Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Пирамида за подобряване качествата на водата  (Прочетена 24203 пъти)

eula

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 135
  • В крак с природата ...

Здравей Мио,

Прегледах материалите за пирамидата в блога ти и съм впечатлен. В къщи имам малки копия на Хеопсовата пирамида (купешки), които по указания на производителя съм наслагал върху компютрите уж за неутрализиране на електромагнитните излъчвания. Но това с водата е съвсем друго нещо. Смятам да си направя дървена за структуриране на вода. По-късно може да направя и една за леглото - не изглежда сложно, а ефекта явно си заслужава усилията.  :)
Имам един конкретен въпрос за структурирането на водата - колко трябва да е минималния престой на течността в пирамидата за да има ефективно преструктуриране? Лично ти как процедираш? Извинявай за въпроса ако вече си публикувал информация за това, вероятно съм я пропуснал ...  :Confus_3:
Активен
И най-хубавият утрешен ден няма да ни върне вчерашния!

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

а не се ли замисляте ,че резонансно пирамидата не би трябвало да работи без " тунелите и камерите " в нея ????
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Здравей Мио,

Прегледах материалите за пирамидата в блога ти и съм впечатлен. В къщи имам малки копия на Хеопсовата пирамида (купешки), които по указания на производителя съм наслагал върху компютрите уж за неутрализиране на електромагнитните излъчвания. Но това с водата е съвсем друго нещо. Смятам да си направя дървена за структуриране на вода. По-късно може да направя и една за леглото - не изглежда сложно, а ефекта явно си заслужава усилията.  :)
Имам един конкретен въпрос за структурирането на водата - колко трябва да е минималния престой на течността в пирамидата за да има ефективно преструктуриране? Лично ти как процедираш? Извинявай за въпроса ако вече си публикувал информация за това, вероятно съм я пропуснал ...  :Confus_3:
виж сега, в нета се срещат мнения,за това време от 15 мин до 15 дни.това са мнения.Моето тяло и това на разстенията обаюе са на мнение,водата трябва да седи поне едно 2,3 часа и е веюе есктра.правя опити с моето тяло лиюно за да усеща това.а разстенията ги виждаш сега босилека ми е метър висок! не е за вярване ,мога да ти го покажа в ефир направо на камера ако искаш.имам и златни рибки  ведин аквариум.понеже съм малко стиснат tooth :Content_4 - emotloader: :Confus_3: им купувам от най евтината храна ,но са дебели като прасета и даже има силата да изкачат от 120 л аквариума,по 20,25 см са големишпричината за необикноевенната им сила е водата ,в която са.като я сменям на всеки 2 седмици по 40 л да речем слагам пирамидлана вода.прави си сметката сам.мисля че 2 часа са напълно достатъчни за престой на водата
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Активен

paparosko

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
  • толерантен

Позволявам си да продължа темата за пирамидите след двегодишно прекъсване.

Ето и моя опит в тази област:
Преди няколко години се бях запалил по направата на домашни умалени копия на Хеопсовата пирамида.
Причината беше книгата Тайнствената сила на пирамидите от Богомил Герасимов. Според мен тази книга съдържа достатъчно интересна и ценна информация за пирамидите (египетски и мексикански).

Тогава започнах с изработване на няколко малки пирамиди от картон със страна 10, 20 и 30 сантиметра.
И в крайна сметка стигнах до неразглобяем модел от дървени гредички със страна 1 метър и разглобяем модел от същите дървени гредички със страна 2 метра, като сглобките са с дървени дюбели.
Дървените гредички за страничните ръбове са със сечение 3х3 сантиметра, а за основните ръбове - 2х4 сантиметра.

Малките пирамиди използвам като противодействащи (поне аз така си мисля че е) на вредното лъчение на компютъра и телевизора и на евентуалните геопатогенни точки в жилището ни.
Пирамидата със страна 1 метър е монтирана под тавана, над спалнята за релаксация по време на сън.
Разглобяемата пирамида със страна 2 метра я ползвам рядко след сглобяване в хола в жилището ни или на двора на село обикновено за релаксация и лечение.

