Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ваксините !!!!  (Прочетена 236894 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #140 -: 14-04-2010, 11:51:14 »

 Ще разбера ,че не съм живял достатъчно природосъборазно за да придобия естествения имунитет ,който да ме предпази и от тази и от другите болести.  С една дума - ще бъда тъжен . :)

 Виж , ние сме тук да се информираме.  Ако ти е интересно , прегледай раздела за ваксинациите в книгата на Гълъбов, ще ти дадем линк към нея, и после пак да поговорим? Съгласна? :) 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #141 -: 14-04-2010, 12:21:39 »

Иванина,

а ти запозната ли си колко деца има увредени от ваксина в България? В България, не в Америка.
Запозната ли си с факта, че в много страни ваксините имат препоръчителен характер, а не задължителен и не се извиват ръцете на родителите така както правят в България? Наясно ли си, че някои родители в България искат да имат право на избор, а не да се забрани ваксинирането като цяло? Нясно ли си за отровките във ваксините и за животинските белтъци / да не изброявам всичко /?
Лесно е да се критикува, да....Тук не става дума само за печалба, а за здравето на нашите деца. Аз не съм ваксинирана срещу хепБ, както и много други преди 1992г. Е и? Също така и с много други неща не съм ваксинирана. Изкарала съм всички шарки. Тетанус не се хваща от ръждясал пирон. Щяли сме да се заразим при зъболекар или при полов контакт. Ами по време на секс теоритично можем да се заразим с 1000 неща. За всичко ли трябва да се ваксинираме? Не вярвам в заразите току така само да вметна. Всичко си има причина. За децата починали от морбили: първо не вярвам на информацията им ама грам; 2. липсват данни за: хигиена и начин на живот. Ами ако точно тези починалите са били ваксинирани? Тогава какво правим? Истината е, че никой няма да се изправи и да каже: ваксината е виновна; неефективна е и т.н.

А ти защо си против ваксините срещу грип, а другите ги одобряваш? Ей този парадокс не за пръв път го срещам и не мога да си го обясня. Защо така лелеете за Пентаксима? Той също е сравнително нова ваксина. Ами тази срещу хепатита? В България се слага от има няма 18 години. Може би преди това българите са мрели като хлебарки от хапетит?! Срещу туберкулоза да ти кажа в много страни не ваксинират.

Ваксина срещу ХИВ няма да си сложа. И други неща няма да си сложа. Защото не вярвам в много неща. Например, че СПИН съществува. А и защото имам друг поглед върху нещата. А и защото разчитам на други методи за лечение.
А ти какво мислиш за ваксината срещу рак на шийката на матката? Ще си я сложиш ли? Знаеш ли, че има и такава срещу кандидоза?
« Последна редакция: 14-04-2010, 12:27:33 от Вери »
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #142 -: 14-04-2010, 12:28:58 »

Какво значи вирусен хепатит?Къде оставихте единството на духа и тялото?Мисля,че природата се е погрижила човек да разполага естествено с всичко необходимо,за да е здрав,не са нужни ваксини.Страха на хората е този ,който разболява(е причина за разболяването).Преди болестта да има физическо проявление,тя задължително се проявява по някакъв начин в главата,дори и тази,която наричат вирусна,за да те е страх от нея.

Мой познат се разболя от хепатит поради простата причина,че непрекъснато се триеше и миеше от страх да не се разболее от нещо.Защо след като хепатита е толкова агресивен вирус не зарази цялото му семейство?!

Защо след като непрекъснато въвеждат какви ли не нови и нови ваксини,хората не стават по здрави,а като цяло стават все по-болни?

Иванина,ти като казваш - "ами ако моето дете се разболее...",ти вече си допуснала тая възможност за него и се страхуваш.Мислите на човек са много сериозна сила,прочети.За ХИВ също прочети,много е интересно.Тук във форума някъде има материали.




