Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Как да се пазим от бебе най-здравословно?  (Прочетена 30239 пъти)

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Анджи и аз съм като теб! Непрекъснато си намирам някакво оправдание а съм с партньора ми вече 10години!
уау...това в рамките на реалността ли е :Content_4 - emotloader: Браво! :Content_14: :)
Моят рекорд е 10 месеца ;D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Когато решихме да имаме второ,жена ми кърмеше,Вери,имай едно на ум ;) Кърмата не предпазва!
Да, знам, че има много случаи на кърмещи жени, които мислят, че кърмата предпазва 100% и после изненадааа. Но пък аз и цикъл нямам. Вече 3-та година почвам без него.  :Content_4 - emotloader: Не знам дали това може да е някаква гаранция. Не че не искам още деца. Нашето е желание е за още 2, но е хубаво още малко да изчакам. Имам си разни планове за третото детенце.  ;)
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Анджи и аз съм като теб! Непрекъснато си намирам някакво оправдание а съм с партньора ми вече 10години!
уау...това в рамките на реалността ли е :Content_4 - emotloader: Браво! :Content_14: :)
Моят рекорд е 10 месеца ;D
мен и 10 месеца ми се видят много... моят рекорд май е 9 месеца, и то само защото през повечето време бяхме на 500км един от друг, та не успяхме да скъсаме по навреме :Content_4 - emotloader:

начи тея методи със следене на овулацията или свършването навън хич не ми вдъхват доверие, доколкото знам повечето бебета се случват именно след такова пазене... и тя работата пак до презервативите опира :surpris_25:

да ви кажа от моя скромен опит, тия гумички не са много надеждни и те... един път ми се къса презерватив, а един път остана в мен... не помня кога как и с кого ми се скъса, ама марката на презерватива беше Sportex (явно човекът се е представил много добре, щом от цялата работа само марката на презерватива съм запомнила :laugh:), а този дето остана вътре беше някакъв американски Trojan... Мисля, че се изхлузи защото беше някъв extra large негърски размер, а го ползваше един не съвсем надарен варненец... С нормални презервативи би трябвало да не се случва... ??? Ама така или иначе далеч не са 100% гаранция... За еднодневни връзки как да е, ама с постоянен партньор само като си помисля, че тряя постоянно да се нахлузва тая гума, напрао ми става зле... то после ни аз, ни той не миришем на секс, а на гаден латекс :-X
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524

Цитат
- а съм с партньора ми вече 10години!
- уау...това в рамките на реалността ли е: Браво! Моят рекорд е 10 месеца
- мен и 10 месеца ми се видят много... моят рекорд май е 9 месеца

Или сте много млади или са ви много къси връзките. моята е на 19 години (а за мен е все едно вчера сме се срещнали - все силно, все ново, все полезно и приятно ;D)
Дам, с пазенето нямаше много файда. Ако разчитахме на него щяхме да вдигнем доста прираста на населението. Tа след ражданетo трябваше да се прибегне до спирала  :(. Кой го знае колко е здравословно, от мед е (естествен метал, хa-хa-хaх... ). Дали ще е медено или намазано с някаква билка - каква е разликата?

« Последна редакция: 22-09-2009, 17:45:40 от canat »
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!

Да абсолютно реално е! Като се запознахме бях на 17г, а сега съм на 27. Дори преди месец имахме юбилей. ;D Това всъщност ми е първата и последна връзка. Каква съм моногамна само! Много хора като им кажа и се учудват страшно много.
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839

Canat, направо си за благородно завиждане! :)
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524

desi82, поздравления! Какво ви държи заедно?
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524

Aми - късмет, Angie! И то любов от пръв поглед  :peperudi:
Не че не е имало трудни моменти, но може би точно те ни държат заедно. Докато има за какво да се борим - сме единни. Така че поддържаме целите свeжи  :)
« Последна редакция: 22-09-2009, 17:59:01 от canat »
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Дай Боже на всеки,който иска де  :D :D :D :D Щото някои хора бягат от моногамията като опарени :peperudi: :peperudi: :peperudi: :peperudi: Медта мисля,че не е от полезните,но то все има по нещо вредно.
Марулке,ползвайте поне ароматизирани презервативи,щом ти мирише на латекс.(Щях да кажа овкусени) ;D ;D ;D ;D
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Понеже си говорим за презервативи и и и...
Случайно попаднах на този линк чрез един банер. Стана ми смешно  :D.

