Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте...  (Прочетена 7941 пъти)

stavrev

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
  • бавно,но все пак еволюирам...
Здравейте...
« -: 21-09-2009, 20:14:55 »

Привет на всички тук...
Постепенно еволюирам, променяйки режима на хранене. Преди години се хранех основно по кръчмите със скара и алкохол.Бягането не ми пречеше на цигарите.
Сега неусетно съм редуцирал месото чувствително, ходя на йога от 3-4 месеца.Продължавам да си бягам поне 5 км дневно, тръгвам на масаж...въобще би трябвало да ми никнат крила ;)
Имам проблем с кръвното и с някакви гадни шипове които без да ме питат са ми поникнали на врата и ...в главата ми постоянно "звучи музика" с констатирана от отоневролог честота.Отвратително усещане е , още повече,че няма опция за изключване .
Силно намалих цигарите и алкохола,но сигурно ще продължа в този аспект при наличие на вдъхновяващ и стимулиращ резултат, какъвто уви все още чакам.
Ще се радвам ,ако споделите позитивен опит в тази връзка.
Благодаря...
« Последна редакция: 21-09-2009, 20:24:34 от stavrev »
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравейте...
« Отговор #1 -: 21-09-2009, 20:39:00 »

 ;D Здрасти Ставрев :Content_22: поздравления за промяната, аз също пушех преди две години почти  :Confus_3: а цигарите като ги откажеш ще усетиш, че доста си пречат  :pensif_29:
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Здравейте...
« Отговор #2 -: 22-09-2009, 13:03:15 »

Здравей, Ставрев! Радвам се, че си започнал промяната!  :Content_14: Смятай, че тая "музика" си я композирал много години... Как искаш за два месеца да изчезне нещо, което си трупал в себе си от дълго време. Трябва титърпение. А самия ти казваш, че все пак започна някаква положителна промяна. Желая ти успех  :flowers2:
Активен
Намасте :)

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Здравейте...
« Отговор #3 -: 23-09-2009, 07:29:56 »

 :kisss:Ха, здрасти и от баба Марийка!Ейййййййй, браво, браво, браво!!!Увеличава ни се мъжката аудитория!!!Да е жива и здрава, права и корава!!!Ами така, когато Човек не иска да живее по правилата  доброволно- то става доброзорно!!!Уминица си ни е Майката Природа и тва си е!!!Щем, не щем пак там ще ни доведе!!!
   Не е страшно, приятели, никак не е страшно по правилата- дори си е много приятно, пък и по-леко...нещата, като че ли стават от само себе си... :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

krum

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Здравейте...
« Отговор #4 -: 23-09-2009, 17:48:51 »

Dobre doshal.kato spresh cigarite shte zapo4nesh da biagash i po 10km.To tuk mai sme dosta maratonci nakraia triabva da organizirame edna nasha si olimpiada.A za vdahnovenie prosto se rovi iz foruma.Kasmet v promianata.
Активен
I love the sky

stavrev

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
  • бавно,но все пак еволюирам...
Re:Здравейте...
« Отговор #5 -: 23-09-2009, 18:34:30 »

Благодаря на всички за посрещането.
Относно бягането, вчера бягах 10 км за 55 мин.
Преди няколко години бягах три пъти на юбилейния маратон на 6 септември - около 22-23 км.
Участвал съм 2 пъти на полумаратона на себенадминаване на гребния канал...пето място  http://www.srichinmoyraces.org/bg/sastezania/maraton_sebenadminavane/2005/klasirane/ :Content_14:
Установих,че мисля по-пълноценно бягайки и така понякога си решавам някои казуси.
Препоръчвам горещо
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравейте...
« Отговор #6 -: 23-09-2009, 21:12:22 »

 :Content_14: :Content_14: :Content_14: :Content_14:  Аз мога да ви пляскам само за подкрепа  ;)...едно време тичах по пет км, ама толкова отдавна беше...сега удоволствие ми носи йогата, пробвах да правя обиколки на парка, докато разхождам кучето, но се насилвам, не ми е приятно вече и се отказах... за сега :Confus_3:
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Здравейте...
« Отговор #7 -: 24-09-2009, 23:04:10 »

  Здравей и от мен!  :peperudi: :peperudi:Приятно ми е ,Мария! :Content_22:

Цитат
   Аз мога да ви пляскам само за подкрепа  ...
и аз сащо,и на мен не ми се отдава тичането
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

krum

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Здравейте...
« Отговор #8 -: 25-09-2009, 18:16:02 »