Активен

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #143 -: 14-04-2010, 12:37:11 »

 Иванина, много интересен материал за ваксините има в последния брой на сп."Осем". Прочети тезите на двама лекари  за и против  ваксините и тогава след като заглушиш емоции ще разбереш,че това което повечето хора от форума споделят е истина стъпила на повече информираност.
 
Активен

Иванина

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #144 -: 14-04-2010, 12:39:06 »

Няма да бъдеш тъжен ще бъдеш гневен ама много гневен,защото ще си безсилен и много ще ти се живее,а краят може да се окаже близо.Моят девиз е:"Аз знам,че нищо не знам".Не съм кон с капаци и с удоволствие ще прочета онова,което ми препоръчваш.Не приемам слагането на ваксини за щяло и нещяло.Имам фобия от зъболекар не защото ме е страх от болката,а защото незнам дали в някой прекрасен ден няма да се окаже,че съм заразена от хепатит Ц,защото срещу него няма ваксина.Срещу хепатит Б съм ваксинирана и не съжалявам.
http://hepatitis-bg.com/forum/index.php?topic=2085.30
Здравословното сътояние на този млад мъж не позволява лечение с интерферон и той просто нищо не прави,защото няма лекарство.Единствената алтернатива е трансплантация,която също не е гаранция че ще живее след това при положение,че в кръвта му вируса съществува.Ако кажеш на тази жена,че суровоядството ще спаси съпруга и (защото тя знае също толкова за хроничния вирусен хепатит,колкото и ти за суровоядството) ще те помисли за наивник.Мисля да спра да споря всеки има глава на раменете си и право да избира.Това е като да разбереш,че си живял неправилно и да направиш нещо по въпроса за да се промениш,в случая неправилно хранене.Така е с васкините.Като се опариш жестоко научаваш много неща и съжаляваш за пропуснатите възможности.Очаквам линка за ваксините.
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #145 -: 14-04-2010, 12:41:22 »

Иванина, мисля, че тук във форума, почти всички или всички не знам, не гледаме на болестите така както ти гледаш. От там тръгва проблема.
Именно. Всеки има глава на раменете си. И беше некоректно да нападаш с " имате ли представа". Да, имаме. И то доста голяма.
« Последна редакция: 14-04-2010, 12:43:22 от Вери »
Активен

Иванина

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #146 -: 14-04-2010, 12:48:34 »

катеринка,какъв е хепатита на твоя близък?
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #147 -: 14-04-2010, 13:00:48 »

Мисля,че е Ц,не съм сигурна. Оправи се човека.Пак ти казвам,не пренебрегвай страха и още по - малко фобийте. Също не разглеждай въпроса само от една страна(правилно или неправилно хранене),както казват - не става само с ядене.Между другото баща ми преди 35 години е боледувал от жълтеница.Бил е в болница 3 месеца,до ден днешен не знае що е лекарство,не си е слагал никакви ваксини,а лекари не е виждал очи в очи от тогава.Това идва да покаже,че страха ти най-малко е неоснователен и ваксината е била
 http://www.ivanstamenov.com/?p=482#comments.

Мисля,че не си готова да четеш това,но все пак....
« Последна редакция: 14-04-2010, 13:03:56 от катеринка »
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #148 -: 14-04-2010, 15:16:16 »

Пентаграма е свъвшил,а вие се карате за глупости,ама бива ли така :surpris_23: :surpris_22:
Хората са в паника,но идват добрите чичковци и ООООО Спасение,измислили 69 валентна ваксина! :Content_14: :Content_14: :Content_14:  
Отдъхваме си,няма повече болести,но ми става тъжно,ами сега какво ще правят лекарите,чака ги съдбата на гладуващите деца в Сомалия. :Confus_34: :Confus_34: :Confus_34: :Confus_34:
Отчаян аптекар се опитва да продаде доза инсулин на диабетик,но удря на камък,той се е възползвал от промоцията и си е сложил ваксина ДИ-СПИ-РА за скромните 3000 евро (диабет-спин,рак)
Настават лоши дни,хората живеят по 120 години,мре им се, а не могат,минават под блока с надеждата да им падне саксия,да ги оттърве .Отчаян дядо се боцка с ръждив пирон,но уви,само бабата го мисли за наркоман.
Хуманноста ни залива от всякъде,заразните болести са лош спомен,презервативите ставт излишни и ги раздават по детските градини за балони.
Въобще настава такъв живот ,че само си викам,ДАНО-ДАНО -ДАНО!

