Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Анджи  (Прочетена 49100 пъти)

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #60 -: 25-02-2010, 20:57:42 »

Като знам колкосъм яла, направо се чудя откъде се все толкова за изкарване  :surpris_23:
Не винаги е толкова,но минимум 2 пъти...а аз си мисля, че моите черва са претоварени...
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #61 -: 25-02-2010, 22:56:49 »

Не е много 4 пъти на ден според мен, аз вече  само сутрин ходя по три пъти, понякога и следобед, рядко вечер  :)

Анджи,пробвай без живовляк, да разбереш от него ли идва тази тежест  :love_026:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #62 -: 25-02-2010, 23:54:02 »

Вие на някакви самосвални процедури ли сте ? 1 път на ден си е напълно нормално ако се храниш нормално. Хайде 2 пъти на ден да допуснем ама повече ми прилича на нещо нередно.
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #63 -: 26-02-2010, 00:15:19 »

Ами Титане, помисли си колко пъти ядеш на ден и колко време трябва на храната,за да бъде преработена. Според мен по-малко от 2 пъти не е нормално. После, това че някой ходи 4-5 пъти просто значи, че червата се изпразват на проции.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #64 -: 26-02-2010, 01:07:45 »

Анджи, за твоя случай е добре да правиш следните асани : ардха матсиендрасана, сарвангасана, халасана, матсиасана. Добре действа и наули.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #65 -: 26-02-2010, 09:53:09 »

Ами Титане, помисли си колко пъти ядеш на ден и колко време трябва на храната,за да бъде преработена. Според мен по-малко от 2 пъти не е нормално. После, това че някой ходи 4-5 пъти просто значи, че червата се изпразват на проции.

Ама Анджи , аз вече не ям по 1 кило на ядене и ям 2 пъти днесвно , ранният следобед 1-2 часа и някъде към 7 вечерта и на сутринта всичко минава през митницата  tooth А ако преям може и вечерта преди ощната смяна , но не ми се е случвало отдавна. И да добавя нямам никакви проблеми. Не зная кое е нормално и какво ядете но нещо ми се струва подозрително.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #66 -: 26-02-2010, 10:14:17 »

Титан, при мен също беше нормално преди два пъти на ден изхождането, но сега е двойно по-често- според мен се дължи на голямата доза кълнове и сурови зеленчуци  :) И се храня поне пет пъти на ден по малко  :)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #67 -: 26-02-2010, 10:26:16 »

Ами явно е до определени фактори и организъм
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #68 -: 26-02-2010, 11:14:44 »

Да,до организъм, до разни фактори, до типа храна. Аз напоследък ям само 1 път на ден, и не преяждам.
Злояде, благодаря за асаните! Аз всъщност ги правя, с изключение на матсиасана и наули..с последното не съм се пробвала и едва ли ще се справя толкова бързо..
Хайде пак да сменим темата и да се върнем към любовта, и какви митници минаваме там :)  :flowers2:
« Последна редакция: 26-02-2010, 11:24:18 от Angie »
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #69 -: 26-02-2010, 11:47:50 »

Ти да не останеш с впечатление, че всички не се е случвало месоядка да ми хареса, ама не мога да намеря общ език с тах дори дотолкова, че да си уговорим среща.
Като бях студент в София се е случвало някоя колежка да ми каже "хайде на кафе" - ами аз като не пия такива работи  :surpris_23: .   А в Плевен и дотук не се стига.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #70 -: 26-02-2010, 12:18:06 »

