Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Препоръчайте релакс...  (Прочетена 35237 пъти)

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #100 -: 12-10-2009, 11:31:57 »

Аз много обичам масажите. Лятото попаднах на едно момиче в Несебър, което правеше наистина релаксиращи масажи. И двата пъти заспах по време на масажа, а аз не съм от тези които лесно заспиват.Толкова успокояващо ми подейства, че имам чувството че самата тя имаше някакво такова спокойно излъчване и ми го предаваше на мен.А преди две години в Банско пробвах една процедура - флотация. Много беше интересна. Комбинация от последователни леки масажи, пилинги,определена релакс музика, светлини и т.н. и накрая заспах във водата.Изгасиха осветлението и аз бях във една солена вана.Доста интересно беше и наистина релакс.Но май тази процедура не се среща често по СПА-центровете.


 :kisss:И АЗ, И АЗ  мноого ги обичам, ама ,ако може от Круммммм
 :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #101 -: 12-10-2009, 15:33:34 »

Аз много обичам масажите. Лятото попаднах на едно момиче в Несебър, което правеше наистина релаксиращи масажи. И двата пъти заспах по време на масажа, а аз не съм от тези които лесно заспиват.Толкова успокояващо ми подейства, че имам чувството че самата тя имаше някакво такова спокойно излъчване и ми го предаваше на мен.А преди две години в Банско пробвах една процедура - флотация. Много беше интересна. Комбинация от последователни леки масажи, пилинги,определена релакс музика, светлини и т.н. и накрая заспах във водата.Изгасиха осветлението и аз бях във една солена вана.Доста интересно беше и наистина релакс.Но май тази процедура не се среща често по СПА-центровете.


 :kisss:И АЗ, И АЗ  мноого ги обичам, ама ,ако може от Круммммм
 :heart_2:
Круме, баба Марийка те иска ;D :D :D :Content_4 - emotloader:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #102 -: 13-10-2009, 07:42:15 »

 :kisss:От Крум я...ти кат си се вързал на фльонга...тебе човек първо трябва да те развързва, пък после да прави асани , да казва мантри...еееее ,че аз ще остареяяяяяяяяяяяяя докат ги науча, пък и с правенето не мож  са справя... :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #103 -: 14-10-2009, 10:11:46 »

Ето ви как реласирам в къщи :P :bleh
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #104 -: 14-10-2009, 14:55:07 »

Ехаааа,супер,завиждам ти бат Бенато......защото на мен лично подобно нещо не може да ми се случи на този етап,нямам шанс просто да вляза в банята или където и да е сама,малкият ВИНАГИ е по петите ми,ВИ-НА-ГИ ;D ;D ;D.Затова ти завиждам,но с най-приятелски чувства и от сърце ;)
п.с:банята ви е много подходяща за relax,можеш да си палнеш 2-3 свещи даже  ;)
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #105 -: 14-10-2009, 15:41:22 »

То и на мен ми се случва рядко ;) :surpris_23: Тази баня я пуснахме скоро, заради бебето,че е по близо до нейната спалня. А и аз както работя без почивен ден.... :surpris_25: много се вързах с този магазин.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #106 -: 14-10-2009, 16:16:34 »

Василенке, къде се губиш, не съм те засичал скоро :)  Ти остави бат Бенато,той си се справя, ами дай да си организираме ние снобски една група за посещение на парна баня . Ваната направо не важи в сравнение с парната..
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #107 -: 14-10-2009, 16:28:27 »

Еее,то да идеш на спа хотелче,процедури,ала-бала 8) :laugh: скоро няма такива филми по моят канал :surpris_25: :surpris_25: :surpris_25: :surpris_25:  :surpris_23:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #108 -: 14-10-2009, 17:06:30 »

Бате Бино,в сесия съм и то ТЕЖКА,затова се губя >:(
Пък за парната баня съм съгласна,но само ако ще ни шибат по гърбовете с клонки,както в руските бани :D :D ;)
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #109 -: 15-10-2009, 05:07:16 »

Пък за парната баня съм съгласна,но само ако ще ни шибат ....
Тук се посмях, с моето подсъзнание... ;)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #110 -: 15-10-2009, 07:38:11 »