Моето мнение е, че що се отнася до описаните в посочената книга ефекти от пирамидите спор едва ли може да има.
Първото нещо, за което използвах вече готово копие на Хеопсовата пирамида, беше точно по настоящата тема - енергийно зареждане на обикновена вода или тъй нареченото енергизиране на вода с пирамида.

Искам да споделя нещо, което никъде не съм го срещал в книгите, а ми направи дълбоко впечатление, още от първия ми престой под голямата пирамида:
Беше зимата и не бях проветрявал хола, така че въздухът беше застоял. След около минута от влизането ми под пирамидата (седнал във фотьойл) усетих, че въздухът около мен стана особено свеж, едва ли не като планински или горски. В първия момент това ми се стори невероятно, но се оказа че е в реда на нещата щом като и съпругата ми потвърди същото, след като на свой ред престоя под пирамидата.

В момента използвам някои от малките пирамиди при направата на кълнове и поници.

Това е накратко моя опит с пирамидите.

 :)
Активен
Никога не казвай никога!

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Напоследък в руската жълта преса се е появило съобщение, че пирамидите по света са се активизирали и са започнали да излъчват енергия нагоре. http://rus.ruvr.ru/2014_01_26/260685166/
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

paparosko

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
  • толерантен

За мистичната роля на Голямата (Хеопсовата) пирамида най-много ми допада хипотезата на Манли П. Хол, описана в книгата му "Тайните учения на всички времена".
 
От него научаваме, че в древни времена фараоните и висшите жреци минавали през пирамидата и я напускали като посветени, като адепти, богове. Затова пирамидата била сграда на "второто раждане", "утроба на мистериите". Според Манли Хол Голямата пирамида била резиденция на тайнствена личност, наричана "Знатния" и "Инициатора" - тоест човек, който въвежда избраните в посвещението. Той бил облечен с дрехи в златни и сини цветове. Никой не го е виждал освен миналите през ритуали на посвещението. А ето и самото описание на ритуала:

"В царската камера е била пресъздавана драмата на "втората смърт". Тук кандидатът, след като са го разпъвали на кръста на слънцестоянията и равноденствията, е бил погребван в големия саркофаг. Кандидатът се полага в каменния саркофаг и за три дни неговия дух, освободен от тленната обвивка, се втурва към порталите на вечността... Когато разбира, че неговото тяло е дом, от който може да се измъква и да се връща без смърт, той получава същинско безсмъртие. В края на трите дни той се връща отново към себе си и след като по този начин лично е преживял голямото тайнство, става истински посветен човек, който е видял и за когото религията е изпълнила своя дълг да го въведе в светлината на Бога.

Царската камера е... врата между материалния свят и трансцендентните сфери на природата... Така в определен смисъл Голямата пирамида може да се оприличи на врата, през която древните жреци са позволявали на неколцина да преминат и да се сдобият с индивидуално съвършенство."

Манли Хол разглежда Голямата пирамида като мост между познатата ни история и Атлантида. Всъщност по негово мнение, неподкрепено от доказателства, Голямата пирамида е творение на хора от потъналия континент.
Активен
Никога не казвай никога!

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте

Има една поредица по Хистори ченъл:Древните извънземни,в Замунда я има.Вчера гледах 5 сезон-доста интересни неща по темата.
Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Във vbox7.com са започнали да качват от предаването на Стойчо Керев в което няколко пъти гостува проф. Лъчезар Филипов от БАН и казва доста интересни неща. Надявам се традицията да продължи за срам на "учените" , които се отрекоха от професора.
А това за древните извънземни може да се намери и в тубата (аз съм от тези дето не ползват торенти) , но обикновено или не е преведено от английски или превода е на руски. Има и руски поредици с водещ Анна Чапман(достатъчно е да напишеш името и в тубата).
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Петър Дачев

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Ето едно бързо чертежче, което разработих по въпроса за ъглите :)

http://dox.bg/files/dw?a=932de5f4ad
Активен
 

Страницата е създадена за 0.089 секунди с 22 запитвания.