Az vse se kania i az ttaka niakade da se zapisha na niakoe maraton4e no ne  se razrovil koga i kade.pozdraviavam te za postijeniata :Content_14:
Активен
I love the sky

stavrev

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
  • бавно,но все пак еволюирам...
Re:Здравейте...
« Отговор #9 -: 26-09-2009, 18:13:11 »

Два дни без цигари :Content_14:
ако задържа така... ще си подаря малка кохиба и голямо кардю в сряда в пиано бара :essen:
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Здравейте...
« Отговор #10 -: 30-09-2009, 00:01:53 »

Два дни без цигари :Content_14:
ако задържа така... ще си подаря малка кохиба и голямо кардю в сряда в пиано бара :essen:
Продължавай в същия дух. :Content_22:
Аз съм така вече 1,5 год.Колко много подаръци съм си направила и колко е хубаво.Чуствам се много по добре.
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

stavrev

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
  • бавно,но все пак еволюирам...
Re:Здравейте...
« Отговор #11 -: 19-10-2009, 08:43:53 »

продължавам аз в същия дух,ама ми е гадно :Confus_34:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравейте...
« Отговор #12 -: 19-10-2009, 09:04:11 »

Ставрев, а вместо да ти е гадно може да се радваш, че успяваш вече доста време да си далеч от тая гадост...при мен това действаше  :Content_22:
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Здравейте...
« Отговор #13 -: 20-10-2009, 22:54:51 »

Аз пък си направих касичка и всеки ден си внасям парите ,които давам за цигари,после на края на месеца си купувам нещо или на неколко си права екскурзия,сега събирам за екскурзия в Египет.
Е това ме прави мен доволна ,пък и се чуствам по добре .
Пробвай ако искаш ,помага.
Баща ми пушешеше по 2 пакета цигари и не си лягаше, ако няма една пълна кутия,отказа ги от раз ,хвърли цигарите един ден ,докато пътувахме през прозореца и каза Вече няма да пуша.Е така е вече 13 години.От него се научих за касичката.Помежду другото и той има касичка.
Единственото лошо което беше ,че напълнях щото замествах цигарите с ядене :essen: ,пушаците ще ме разберът,но пък после свлих бързо.
Успех ,Ставрев. :peperudi:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравейте...
« Отговор #14 -: 20-10-2009, 22:58:07 »

 :) И аз напълнях първите  месеци, но се възстанових после  :) Ние с мъжа ми почти едновременно се отказахме- касичка нямаме, но той си намери хоби- събира киндер играчки :peperudi:

Ставрев как е положението  ;)
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Здравейте...
« Отговор #15 -: 20-10-2009, 23:03:14 »

пие сигурно кардю в пиано бара ;D
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Здравейте...
« Отговор #16 -: 20-10-2009, 23:06:57 »

:) И аз напълнях първите  месеци, но се възстанових после  :) Ние с мъжа ми почти едновременно се отказахме- касичка нямаме, но той си намери хоби- събира киндер играчки :peperudi:

Ставрев как е положението  ;)
симпатяга,и аз имам некоя играчка ,да пращам ли да разменяме.  ;D :Content_4 - emotloader:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

stavrev

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
  • бавно,но все пак еволюирам...
Re:Здравейте...
« Отговор #17 -: 21-10-2009, 16:38:33 »

пие сигурно кардю в пиано бара ;D

Не позна за съжаление...

Благодаря Ви за проявената загриженост, откровено казано - бил съм и по-добре.
Не пуша, но нямам тонус,пауър,сила,настроение, може би тоя постоянен шум ме депресира.
Ходя на йога...
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Здравейте...
« Отговор #18 -: 22-10-2009, 21:39:13 »

раво  :Content_14: :Content_14: :Content_14:,Ставрев .Ти си мойта гордост.Незнам какво да те посъветвам за умората която имаш.Имаш ли възможност да си починеш някаде далече от града ,да релаксираш-някъде спа,масажче ,туйти унуйти,далеч от шума? :peperudi:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

stavrev

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
  • бавно,но все пак еволюирам...
Re:Здравейте...
« Отговор #19 -: 08-11-2009, 17:56:48 »

ходя и на масаж тук в града
Засега трая, но трудно
Активен
 

Страницата е създадена за 0.107 секунди с 23 запитвания.