Иванина,боцкайте се,за нас не мисли. ;)
« Последна редакция: 14-04-2010, 16:30:28 от benato »
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #149 -: 14-04-2010, 16:24:14 »

...
Очаян дядо се боцка с ръждив пирон,но уви,само бабата го мисли за наркоман.
...

Ако имаше материал, щях да се посера от смях.  tooth ;D :Content_14:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #150 -: 14-04-2010, 20:09:41 »

 Ето, Иванинке, да си четеш на воля :)  
В дясно горе има качени няколко книги.Най-долу е на Атанас Гълъбов. Щракваш върху него и се отваря цялата книга. Избери си раздела за ваксините.  Макар, че най-добре е да се прочете цялата книга. Обърни внимание в какъв сайт е качена книгата. Това не е случайно. Ако попрочетеш от този сайт, ща разбереш ,защо книгата е точно там. :)   Ще придобиеш по-обективно мнение.  Знам, че жените не обичате много много да четете  неща ,които ви натоварват,  но ако някой иска да има обяснение за повечето неща , които се случват (  МУ се случват и ЩЕ МУ СЕ СЛУЧВАТ )  не може да мине без задълбочено изследване на  темите - Нов Световен Ред , Световен Елит, Глобализация . Иначе просто няма как да навържеш отделните пъзелчета. Ако пак се позовем  на Хелвеций : "Непознаването на някои факти  се компенсира с познаването на някои принципи."   следва : Познаваш ли принципите , не ти трябва да изследваш фактите . Ти вече ще имаш мнение за тях ! При това - правилното мнение ! Тоест, ако беше  компетентна по гореизброените теми, въобще нямаше да се налага да ти давам линкове :)  
Ще се увериш как непонятни или  "логични " на пръв поглед неща как си намират съвсем елегантно своето истинско обяснение (като например Глобалното "затопляне" )
http://vhod.awardspace.com/index.php?lng=bg  

Прочети и за д-р Матиас Рат !
(СЪДЕБЕН ИСК
срещу геноцида и другите престъпления
срещу човечеството,
извършени във връзка с
фармацевтичния “бизнес с болестите”
и неотдавнашната война против Ирак )



Тук също има няколко статии.Тази е първата,  под нея цъкваш и прочиташ и другите. Пак обърни внимание в какъв сайт се намират темите за ваксините!  
http://www.ivanstamenov.com/?p=588


http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php/topic,86.0.html
това също е интересно , дава представа за нещата...

Четете ,защото идва краят на свободния интернет! И скоро за такива неща вече няма да може да се чете и коментира свободно!  В Англия вече приеха първите  закони.  Някой ден и на нашия форум може "да се случи нещо" ..
http://www.ivanstamenov.com/?p=769

 
Почвай , имаш доста работа :)
« Последна редакция: 14-04-2010, 20:15:16 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #151 -: 14-04-2010, 21:25:37 »

Има и един друг феномен , в който аз навремето не вярвах .Докато не се убедих сам :)
(Както обикновено :)  )   Може и вие да се сетите за подобни  "съвпадения" .
Аз много не чета такава литература , където се твърди, че ако те е страх от конкретно  нещо - точно това ще те споходи !!
Оказва се ,че е вярно. (мамка му) :)  Не трябва да има страх! Вреди на много нива.

