Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Лекуване на всички видове рак от Хулда ( Хълда ) Кларк  (Прочетена 8222 пъти)

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Препоръчвам ви тази книга , на мен лично ми направи силно впечатление и ме хвърли в сериозни размисли.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

Препоръчвам ви тази книга , на мен лично ми направи силно впечатление и ме хвърли в сериозни размисли.

Книгата внася една нова светлина по баналните медицински проблеми. Стана хит още преди години (2005г) но аз бих попитал защо още има болни хора ?
Едва ли има хора незнаещи коя е Хулда Кларк!  Нека все пак цъкна един линк със забележка (не одобрявам Пластмасови шишенца продавани като лекарство )
ЦЪК
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss:Ейййййййййййййй, докарахте и тука таз женица....Е, аз писах, писах у другия, уж жив форум, та даже в последно време ме изтриват още като видят името ми...Че тя не казва нищо ново...ако бяхте прочели нашия си мъдрец - Петър Дънов, /все още не е късно/ щяхте да знаете, че ние сме като кораби в живота , по който полепват разни паразити и си ги мъкнем навсякъде с нас си, отглеждаме си ги...И когато олабим ВНИМАНИЕ!!! МОРАЛНИТЕ СИ УСТОИ И - И ЗАПОЧВАМЕ ДА ГИ УГОЯВАМЕ!!!!А да пиша ли какво казва съвременната медицина, за тези, които не вярват на П.Д. - ПАК СЪЩОТО!!!
   Ние живеем в супичка, бульонче от вируси ,микроби и всякакъв друг дребосък, ама той си е ПЪРВИЧНИЯТ ЖИВОТ!!!! КОЙТО ВИНАГИ Е БИЛ, Е И ЩЕ Е!!!!Можем ли живя в идеално стерилна от към този живот среда- цъ, цъ, цъ - не можем!!!Трябва САМО да не ставаме негова среда!!!!Как ли??? Е, като прочетете Петърр Дънов, Платон, Елена Блаватска , Рудолф Щайнер и...редичката е доста дълга - ще разберете, ама след това си трябва и да се доказва...разбирането!!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Видяхте ли какво пише за зъбите , точно това ме тревожи силно
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Какво пише за зъбите ? Аз да чукна на дърво може да нямам най-красивите зъби, но са здрави- само един кариес преди две години ми откриха  :Content_22:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Интересни неща , как всякаква зъболекарска намеса е вредна за организма , как пломбите и коронките тровят организма
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

Интересни неща , как всякаква зъболекарска намеса е вредна за организма , как пломбите и коронките тровят организма

Марина не си права. Хулда  продължава да развива идеята на Райф но не копира труда на никой. Нейните изследвания и писания са плод на дългогодишните и наблюдения с микроскопа. Ценното от книгата  са достъпните и евтини растителни терапии.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss:Добре бе, човек тези нийни начини, методи ,не могат ли да бъдат постигнати с КАЛЯВАНЕ на организма???Защо трябва да използваме "патерици" за да сме здрави, КОГАТО  ЖИВОТА НИ ГО Е ДАЛ КАТО ПРОГРАМА - ЗДРАВО ТЯЛО- ЗДРАВ ДУХ!!! :surpris_23:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171

Бабо Марийна, с коя книга на Елена Блаватска ме съветваш да започна?
Активен

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240

Препоръчвам ви тази книга , на мен лично ми направи силно впечатление и ме хвърли в сериозни размисли.

Аз не бях чувала за Хулда Кларк, между другото, докато не се запознах случайно това лято с едни съседи в кварталното кафене. Тогава една от тях ми се похвали, че е излекувала дългогодишен синузит с това: цък

« Последна редакция: 17-03-2010, 14:38:08 от amazonian »
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

С кое е излекувала дългогодишен синузит ?
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

Бабо Марийна, с коя книга на Елена Блаватска ме съветваш да започна?
   :kisss:e.Елена Блаватска е доста голяма лъжица.Аз я четох 3 /три/ години.Само предупреждавам- много инфо, много наука и мнаго езотерика.Доста трудно за смилане.Наложи се да я чета паралелно с няколко други автори, за да проумея за какво става въпрос.Ама на други , може да е по-лесно!!!
   Значи, от моя скромен опит  аз препоръчвам да започнеш с Разбулената Изида и след това да минеш към Тайната доктрина.
    Но труда си струва!!! :pensif_29:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240

С кое е излекувала дългогодишен синузит ?

