Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ваксините !!!!  (Прочетена 236737 пъти)

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #380 -: 07-01-2012, 10:54:45 »

Привет!
Приятели, кажете ми нещо за ваксината против бяс! Приятеля ми иска да си прави и аз имам малко време да го убедя да не го прави. Благодаря!
Общо взето пускаш един search в google и се забавляваш ;)
Примерно и най-вече тук и тук  :heart_2:  :heart_2:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #381 -: 09-01-2012, 18:54:57 »

Ами ако пък искаш БЕСЕН ЖРЕБЕЦ остави го да се ваксинира  tooth  tooth  tooth
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #382 -: 15-01-2012, 09:58:54 »

Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #383 -: 15-01-2012, 13:59:38 »

Не случайно, това биологично оръжие е предназначено точно за момичетата на тази възраст, в когато се оформят като жени. Истината е, че голяма част от тях ще имат сериозни проблеми с зачеването (без да смятаме останалите щети), каквато е и истинската цел на тази ваксина.
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #384 -: 15-01-2012, 14:03:58 »

Мръсници такива!
Ама то ние сме си виновни
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #385 -: 15-01-2012, 14:06:11 »

Не ние , а те са виновни, ние трябва да отстояваме нашата позиция, както и да образоваме всички нормални хора.
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #386 -: 15-01-2012, 15:10:47 »

Ние-имам предвид нашето правителство-че ще прахоса два милиона и ще погуби много хора..
А това, че аз ти и още няколко човека няма да се ваксинираме няма да спаси няколко десетки хиляди
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #387 -: 15-01-2012, 15:14:06 »

За такива като вас правя http://vaksinite.info/ с всички филми и клипове в първия болднат в червено линк! И няма да се уморя или спра! Дори и през почивен ден нямам спирка.
Да не говорим, че темата за СПИН набира все по-голяма актуалност и аз няма да я остава да отшуми лесно - http://youtu.be/Vuj7G_upeIE. Това ще стане достъпно за гледане след около час-два...
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #388 -: 15-01-2012, 15:45:45 »

Ние-имам предвид нашето правителство-че ще прахоса два милиона и ще погуби много хора..
А това, че аз ти и още няколко човека няма да се ваксинираме няма да спаси няколко десетки хиляди

Като заговорихме за милиони и спасени хора, искам да пусна линк с обяснение как Бил Гейтс е по-добър от Батман, защото до 2019 ще е спасил 7.6 милиона дечица по света, давайки пари за да ги ваксинират. Ей на това викам добра пропаганда.  tooth tooth tooth
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

vogon

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #389 -: 15-01-2012, 22:50:25 »

"Характеристики на жив организъм

Учените все още спорят дали вирусите да се причисляват към живата или неживата природа. Според съвременната биология животът трябва да отговаря на някои условия: да се самоорганизира, да се самообновява, да се саморегулира, да се самовъзпроизвежда и да се развива (да еволюира). Вирусите отговарят само на едно от посочените условия — те само еволюират. Поради липса на органи вирусите използват рибозомите на други клетки. Принципът е следният: вирусът се прикрепя към дадена клетка и инжектира в нея своя РНК, която се свързва с рибозомите на клетката и я стимулира да произвежда вирусни белтъци. Произведените белтъчни молекули се свързват и образуват нов вирус, който разкъсва клетката при напускането ѝ. Интересен факт е, че вирусите са много ценни за съвременното генно инженерство заради способността си да пренасят генетичен материал в клетките. Използват се като вектори, които пренасят РНК от една клетка в друга, което причинява изкуствена мутация."

http://bg.wikipedia.org/wiki/Вирус

ето какво правят - привнасят генетичен материал под прикритието,че са неживи вируси(ваксини,) за да причинят изкуствена мутация ,защото си мислят че имаме нужда от нови гени,правят същото каквото и вирусите,но наваксват
« Последна редакция: 15-01-2012, 23:05:04 от vogon »
Активен