http://www.hillclinic.com/show.php?storyid=56

И по-точно, защото на банера тече реклама: лечение на аноргазмия при жените;g-shot: увеличaване на g-точката и сексуалното удоволствие...:)
« Последна редакция: 23-09-2009, 11:23:56 от Вери »
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Правили реконструкция,егати и касапите! Може и химен да зашият и ето ти 60 годишна пенсионерка,стегната,девствена с 6 внучета ;D ;D ;D ;D Ех за пари какво ли няма да измислят- Институт по лазерно вагинално подмладяване :surpris_22: :surpris_22: :surpris_22: :surpris_22: :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3: Да плачеш ли, :surpris_25:да се смееш ли? :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

Правили реконструкция,егати и касапите! Може и химен да зашият и ето ти 60 годишна пенсионерка,стегната,девствена с 6 внучета ;D ;D ;D ;D Ех за пари какво ли няма да измислят- Институт по лазерно вагинално подмладяване :surpris_22: :surpris_22: :surpris_22: :surpris_22: :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3: Да плачеш ли, :surpris_25:да се смееш ли? :Content_4 - emotloader:

 :surpris_25:Ти сине ,бабин ...такова...какво против бабите на 60 имаш...Те бабите са си стегнати отвсякъде - стига да го искат ...знаеш уроците на Нурбеков...ама ти като станеш дядо ..Дай Боже , един ден, я кажи на баба как ще си го стягашшшшшшш :Content_4 - emotloader:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Марулке,ползвайте поне ароматизирани презервативи,щом ти мирише на латекс.(Щях да кажа овкусени) ;D ;D ;D ;D

земах си аз оня ден с аромат на ягодки, черешки, банан и шоколад... ама то остатъчният мирис/вкус след това пак си е на гума... пък и да не е, все пак като го правя искам да ми мирише на мъж, не на ягодки...

така де... :surpris_23:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

...май само на мен ми харесват презервативите, по-хубу ми е с тях  :Content_22:
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524

s prezervativ siakash sme trima....
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

 :Content_4 - emotloader:  :Content_4 - emotloader:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Бре, че интересни теми са започнати , докато ме е нямало !  Достатъчно материал се е насъбрал, така че  ако се случи да не ми достига либидо някой ден, ще си ги отварям и препрочитам за " донастървяване" :)  :)  
Интерес биха могли да проявят дори и някои специализирани еротични сайтове, а и научно-изследователски структури, които да потърсят връзката между здравословния начин на живот и желанието за повече или по-малко здравословен секс.  Сигурно ще излязат с някоя научна констатация , затова ще ги молим поне да ни уведомят къде ще я публикуват :)

Е, приятно ми стана, че отсъствието ми все пак е забелязано поне от Анджи , възможно е да съм липсвал и на други ,все пак не всеки афишира какво му липсва във всеки един момент :)  
( А това другото - дето ти липсва нещо, ама не знаеш точно какво , е друга работа )

Та къде ли е бил бате Бино и какво е правил, скоро ще стане достояние, защото ,сериозно, имам какво да разкажа.(Трябва ми време, сега по-накратко) Пак бях в любимия ми Крим, в Киев също. Както споменах и другаде, присъствах на едно семинарче на интересен доктор суровоядец и йога от 17 годишен - Рэм Панасевич-Свирский ( има много интересен сайт) ,  то беше най-вече за храненето, после съвсем случайно ( или неслучайно) попаднах при един физик-изобретател , с когото надълго и широко си говорихме за компютърни диагностики,по -точно за техните недостатъци! ,  за различни конспиративни изобретения през годините - научни открития,които биха променили много неща, но скрити от публиката ,  такъв разговор човек води веднъж през живота си, по простата причина ,че хората с които можеш да го проведеш, се броят на пръстите на единия ми крак , а вероятността да попаднеш на тях -е още по-малка(тоест - извън крака ми : )  )  
След което имах и друго посещение при вече познатият ми д-р Хрущев в Евпатория ,(дето приема по един пациент на ден) който като чели признава за лекарство само суровоядството и глада ( не плодояденето) , е и още едно две неща...
В останалото време се наскитах до насита по южното крайбрежие на Крим , което си е направо дрога - рядко съчетание на планина ,страхотни чукари ,заливи и море .
Има снимки, както и записи на разговорите ми с физика, а и на цялото семинарче .  

« Последна редакция: 25-09-2009, 10:41:29 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Бате Бино, по същество, моля! :police: (че съм сигурна, че ше кажеш нещо интересно по въпроса за бебетата)
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313

Супер, значи да очакваме ново и интерсно инфо скоро от теб.

А ти защо не кажеш нещо по темата, а само ни бъзикаш?:)
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Уважаеми съфорумници,
   Много по важно е здравословното правене на дете,а не неправене. :pensif_29: :pensif_29: :pensif_29: :pensif_29:Я да започвате бързо :heart_2: :heart_2: :heart_2: :heart_2: За да не отварям нова тема за правенето ;D ;D ;D ;D
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
 

Страницата е създадена за 0.086 секунди с 22 запитвания.