Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ставно-възпалително дегенеративни проблеми на гръбнак и други стави  (Прочетена 38681 пъти)

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

. Но правилно си го казал по горе ТЕОРЕТИЧЕН ВЪЗГЛЕД!
Да,защото всеки практичен метод се базира на теоретична постановка.Значи ,след като се знае правилното по принцип,остава по следващата стъпка-правилното като практичен метод.Ето тук ,вече мисля че правилността на практиката е строго субективно понятие.може да има много методи,които да се декларират като правилни такива ,следващи правилната теоретична постановка.До колко това е така,ще каже човека ,искащ да ги приложи.Работата ,според мен,че е по добре да уцели от първия път онзи метод,който е наистина действащ при него.Как да стане това,обаче ,е въпроса,тъй като има риск от неуспех ,защото ако метода не е за него,само ще е загубил време,пари или дори  може да пострада повече.Ето на този въпрос,мисля, че човека трябва да впрегне вътрешната си интуиция и инстинкт, за да узнае.Не знам за друго ,което ни дава знание направо.но няма как да се обясни с думи никъде как точно да има човек интуиция без грешка.Впрочем има разни писания,само дето почти не дават резултат.Така че според мен,това е въпроса е,как да се уцели правилния метод ,основан върху правилната теория ,без да влизаме в загуба поради грешка...методи много,един е точния. но кой?
« Последна редакция: 18-02-2012, 21:33:02 от Миоджералвомбо »
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Мая

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

Какви теории, практики, какви постановки.  В много случаи преживелищния опит може и без теория. Много от щуротиите в теорията, нямат изражение и ефективност  в практиката. Теорията и практиката не се следват на всяка цена.   

Укрепването на мускулатурата и създаване на мускулен корсет е първото и най елементарно нещо до което достига човек. Не е метод, теория и въглед за излекуване, а просто един необходим елемент от цялостната картинка  около дисковата херния и вариациите и. Необходо условие, но не и достатъчно!
 
Хайде приятен смях за всеки който е дръзнал да чете тази тема,  защото наистина стана  смешна!!!! 
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

 :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: tooth tooth tooth tooth :Content_14: :Content_14: :sorcerer - emotloader: :sorcerer - emotloader:
да благодарим на хората ,които правят смешките  тогава :thankyou: :thankyou: tooth tooth
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

  Необходо условие, но не и достатъчно!
да,да именно Необходо ! tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:,а за да се напълни торбата с условия Достатъчо :Confus_3: :Content_4 - emotloader: tooth  ,иска се човек да си седне на задника и да направи нещо реално за себе си,прекратявайки  ореваването на  орталъка... tooth tooth , да се понатисне малко и да се поразшета.Така де,моабетите из форумите са Необходо ,ама не са Достатъчо  tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Confus_3: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Мая,а това е за тебе :flowers2: :flowers2: :flowers2:моите най дълбоки почитания!Ти си един от най-интелигентните съфорумци! :Content_14: :Content_14:Гордея се че съм частичка от форум ,където се изказваш ти.С много обич -ей ти една розичка :love_006 - emotloader:

 tooth tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: tooth :Content_4 - emotloader:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Ставно-възпалително дегенеративни проб
« Отговор #85 -: 19-02-2012, 12:41:00 »

„Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.“ — Катон

/нищо лично и с извинението, че съм извън конкретната тема/
« Последна редакция: 19-02-2012, 12:46:58 от Ros »
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

„Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина.“ — Катон
браво :flowers2: :flowers2: :flowers2: :flower: :flower:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Мая

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36

  Необходо условие, но не и достатъчно!
да,да именно Необходо ! tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:,а за да се напълни торбата с условия Достатъчо :Confus_3: :Content_4 - emotloader: tooth  ,иска се човек да си седне на задника и да направи нещо реално за себе си,прекратявайки  ореваването на  орталъка... tooth tooth , да се понатисне малко и да се поразшета.Така де,моабетите из форумите са Необходо ,ама не са Достатъчо  tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Confus_3: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:

Благодаря за ценния съвет, ............бях забравила че притежавам няколко физически тела, а не само едно! Говори се за множествени личности ...няколко духовни тела в едно физическо тяло, ама аз явно съм обратно на това........ 
Стягането на мускулния корсет само на едното ми физическо  тяло   казваш не е достатъчно  , ...........отивам да стягам мускулите и на другите ми физически тела, първо трябва да ги потърся че от както съм се родила не съм ги виждала. Благодаря!!!

Не съм наясно кой има правомощия админ или модератор, който има такива да заключи темата.......което трябваше да стане още първия път когато го поисках!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Отзовавам се веднага на молбата.  Аз и по-рано я видях първата, Мая , но понеже  ти продължи да участваш в "дискусията"  и затова викам, да почакаме. 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.08 секунди с 22 запитвания.