Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: С какво почиствате праха по мебелите !?!?  (Прочетена 5139 пъти)

EVA

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 52

Атмосферата в наши дни е силно замърсена и се наслоява доста прах и то често по мебелите. Как се спраняте с това нашествие. :Confus_34:

Копирам един метод изпратен ми по имейл . :peperudi:


Какво е прахът за всички жени?

Няма как да накарате вятъра да духа в посоката,в която вие искате, но можете да нагодите платната в правилната посока.

Дами! Помнете!

Слоят прах върху мебелите пази дървото от повреда!!!

Домът се превръща в дом, когато върху мебелите можем да напишем с пръст: „Обичам те „

Всяка седмица прекарвах по 8 часа в чистене и бърсане на прах.Очаквах да дойде някой на гости и да оцени моите усилия!Един ден, обаче осъзнах, че никой няма да дойде, защото всички си гледат живота.

Сега!!!

Когато някой ми дойде на гости, не трябва да показвам „състоянието” на моя апартамент.Всички се интересуват от това къде съм била, с кого съм си прекарала добре, живяла съм си живота и не съм чистила.

Ако досега не сте осъзнали, време е да разберете: Животът е твърде кратък! Наслаждавайте му се!!

Бършете праха само, когато се налага! Дали не е по-добре и по-приятно да нарисуваш картинка, да напишеш писмо, да направиш сладкиш и да оближеш лъжицата? Да посадиш цвете?

Осъзнайте разликата „Трябва” и „Искам”

Бършете праха само, когато се налага! Не ви остава много време за виното, което искате да изпиете, за реките, в които искате да се изкъпете,, за планините, на които искате да се изкачите, за музиката, която искате да слушате, за книгите, които искате да прочетете, за приятелите, които искате да видите за живота, на който искате да се насладите!

Бършете праха само, когато се налага!

Навън грее светът за вашите очи! Вятърът развявя косите ви! Снегът гали лицето ви! Дъждът мокри лицето ви! Този ден никога повече няма да се върне!

Бършете праха само, когато се налага!

Осъзнайте, че старостта идва и това няма да е приятно!

Когато отпътувате, а трябва да отпътувате! Вие самите ще се превърнете на прах!

Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:С какво почиствате праха по мебелите !?!?
« Отговор #1 -: 29-09-2010, 17:10:32 »

Аз с кърпа бърша прах , но имам машинки , които "перат" и овлажняват въздуха , заради себе си внесох половин тир и едва ги разпродадох , може да са ми останали 10-15 броя , ако некой иска : http://www.homecinema-bg.com/venta.html
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:С какво почиствате праха по мебелите !?!?
« Отговор #2 -: 30-09-2010, 07:24:27 »

Не чистим щото сме алергични - демек веднага почвам да кихам ако хвана парцала. Действително имам алергия, веднага мога да си направя тест ако някой не вярва;)
Майка ми като я гледам и тя така tooth
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:С какво почиствате праха по мебелите !?!?
« Отговор #3 -: 30-09-2010, 08:02:01 »

 :Content_14: много ми харесва това- Бършете праха само, когато се налага! tooth и аз чистя веднъж в седмицата, не се престаравам...съгласна съм че живота е кратък, защо да губим време в домакинстване  :Content_22:
Активен

EVA

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 52
Re:С какво почиствате праха по мебелите !?!?
« Отговор #4 -: 30-09-2010, 12:10:51 »

Титан -  машинката ми хареса. Ти наистина ли от нея имаш !?!? На сайта не видях цена !?!?
Дали може да се прибавя сребърна вода към тази машинка?
Томирис -  Аз имам направен тест, който е положителен към домашен прах. Когато го забърсвам
по мебелите, лицето ми се обрива. При моята дъщеря за съжаление е същото.
Дани - на теб ти завиждам. Щом можеш да си живееш с него, можеш и да си пишеш послания !!!
Влизам у вас и навсякъде надписи - Колко е прекрасен живота !!! Ще ми подейства релаксиращо.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:С какво почиствате праха по мебелите !?!?
« Отговор #5 -: 30-09-2010, 13:33:07 »

 tooth Това сарказъм ли е  tooth ..аз също имам алергия, по -точно ИМАХ  :Content_22:...Но не  към обикновен прах, а към стар прах, като в някоя стара къща, където има плесени. Преди веднага получавах астамитични пристъпи, когато отивах при свекърите на село. Там къщата е стара, иска сериозен ремон.......така че знам колко е неприятно. Но от една година това изчезна, сега отивам на гости с удоволствие........алергията изчезна, излекувах я  :Content_22:
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:С какво почиствате праха по мебелите !?!?
« Отговор #6 -: 30-09-2010, 14:34:24 »

Много интересно! Да бършем праха само ако се налага! :DАз нямам алергия обаче много се дразня ако има прахоляци вкъщи. Днес вече минах със стирка пода и сега предстои праха! ;D
Активен

EVA

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 52
Re:С какво почиствате праха по мебелите !?!?
« Отговор #7 -: 01-10-2010, 12:34:18 »

Днес отново получих нещо много веселко и вярно  :Content_14:



НАЙ-СИЛНИЯТ ЗВЯР



Някога котките не били домашни животни, а живеели в гората.
Имало една котка и тя дружала със заека. Навсякъде ходели заедно. Но веднъж заекът се скарал с антилопата, тя го намушкала с рога и го убила.
На бедната котка и се сторило страшно да остане сама, тръгнала след антилопата и се сприятелила с нея. Но скоро антилопата била изядена от леопард. На котката се наложило да тръгне след него.
Те започнали да ловуват заедно. Това бил нелош живот, но продължил твърде кратко: леопардът се сбил с лъв и лъвът го убил. Котката, вече привикнала към превратностите на съдбата, тръгнала след лъва и се сприятелила с него. Но един ден срещнали стадо слонове и огромен слон убил лъва.
Котката си помислила:"Ако искаш да живееш спокойно, е нужно да имаш такъв приятел, като слона. Той е по-голям от всички зверове и е по-силен и по-умен от всички, разбира се. Него навярно никой не може да го победи!" И тя се сприятелила със слона. Но с това изпитанията не свършили.
В гората дошъл ловец и убил слона. Този път котката се разстроила, защото никога не била виждала звяр на два крака. Дълго мислила и накрая решила, че щом този малък двуног звяр е убил такъв великан, като слона, значи той е по-силен от всички.
Тя последвала ловеца до дома му, но не се осмелила да влезе вътре, а се притаила наблизо ... Изведнъж чула шум и викове, видяла как ловецът изскочил от къщи, а след него тичала жена и го удряла с черпака.
-Най-накрая разбрах, кой е най-силният от всички зверове - това е жената! - казала котката.
Заселила се в дома на човека и се сприятелила с жената, защото в действителност жената е по-могъща от всеки на света.
 
Активен

Ели

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
  • Beauty is in the eye of the beholder
Re:С какво почиствате праха по мебелите !?!?
« Отговор #8 -: 01-10-2010, 13:02:21 »

Готино!  ;D
Активен
Истината е една, мъдрите я наричат с различни имена.

Каквото отвътре, такова и отвън.

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:С какво почиствате праха по мебелите !?!?
« Отговор #9 -: 01-10-2010, 19:39:19 »

и на мен ми хареса
Активен

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240
Re:С какво почиствате праха по мебелите !?!?
« Отговор #10 -: 20-10-2010, 08:01:09 »

Подозирах, че съм звяр, но сега разбрах и че съм най-силният  tooth  :Content_14:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.09 секунди с 23 запитвания.