:) Хайде на кафе не значи, че не можеш да си поръчаш вода,чай или сок все пак! Аз лично намирам общ език с най-различни хора. От тези,които не са ми в най-близката среда най-общ език намирах с едни иранци- суфити,с които живеех, а те не бяха вегетарианци. Не мога да гледам на хората различно,такава съм си,чуствам всички близки,дори и когато влезем с някакъв вид пререкание за моя начин на хранене. Първата ми сериозна връзка, и връзка изобщо, продължи общо към 5 години и там не се обелваше дума даже той да спре месото, аз дори му готвех..леле колко ми е бил акъла само!  :Confus_3: Но може и интуитивно да съм усещала, че не е той човека с когото ще остана, и затова не съм си давала зор с неговото хранене. Накрая може би аз научих от него повече,отколкото той от мен. Има хора,които са готови да станат вегетарианци,само им трябва някой,който да им го каже. Но съм съгласна,че все пак човека с когото решиш да си споделиш живота, трябва да споделя поне отчасти твоите виждания...ако не от раз,то поне във времето. Любовта е едно, ежедневието съвсем друго..и има ли сериозни разминавания в ежедневието, любовта отлита. Може на теб да не ти е дадено да убедиш някого във вегетарианството, но самото ти съществуване като силно различен тон в пейзажа..ще бъде видяно от който има очи да гледа..предполагам..
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #71 -: 26-02-2010, 12:52:35 »

И аз не деля хората според навиците и начина им на живот. Имах приятел наркоман (казвам го в минало време, защото не знам дали е още жив).
Но когато става въпрос за съжителство с някой и този някой също ще оказва влияние върху начина на живот на децата нещата стават по-сериозни.
Не ми се иска да загубя няколко години от живота си да гледам как любовта увяхва въпреки всичките положенни усилия.
Разбира се няма да ида и на другата крайност - няма да започна връзка с момиче само защото е вегетарианка ако не прескача искра между нас с надежтата, че евентуално някога ще започна да изпитвам нещо към нея.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #72 -: 26-02-2010, 13:25:35 »

любовта рано или по късно се променя, даже да сте се намерили двете половини на ябълката (био  ;))
"увяхва" и капе точно като цвета на ябълката за да направи място за плода и т.н. до нов цвят...
ама ти не бива толкова сериозно да дълбаеш и обмисляш предварително, в един момент трябва просто да се довериш на съдбата и да се "гмурнеш" в новите ситуации и хората, после ще преценяваш, когато си вътре, дали е човекът за съжителство, деца заедно или само временна връзка, влюбване; 
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #73 -: 26-02-2010, 13:54:51 »

Има и още нещо друго ...много от жените вече са сериозно увредени с цял списък от симптоми и болести , особено женски болести. Като гледам жените около мен и най-честото е главоболие, което хич не е безопасно. Някои с години не си подържат зъбите , защото нямали време , други ги болят гърба (гръбнака, врата , раменете , ръцете и краката ) , разширени вени на 30 годишни момичета :) За женските болести си говорят помежду си , но един път се заговорих една и тя разкри другите колко зле били. Добре де питаме се ние тук , момчетата около мен и аз , такава жена какво дете ще ти роди ?? С какви вградени проблеми ?? И след като коментирахме за 1 път тази тема , случайно виждам едно момиче дето се напъвах преди много години да и ставам гадже , но не излезе нищо ( тя пушеше по 1 кутия цигари на ден минимум , за пиене нямам такива мерки :) седи в градинката пред нас с другите майки и я питам какво прави тук , а тя ми обясни че имала дете  и го разхождала тук и като видях детето ми стана много гадно , нещо не беше наред с него физически, а психически не мога да преценя едно малко дете. И съм сигурен ,че това е в следствие от начина и на живот , а вероятно и от този на бащата на детето.
От тогава направо през акъла не ми минава да правя компромиси с месоядки ,млекоядки , боклукоядки, пушачки, пиячки и наркоманки. Любовта си е любов , но еуфорията преминава след няклко години и все пак трябва да имаш много общи неща с жената до теб. Поне така смятам аз , може и да греша, не зная.
Активен

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #74 -: 26-02-2010, 14:15:29 »