С въпросния Запер - сложих го като линк, но не се вижда много - цъкни на "цък" в предния ми пост :)
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

 Пак ви думам, драги мои , има доста неща ,дето понамирисват около леля ви Кларк. Да ,първоначално се впечатляваш като я четеш, но ако си повече осведомен , не може да не ти направи впечатление ,че тя всъщност не стига по-далеч от инфантилните прозрения на официалната -    "има бацил или паразит -има проблем. Убий бацила , реши си проблема." 
 Умря отдавна чистоматериалистичния подход към нещата.   Според Кларк е едно и също дали ще си лекуваш организма или ще си почистиш ламинатния паркет - измиташ го , минеш го със спирт и  той е чист...   Прочетете Олга Елисеева , ще видите ,че е на светлинни години напред от Х.К.   Разбира се ,смятам, че е от голяма полза и Кларк , но подходът й е едностранчив, всеки по-запознат ще се съгласи.

Да не говорим ,че наистина компетентни в енергоинформационната медицина люде подозират ,че книгите й са писани от поне двама души ( частта ,касаеща токовете и честотите със сигурност са от друг)   и второ - цаперите й  , направени по нейната схема в книгата й - НЕ РАБОТЯТ ЕФЕКТИВНО. (Тествано е в лабораторни условия - слага се тъкан заразена с бацили и се морят с ток,  както е предписано, като се наблюдава в микроскопа какво се случва с тези бацили )
( Сега , ако на читателите е пробутала нарочно такава схема ,която да не работи... е друга работа .Макар,че я си помислете ако вие имате център за лечение със същите уреди , дали бихте им разкрили технологията  на широката публика само заради приходите от кригата? ..  :)   

Леля  Марийка  е почти в десятката , тоест до модела на Елисеева. :)
 
« Последна редакция: 18-03-2010, 00:18:48 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Олга Елисеева пък препоръчва да не се яде нищо ферментирало.
Аз пък, ако ви кажа, много малко книги и филми съм гледала свързани с темите, които в този форум се коментират.
Предпочитам моята си истина и опита на обикновения човек.
« Последна редакция: 18-03-2010, 07:36:27 от Вери »
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

 Аз съм доста притеснен отностно частта за зъбите, честно казано не виждам изход
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

Пак ви думам, драги мои , има доста неща ,дето понамирисват около леля ви Кларк. Да ,първоначално се впечатляваш като я четеш, но ако си повече осведомен , не може да не ти направи впечатление ,че тя всъщност не стига по-далеч от инфантилните прозрения на официалната -    "има бацил или паразит -има проблем. Убий бацила , реши си проблема."  
 Умря отдавна чистоматериалистичния подход към нещата.   Според Кларк е едно и също дали ще си лекуваш организма или ще си почистиш ламинатния паркет - измиташ го , минеш го със спирт и  той е чист...   Прочетете Олга Елисеева , ще видите ,че е на светлинни години напред от Х.К.   Разбира се ,смятам, че е от голяма полза и Кларк , но подходът й е едностранчив, всеки по-запознат ще се съгласи.

Да не говорим ,че наистина компетентни в енергоинформационната медицина люде подозират ,че книгите й са писани от поне двама души ( частта ,касаеща токовете и честотите със сигурност са от друг)   и второ - цаперите й  , направени по нейната схема в книгата й - НЕ РАБОТЯТ ЕФЕКТИВНО. (Тествано е в лабораторни условия - слага се тъкан заразена с бацили и се морят с ток,  както е предписано, като се наблюдава в микроскопа какво се случва с тези бацили )
( Сега , ако на читателите е пробутала нарочно такава схема ,която да не работи... е друга работа .Макар,че я си помислете ако вие имате център за лечение със същите уреди , дали бихте им разкрили технологията  на широката публика само заради приходите от кригата? ..  :)  

Леля  Марийка  е почти в десятката , тоест до модела на Елисеева. :)
 