Ще ви разкажа два случая абсолютно достоверни.  
1. Миналото лято нали пак ходих до Украйна?  Понеже очаквах да се срещна с важни за мен и интересни хора , си взех диктофона да записвам разговорите си с тях. Носех и лаптоп където да качвам записите , за да не би да се изгубят или изтрият по погрешка или пък да загубя диктофона. Постоянно си казвах, че много трябва да внимавам за да запазя тези записи. Записвах , качвах на лаптопа ,по няколко пъти проверявах дали са там все още .. Върнах се щастлив у дома. Сядам да си ги прослушам - УЖАС ! Половината от тях по някаква причина са изчезнали! Яд, ..Яд. Нямам обяснение досега !  Докато всички други маловажни записи (лекцийки, разговори с баба ми /тя е специална/  и т.н.)  -стоят си непокътнати ,нищо не липсва !

2. Вторият пример е много тъжен !  
В началното училище ("Климент") имахме един съученик , от съседен клас - Веско. Веско беше пълничко пухкаво усмихнато момче  - едно на мама и на тати. Родителите му бяха видимо доста по-възрастни ( не мога да кажа дали е това ,което допускате и вие..)  и трепереха над него, както и в приказките не е разказвано ! Всеки ден идваха да го доведат и после да го вземат.   (Нищо ненормално , но те го посрещаха и изпращаха до шести клас!  )
(Да напомня - в ония години движението във Варна беше толкова оживено , колкото сега е в гр. Попово например. На 5 мин я мине по една кола , я не мине.Училището е в центъра, до Морската градина и повечето от децата имаха да пресекат само една улица по която минават коли)  До късна пролет  и от ранна есен  Веско беше със шапка , шалче и ръкавици. Родителите му го довеждаха , махаха му шапката и шалчето ,вземаха ги със себе си , а след училище ги носеха за да му ги сложат пак.  Естествено, Веско , като "мамино синче" , силно ни впечатляваше  и ние децата му се смеехме ( детска ни работа)  Той беше освободен от физическо  и никога не е вземал участие в някоя игра . (Вероятно е било уредено , за да не се нарани случайно някъде )  
Веско обаче имаше осезаеми добродетели. Той беше отличникът на всичките класове, но не от ония сухари зубрачи-бележкари, а точно обратното.Веско беше с голямо сърце и пълен с благородство.  Винаги широко усмихнат беше готов да обясни (независимо по кой предмет!)  на всеки желаещ  това ,което не му е ясно - и по математика и по физика , че и по химия.
В междучасията винаги беше опашка при него. Ако на някой нещо не е ясно - бързо при Веско. Освен това беше невероятно скромен. Казваше с усмивка : " Абе аз не съм най-подходящия човек, когото можете  да питате , ама нека да опитаме.. "
Сигурен съм, че това момче беше по-умно от повечето преподаватели взети заедно. А и  никога никой не го беше виждал сърдит или нацупен. Дете -ангелче. Ясно е ,че всички го обичахме много , а пък как са го обичали родителите му , просто не знам...
 За мой късмет, с Веско се оказахме съученици и в гимназията. (Той в английската , аз в немската, но на един етаж бяхме)   и аз пак "усвоявах"  възможността  да се допитвам до него,( макар да бях добър по матеметиките),  по някои засукани задачи . Той пак същият - любезен, усмихнат.
След това се позагубихме , докато не щеш ли  през 96та ,вече като данъчен ( лошо е , но се случва :)  )   се оказа ,че трябва да проверявам точно фирмичката на баща му .Съвсем дребна търговийка някаква.  Влизам - те и двамата там. Стоят, чупят пръсти .(Баща му -същият мил добряк )   Викам, какво има бе ,Веско?      " Ами,..тука едни неща може би не са осчетоводени правилно...Ако трябва да почерпим нещо.. "
Казвам му :  "Я да бягате , от джоба си ще извадя за бюджета , ама от вас косъм няма да падне , каквото  и да ви е нарушението "
Това беше последният път когато го видях. Повече и да исках -нямаше да мога. Блъсна го кола и го уби на място.Нямаше и 30 г. навършени.    