eho...kakvo stava tuka  ???.. ne viarvam vsichki momicheta v Balgaria da sa zakleti pushacki i da piat ili narkomanki. Spored men kato tolkova se bezpokoite i go mislite predvaritelno prosto niakak otblaskvate vsiako vazmozno zapoznanstvo, a tova ne e hubavo...tia i edna moja poznata vse izbira, chovek oshte ne si e otvoril ustata da i kaze dobar den i tia go e prezenila, ogledala, obmislila dali stava. Ta zatova e sama, spored men de...az vse si mislia ako onzi leko nebrezen simpatiaga deto vhcera ja e kanil na kafe a tia mu otkazala zashtoto ne i haresva mnogo a go namirala samo dopustim, moze pak choveka da ima brat, koito da e samo za neia, ili priatel deto e po-kulturen i da i haresa, ama kak da znae - tia nali vse oglezda i likvidira vednaga - niama kak da razshiri poznatite taka. A vremeto minava za vsichki, edna mlada zena dori i da e pushila godina-dve ima vazmoznost da se promeni i da e stabilna kato majka, moze bi riskuva poveche zena kojato chaka na 37-40 da rodi parvo dete (sega tuk taka stava, zatova kazvam...).
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #75 -: 26-02-2010, 15:20:06 »

Титане, ти просто ме хвърли в джаза! С какви хора се срещаш не те знам, ама много хеви метъл ми звучи тази работа! Търси си приятелка която ходи по планините, която е от по-малко населено място и е расла сред природа и чист въздух, и която като се върне в Софето след уикенд при мама и тате, да мирише на билки и свежест. Според мен е пълно с такива момичета. Ти ходиш ли на места, където има по-голяма вероятност да ги срещнеш?
Имам една много добра приятелка,която е детска учителка и много добре владее децата..то тя самата прилича на дете, но вкъщи си пуши и си пие...Как мога да кажа за нея, че не знае как се възпитава дете!? Но тя пък джътка само с колело и по принцип физически е повече в кондиция от мен..предполагам така някак горе-долу балансира нещата.Пушенето и пиенето на бирички само по себе си не е достатъчно, за да се определи човека. Един словенец има, който пуши и пие като за световно,лично гледах кадри как докато преплува Амазонка пиеше уиски вместо вода, ама човека е преплувал по дължина всички най-големи световни реки, за да привлече общественото внимание към проблемите със замърсяването и беднотията. Е, да не е по-малко човек от мен..аз какво като се храня уж здравословно и мириша приятно и организма ми функционира добре..като нямам куража да направя нещо извън себе си..Трябва непрекъснато развитие и който си мисли, че със ставането на вегетарианец е постигнал много, се лъже. Направил е една крачка. Поне от моята гледна точка де, което ме поставя в доста стартова позиция,защото аз дори не съм направила крачката, ами някой друг я е направил за мен.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #76 -: 26-02-2010, 15:28:02 »

Споко бе момци,една сурова диета за половин година и ще зачене здраво бебе  :laugh: Стига да не е тежък случай,тялото ни е умно и може да се справи с всичко,малко разум се иска само :Content_22:
Предварително нищо не може да се реши или обмисли,вие намерете момата,пък то времето ще покаже. :laugh:
Аз срещнах жена ми,на 34 години,тя беше на 30. И то в интернет сайт :Content_4 - emotloader: Беше написала в профила й,че държи бъдещия и мъж,ако не може да живее здравословно,поне да не се убива  tooth tooth tooth
И тогава се появи бат ви Бенато,та си писахме и чувахме три месеца преди да се видим на живо,тя живееше в Лондон.Тогава прасках само мръвка и яйца и блъсках във фитнеса :Confus_3: :weight_lift: ;D
Така ,че всичко може да се промени,важно е да има любов,търпение и уважение!
Ще ви намерим по една йога мацка,колко момичета има в залата при Рашко...... :sorcerer - emotloader: :peperudi:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #77 -: 26-02-2010, 15:52:13 »

Аз имах честта да се запозная лично с Бенато и трябва да ви кажа, че жена му никак не е сбъркала ;)
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #78 -: 26-02-2010, 16:14:49 »

 :fluretaa: Изчервих се. :fluretaa: Анджи и на нас ни беше много приятно :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневникът на Анджи
« Отговор #79 -: 26-02-2010, 17:26:09 »

Анджи, мислил съм го този вариант да търся момиче, което харесва разходките (даже предпочиатм да е такава), в Плевен има един парк Кайлъка, но обикновено все съм на работа в съботите и неделите  :Confus_3:
Няма по-лошо от здраво момиче с нездравословни навици - как ще убеждавам един ден децата си че тези навици наистина са нездравословни.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
 

Страницата е създадена за 0.116 секунди с 24 запитвания.