И на мен ми стана смешно, но май вече свиквам с Vasilena style ;D ;D ;D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #111 -: 15-10-2009, 08:39:30 »

Ах,Верииии,ах ,Петкоооо,какви сте мръсници ;D.Става дума за шибане с клонки ПО ГЪРБА,не за  другото :D :D :D
 ;)
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #112 -: 15-10-2009, 08:54:06 »

Тц,тц,тц, не ги е срам,на мен такова нещо ,не може да ми хрумне ;D ;D ;D ;D И кво разправяте-групово,шибане :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #113 -: 15-10-2009, 09:35:34 »

Лоши хора , не им обръщай внимание ,Василенке. Освен това - завиждат.  А ти пиши по-често , твоят стил на мен специално ми пасва идеално. Естествен и емоционален.  (Близък до  моя .. )    :)
Трябва да помислим за клонките, но поне вълнен терлик имам на разположение, той върши чудесна работа.
« Последна редакция: 15-10-2009, 09:37:56 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #114 -: 15-10-2009, 12:20:12 »


Пиша Бете Бино,ама тук е настанал адски разврат,тия нашите хора съвсем я подкарали през просото,членове(НА ФОРУМА -пояснявам :D),модератори,всичките в кюпа,все клонят към сексуалната тематика  :D :D :D :-*
.........Разправяме,да,бат Бенато,ама за съжаление ви е малко далеч да дойдете до Варна,за да се присъедините към нас,ние обаче,понеже сме добри ,ще ви изпратим снимков материал от мястото на СЪБИТИЕТО(по твой образец). ;)
« Последна редакция: 15-10-2009, 12:29:28 от vasilena »
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #115 -: 15-10-2009, 12:28:50 »

 :kisss:Луди млади, полудели,
полудели пощурели...
Еххххххх, години, години
що не сте птици
в небе да полетите,
да полетите, Баба да подмладите... :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #116 -: 15-10-2009, 12:32:43 »

Абе бабо Маринче,спокойно и тебе ще вземем на парна баня,аз мисля,че няма възрастови ограничения.
Бате Бино да каже все пак.
 ;D ;D ;)
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #117 -: 15-10-2009, 13:14:58 »

Като ми дойде тази Маринка, дето се прави на баба , така ще й се накарам,че ще ме помни. :)  Какъв е този порив да се правим на стари?   Ти знаеш ли ,лельо Маринче по Европата как се забавляват тези, на които ще казваш "кака " и "батко"  ? Айде да не  разказвам тука по какви места съм ходил и какво съм видял..  И изобщо не се имат за стари - облечени в бяло и розово,спретнати и напарфюмирани 70- 90 годишни си правят партита, танцуват на тяхната си музика, изобщо нямат скрупули. След това слагат екипите и отиват да карат велосипеди , а по някое време вечер се отбиват и до суингърклуба (дето си разменят партньорите)  и така си се забавлямват, ще ме караш пак да ходя и да ти ги снимам ..    Ей, само тука го направиха така, след 30 да се чувстваш старчок , резултатът налице !
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #118 -: 15-10-2009, 13:57:34 »

Бино,верно си е така.Има хора по на 40години и като кажат,абе то си е от възраста ,годинките вече понатежават :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Препоръчайте релакс...
« Отговор #119 -: 15-10-2009, 14:40:09 »

Абе,бат Бенато,имало хора на 40.......аз имам приятели дето на 26 вече са "издали багажа"......абе не ми се говори чак.Започвам да се чудя вече с кого да си общувам на теми различни от ядене,готвене,сериали и улегнал семеен живот >:(-Мерси
На "Златните "и аз съм виждала такива възрастни хора,дето като ги гледаш са възрастни наистина,ама ИМА ЖИВОТ В ТЯХ-пеят,танцуват,забавляват се.С две думи,хората така пълноценно си живеят живота,че чак започваш да им се кафиш.......И на мен ми се иска да бъда такава "жива" баба ;)
« Последна редакция: 15-10-2009, 14:45:42 от vasilena »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.074 секунди с 22 запитвания.