« Последна редакция: 14-04-2010, 21:51:30 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #152 -: 14-04-2010, 21:50:08 »

Извинявам се за офтопика
Бате Бино, някои хора подсъзнателно усещат каква карма имат те или техни близки и е нормално да опитат да я предотвратят чрез действия на физическо ниво (така най-много да я отложат, но в опитите си да я предотвратят създават нова). Много хора са били предупреждавани от ясновидки и въпреки това веднъж са правили изключение (фатално).
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #153 -: 14-04-2010, 23:02:55 »

Ми моите хора са съвсем обикновени служители там БТВ то и една вечер сме се събрали и те казват как за толкова години нищо хубаво не се коментира, много подвеждаща информация , канят се само определени хора, които преди да влязат в ефир имат разговори на по-високо ниво и т.н.  Аз лично БТВ гледам само в Понеделник  шоуто на Слави и то само актьорите, разбира се когато съм си у нас :))

Иванина , моето зрение е увредено след ваксинация в училище. Аз лично, живот и здраве да имам деца , не бих ги ваксинирал за нищо на света. Всеки си има глава на раменете  да чете и да мисли. Чувала ли си за поливалентните ваксини , които само фондацията на Бил Гейтс има право да поставя в някои африкански държави и  последващи независими изследвания доказали стерилитет на ваксинираните ( нарича се ограничаване на популацията).Във всяка държава има ваксини с конкретно предназначение , но не и опазване от болести. Знаеш ли колко деца по света не се ваксинират и няма болести и смъртност . Не знаеш ,разбира се , тази информация не достига до теб, както и че студенти в Германия се самозаразявали с  ХИВ , РАК, Хепатит и след седмица нямало и помен от заразата, което се дължало на начинът им на живот и билкови отвари , които приемали ..разбира се няма как да знаеш за това , по БТВ няма да го кажат. Ти искаш ли децата ти да са стерилни , или с някакви други придобити дефекти ? А ти гарантирам, че ваксинацията ви ще ви струва доста скъпо, но ще го разбереш след време. Наистина съжалявам.
Бате Бино , мен най ме е страх да не стана милионер , е ако ми се случи тогава ще му мисля :))) Сигурно най ще ме е страх да помагам на хората :)))
Активен

Иванина

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #154 -: 15-04-2010, 07:09:51 »

Покажете ми достоверна информация за излекувал се от хроничен хепатити Б с храна или билки и ще спра да ям завинаги.Да не дава господ да чуете диагнозата за себе си.Вие може и да сте болни,с години няма никави  симптоми.Много често разбираш когато си на финала.Убедете ме че не сте болни.Спирам да коментирам тук по темата,защото знам на 1000%,че такъв случай няма да намерите.Колкото до писането по вестниците и интернет всеки може да си напише какавото си иска и да успее да убеди голяма маса хора,че е прав.Това е като "Шифъра на Леонардо"
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #155 -: 15-04-2010, 07:39:29 »

Покажете ми достоверна информация за излекувал се от хроничен хепатити Б с храна или билки и ще спра да ям завинаги.Да не дава господ да чуете диагнозата за себе си.Вие може и да сте болни,с години няма никави  симптоми.Много често разбираш когато си на финала.Убедете ме че не сте болни.Спирам да коментирам тук по темата,защото знам на 1000%,че такъв случай няма да намерите.Колкото до писането по вестниците и интернет всеки може да си напише какавото си иска и да успее да убеди голяма маса хора,че е прав.Това е като "Шифъра на Леонардо"