 :kisss:Тва, последното изречение за мене ли са отнася???И що мъ лельосваш, защо ми отнемаш титлата?Моля ти се!!!Лели мноооого, ама баба ти Марийка е една- единственна!!!Нема друга кът мене Мария-проклетия :surpris_23:
      И това за правотата си е право, ама не е от мене, а си е от БАШ ЖИВОТА!!!
      Еййййй, не им увряха главите на тия със заперите в ,уж живия форум....Не, та не - ще морим, та ще морим!!!!Не можете да изморите първоизточника на живота!!!! ПРОЧЕТЕ ДЕТСКИТЕ ЕНЦИКЛОПЕДИИ И ВИЖТЕ, КАКВО ТАМ СИ ПИШЕ ЗА БАЦИЛИ, ВИРУСИ, МИКРОБИ И ОЩЕ ДРУГ ДРЕБОСЪК!ТРЯБВА ДА ЖИВЕЕМ В ХАРМОНИЯ С НЕГО!!!Защото сме Ману-/от санскрит/-man= мисмещ!!!про-умяващ, про-зиращ!!!А НЕ УНИЩОЖАВАЩ!!!
   ТО НЕ СТИГА, ЧЕ ЕЛЕКТРИКАТА НИ Е УПЛЕЛА ОТ ВСЯКЪДЕ, АМИ И ЩЕ Я ВКАРВАМЕ НАСИЛА У СЕБЕ СИ!!!
« Последна редакция: 18-03-2010, 08:23:34 от mariiina »
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173



" Всички знаят,че благодарение на бактериите се осъществяват обмяната на веществата, разлагането на храната, извършват се много други жизненоважни процеси.НО В УСЛОВИЯТА НА ИЗМЕНЕНАТА ЕКОЛОГИЯ НА ЗЕМЯТА И ЧОВЕКА се нарушава глобалното равновесие, в резултат на което 30% от бактериите безвредни преди за човешкия организъм, сега имат патогенно влияние. Характерът на въздействието на 20% гъбички е станал патогенен за човека. По данни на доктора на мед.науки Астафиев от едноклетъчните по-рано са били патогенни 2-3вида, а днес се наброяват около 15 вида хелминти, които сега много по-често си избират като място за живеене други органи, а не стомашно-чревния канал.
  Създавайки собствена ръкотворна радиоактивна, химическа и стресова среда, човекът се приближава до своята гибел като вид. При това урежда с хубав живот своите микроорганизми: с храната, оцветителите, антибиотиците, хормоните, отрицателните емоции."
                    д-р Олга Елисеева
                    из"Тайната на неправилните диагнози -невидимите завоеватели на нашия организъм"

Така, че бабче света е много различен и има върху какво да се замислим.

Активен

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240

     Еййййй, не им увряха главите на тия със заперите в ,уж живия форум....Не, та не - ще морим, та ще морим!!!!Не можете да изморите първоизточника на живота!!!! ПРОЧЕТЕ ДЕТСКИТЕ ЕНЦИКЛОПЕДИИ И ВИЖТЕ, КАКВО ТАМ СИ ПИШЕ ЗА БАЦИЛИ, ВИРУСИ, МИКРОБИ И ОЩЕ ДРУГ ДРЕБОСЪК!ТРЯБВА ДА ЖИВЕЕМ В ХАРМОНИЯ С НЕГО!!!Защото сме Ману-/от санскрит/-man= мисмещ!!!про-умяващ, про-зиращ!!!А НЕ УНИЩОЖАВАЩ!!!

Да, не трябва да се избиват до крак, но все пак имунната ни система е изградена на принципа на унищожението и оздравяваме от грип като унищожаваме голяма част от вирусите в нас. Това е часто от хармонията всъщност - и в природата го има. Част от хармонията в природата се постига с унищожение - по много различни вериги. Долу-горе принципът на дезинфекцията също е свързан с унищожение - пак не на 100% от разните там организъмченца, но голяма част от тях. Иначе за въпросния запер нямам мнение - не съм го пробвала, нямам намерение, но съседката ми твърди, че й е подействал добре. Кой знае - и от внушение да е, пак ще да е било от полза  ;)
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss: Еййййййййййй, укъсняла съм...така, като не повня къде какво пиша...но, по-добре късно отколкото никога!!!! Задачата на дребосъкът е да си намира подходяща почва и да еволюира, да надгражда!!!!А нашата да е по-различна от неговата???И като искате да се развивате със запери- добре развивайте си се...Дъл нема да се получи ГЕННОМОДИФИЦИРАН ЗЕЛЕН  ОБЕКТ   С КОПИТЦА И РОГЦА:Confus_3:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...
 

Страницата е създадена за 0.102 секунди с 23 запитвания.