесно се плаши :) , па било то и от виртуални размирици :)
Какво толкова, и мен ме триха достатъчно , вече съм го забравил отдавна .( Защото тогава още си казах, каквото имах да казвам :) .  с Марулка няколко дълги писъмца на лични сме разменили докато се успокои. А и аз доста се постарах , докато се изяснят гледните точки )  Някои хора са по-чувствителни, по-раними , то си е природа .
 Но сега няма такава опасност, затова можеш смело да влезеш пак в строя :) 

Аз лично мисля ,че е съвпадение това с допълнителните правила . Ще си покаже. Но каквото и да е , дисциплина е необходима винаги и навсякъде , където има струпване на хора.  Мер ги пусна тези "допълнителните"  след многобройни молби и оплаквания от съфорумци, както знаеш - цели две години нямаше никакви "устави" и "кодекси " ,само едната добра воля.  Такъв либерален форум едва ли има някъде . Ако надзърнеш в други сериозни форуми , ще видиш какви прецизни и подробни разпоредби има към кадрите.  (Никого няма да търпят в Ланчия форума, който плюе по италианските коли, нали ? Или в "конспиративния" форум, ако настоява  ,че няма НЛО или Световен Заговор..а тук го  търпят.. :)  Нали веге морал, добро сърце ... :)  )

 Е, модераторите и те са хора , значи и те могат да сбъркат. Човешко е да се греши , просто трябва да се внимава гумата да не се изтрива преди молива :)
 
Здравословните теми не би трябвало да се  изчерпват , те край нямат, по-скоро ентусиазмът към тях :)  ( Той ентусиазмът , без значение към какво ,  не е един и същ във времето ,както знаем :)
Но като се замислим , влизаме тук най-вече да се обогатим с нещо и да пообщуваме, едва ли някой ще влиза всеки ден по няколко пъти само да види дали някой не е попитал нещо , че да види дали няма да може да му отговори.
Тъжното е , че напускат наши хора. Верно, други пристигат, но защо да има напускащи ?  Всяка раздяла е някак си тъжна .
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #74 -: 22-06-2011, 21:01:40 »

Аз съм ползвала доста от продуктите на AquaSource,доволна съм ,продължавам да ги приемам даже.Но пък не съм пробвала на друга фирма,така че нямам база за сравнение :peperudi:
Да сравняваш спирулината на AquaSourse с тази на Rainforest или на Златна ябълка е като да сравняваш портокалов сок Queens с прясно изцеден фреш от портокали. При AS почти всичко е магнезиев стеарат и силициев двуокис. Те дори и на цвят не я докарват спирулината. Така излиза най-скъпа тяхната, защото на практика ти продават само идеята за спирулина. На Зелените дни на щанда на Златна ябълка човека беше изложил таблетка на AS и тяхна. Просто ме изби на смях .   
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

uko

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #75 -: 23-06-2011, 01:07:19 »

Appl4e,
аз вече доста години ползвам водорасли на AS. Честно казано съм много доволен, не само от водораслите. Аз също съм се замислял неведнъж дали те са най-доброто, но и аз, като Мария, нямам база за сравнение. Виждам малко злобни коментари за фирмата и честно казано съм леко изненадан.

Така че личният ми съвет е да пробваш. Най-много съм взимал комбинация от АФА, Спирулина и люцерна.

Относно Златна ябълка - знаем кой седи отгоре, нали ;)
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #76 -: 23-06-2011, 05:56:34 »

(Постът ми е към всички, които се разпознават като"и ние сме май в това число"
...  :)

Добре бе , драги дами и джентълмени , моля да ми обясните като на шест годишен , какво значи  ДОВОЛЕН СЪМ ОТ ПРОДУКТА "Х" ??  
За мен в това има толкова смисъл, колкото и в "Подкрепям Македония за НАТО".. :)

1. Какво би могло да бъде "доволството " от един хранителен продукт?? (истински или в капсулка)
Изцеряване? Повлияване? Тонус? Ами тонус дават доста субстанции...   Доволен, понеже не съм недоволен.. ?
Ами доволни ли сте от употребата на чесън?  Това е продукт уникален, сигурно 200 пъти повече от капсулката с нещо си..  (с него и чума са лекували в миналото)
Ами на магданоз? А прясна коприва? По-долу са от капсулките ли?

2. Добре , да допуснем ,че си имате начин да прецените конкретния продукт. Как преценявате , че от друг продукт няма да сте по-"доволни"?  
Ако си карал цял живот Москвич и се качиш на Голф - ще си доволен я, как няма да си. Обаче ако си карал Лексус и слезеш на Голф - дали ще си доволен пак?

Дайте малко по-сериозно, дори и по форумите за мобилни апарати дечицата уточняват : "Доволен съм от този, защото свири силно, а другия пък има добра камера.."

Юко, не всяко отрицателно мнение означава злоба :)  
Освен това Весо дава аргументи, а ти - не. :)
( На твое място бих ценял човека с аргументите. Пък дори и да е злобен :) )  

« Последна редакция: 23-06-2011, 06:00:56 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #77 -: 23-06-2011, 12:25:50 »

Темата е доста интересна и важна и за мен.Интересуваме мнението ви и за водораслите на Aqua Source.(Извинявам се ако сте писали и не сам го видяла)

Апълче, аз съм ползвала почти всички продукти на аквасорс и то доста дълго. Помогнаха ми в момент в който бях доста отчаянар но най-вече натуралния им прогестеронов крем. Пила съм и водораслите и есенц.мастни киселини. Но след почти 3 години употреба спрях крема както и другите продуки. Просто този МЛМ ме дразни. Изпробвах спирулината на няколко фирми - на Балев био, на Now, на Златна Ябълка. Последната е най-качествена. Сега съм на Рейнфорест. Много хора ме попитаха коя пия в момнта като написах статия за спирулина в моя блог, но аз нарочно не споменах за да не им правя реклама. Аз съм абсолютно за приемането й в определени периоди и особено лятото, защото предпазва вътрешно от слънчеви изгаряния. Но всеки сам си преценява. Не бих си купила насипната спирулина. На таблетки без спойващи вещества ми е най-удобна. :)
Активен

Fruit

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #78 -: 23-06-2011, 16:16:31 »

 Благодаря ти Деси :flowers2:
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:Водорасли на прах - как?
« Отговор #79 -: 23-06-2011, 17:45:41 »

 Напълно съм съгласен с Деси. Да не говорим, че МЛМ и мен винаги ме е дразнел. Затова спрях да купувам и пробиотиците на Дафлорн. Просто ми е много тромаво и задължаващо.
 Ико, ти пък къде видя злоба ? И наистина какво означава доволен съм от водораслите? Това кой седи отгоре или отдолу на една фирма не е коректно да коментирам, така че коментирам просто продукта, който съм опитвал. В случая, неговите качества са неоспорими.
 И наистина, какво означава доволен съм от водораслите ? Аз мога да кажа, че като приемам по около 5-10 гр спирулина на ден, плюс мака през този период, се чувствам много по-енергичен, възстановявам по-бързо след физически натоварвания и даже при правилно хранене са случва да кача някое килце мускулна маса. Това обаче го правя само есента и зимата. Сега при толкова свежи зеленолистни и плодове е пълна безмислица да се занимавам с разни лиофилизирани "суперхрани".
 
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти
 

Страницата е създадена за 0.144 секунди с 22 запитвания.