 :kisss:Ивванина, дете, здравей!Работата е там, че колкото и ОЩЕ примери и послания да ти отпратим ти ще повярваш едва тогава, когато сама намериш примера и съответно го последваш!!!Така е устроен ЧОВЕК, ДА ПОВЯРВА НА СЕБЕСИ !!!ВСИЧКО СИ Е ВЪТРЕ ТАМ, У ТЕБЕ ИНСТАЛИРАНО, КАКТО ТРЯБВА И КЪДЕТО СИ ТРЯБВА- ТИ САМО ГО НАМЕРИ И ГО ОТКЛЮЧИ...Как ли...като повярваш, че и ти както всеки един от Хасан до Иван са все от там, от едното общо място!!!Щом Майката Природа е инсталирала възможност за самолечение на животните, защо ще лиши ЧЕЛО-ВЕКА  от такава възможност???Бъди сигурна, че има отговори на всеки твой въпрос, само се научи да ги формулираш кратко, ясно и точно...отговърт ще дойде!!!Не се съмнявай  в това!!!За ПЪРВОИЗТОЧНИКА на живота е важна всяка тревичка, всяко атомче, а какво да кажем за ЧЕЛО-ВЕКА, ЗА КОГОТО СЕ Е ГРИЖИЛА МИЛИОНИ ГОДИНИ ЕВОЛЮЦИЯ...ЩЕ ДОПУСНЕ ЛИ ДА СЕ ПРАХОСВАТ НА ВЯТЪРА ТОЛКОВА ТРУД, СИЛИ, ЕНЕРГИЯ???А защо се случват болестите и трагедиите...за урок , за урок дете , за урок на непослушните, на кривналите от правата пътека.Тя- Майката природа ни е казала, че там , в страни от ПЪТЯ има тръни, трудности,проблеми, но...ние решаваме да Я проверим...и ето проверяваме ли, проверяваме Я - НЕЯ, ВСЕЗНАЕЩАТА, ВСЕМОЖЕЩАТА, ВСЕРАЗБИРАЩАТА И ВСЕОПРОЩАВАЩАТА!!!А ТЯ пак ни прощава и отново и отново шанс да се справим ни дарява!!! :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #156 -: 15-04-2010, 08:38:24 »

Там е работата,че ние не искаме да те убеждаваме в нищо. ;) Всеки си живее живота както пожелае. :surpris_23:

А да си чула от диабет да са излекували някой,ЛЕКАРИТЕ?
Или от астма,алергия,гастрит,язва и още и още хронични болести.
Но ти предполагам си медицинско лице,няма начин да не си с тези разсъждения?   
Тук ,не чакаме вълшебното хапче(ваксина) да ни излекува или предпази.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Иванина

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #157 -: 15-04-2010, 09:23:59 »

Изобщо не съм чувала за излекуван от диабет.За компенсиран да ,но за излекуван -не, а това изобщо не е едно и също.Колкото до васкините не сме на едно и също мнение,но за начина на живот -да.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #158 -: 15-04-2010, 10:19:52 »

Излекувани от диабет има много със суровоядство.
Не ми отговори на въпроса,медицинско лице ли си,защото има значение. ;) :laugh:
Ако шест години ти набиват нещо в главата,едва ли прочетена истина, би променила мнението веднага.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #159 -: 15-04-2010, 11:03:15 »

Покажете ми достоверна информация за излекувал се от хроничен хепатити Б с храна или билки и ще спра да ям завинаги.Да не дава господ да чуете диагнозата за себе си.Вие може и да сте болни,с години няма никави  симптоми.Много често разбираш когато си на финала.Убедете ме че не сте болни.Спирам да коментирам тук по темата,защото знам на 1000%,че такъв случай няма да намерите.Колкото до писането по вестниците и интернет всеки може да си напише какавото си иска и да успее да убеди голяма маса хора,че е прав.Това е като "Шифъра на Леонардо"
Ами ела ме прегледай да видиш ,че съм хронично здрав. С изключение на очите , разбира се , за които стана дума по-горе. Не че не съм взел мерки и за тях , имам лек напредък с упражненията за очи , но ми трябва постоянство и схема , която още не съм разбрал и осъществил. А излекувани от диабет алтернативно на алопатичната медицина има много :)) Дори мога да те запозная ,но не зная какъв тип е бил диабетът им.
И според мен си взела голяма доза алопатична лъжа , несъзнателно дори , но времето е пред теб , разумът ти ще ти помогне или увреди , зависи от сърцето ти .
Активен
 

Страницата е създадена за 0.086 секунди с 23 запитвания.