исихия

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
  • истината ще ви направи свободни.
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #390 -: 09-03-2012, 11:28:53 »

Да не говорим, че темата за СПИН набира все по-голяма актуалност и аз няма да я остава да отшуми лесно.XVisible информацията, която ще ти дам може малко да те шокира, но съществуват сериозни доводи, които демонстрират че СПИН е една измишлйотина.http://gnm-bg.com/ отиди на конференциите на д-р каролина маркони потърси информация за д-р Stefan Lanka вирусолог информирай се относно ГНМ.Познанията ни от ГНМ ще ни помогнат окончателно да разберем как се развиват така наречените инфекциозни заболявания.Като разгледаш тази информация ще ти подам допълнителна :peperudi:
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #391 -: 09-03-2012, 12:00:33 »

Миличка, наистина ли ми даваш линк към този сайт ;)
Радвам се, че е добил популярност, но не се радвам, когато хората залитат прекалено много в ГНМ.
Както винаги - всеки сам решава..
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #392 -: 09-03-2012, 13:17:17 »

Исихия , темата за СПИН (в същото направление) сме я обсъждали доста нашироко  вече.  Да не става претрупване с една и съща информация.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

исихия

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
  • истината ще ви направи свободни.
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #393 -: 09-03-2012, 13:46:21 »

XVisible.Личния опит на човека определя възгледите му.Имах щастието да отпия от извора Dr Fermin Moriano първия ученик в испания на Хамер,свидетел съм на това как деца на креват с множествена склероза се въстановяват на пълно,диабетици лично мой приятел 40ед.дневно и 20 нощни за4-5мес.го спря.Аз лично с рак на дебелото черво в продължение на 1 месец се отчиствах коагули кръв и парчета черва изкарвах вместо фекалии.Шизофрения спират се антипсихотиците и прекрасно здраве без медикаменти.Само сканер при нужда за идентифициране на конфликтите и фазата.РАЗБИРАМ НА ПЪЛНО скептично настроените защото това ако него видиш или изживееш не е за вярване,до такава степен са ни промити мозъците така функционира нашата психика поне на този етап лесни сме за манипулиране,търсим бащината фигура и я намираме в авторитетните фигури :pensif_29:,от тях зависи дали информацията е достоверна.При мен беше много трудно аз съм вет.техник.Като емигрирахме с жена ми 2000год. носехме два куфара почти еднакви единия с дрехите ни а другия с книги и инструменти за хирургична намеса.В Стара Загора имаше студенти които си купуваха книгите на техникума и така изкарваха 3-4ка аз си купувах тези на университета,практикувал съм тука в изпания в свине отглеждането в цялата верига от екстракцията,разреждането и консервирането на семенния материал,оплождане.израждане и отглеждане на новородените до угояването им.Там забелязах рязкия скок на смъртноста в постваксинационния период.Значително по задоволителните резултати при лечението на общите заболявания без медикаменти само изолация и спокойствие.Чак когато болестите влязоха в моя дом :surpris_22: и захапах дървото на традиционалната медицина започнах да си задавам въпроси и да търся отговорите.Абсолютно съм в унисон с твоето мнение всеки сам решава.Дали да вярваме или да не вярваме,дали ще мислим рационално или ще чустваме сляпо за мен грешките не съществуват само уроци и то житейски.Здравето ни зависи само от нас самите никой лекар не може да ни излекува може само да ни покаже пътека която да поемем да ни съпътства и подкрепя.Моето невежество погуби баща ми :surpris_25:,но неговата жертва ме доведе до пътеката, която спаси мен и цялото ми семейство :peperudi: :Content_22:,почина от лимфома и рак на белия дроб
Активен

Flatline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #394 -: 09-03-2012, 15:07:39 »

Излекувал си се от рак на дебелото черво, така ли? И е бил установен чрез биопсия, за да е сигурно?
Активен

lustenau

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #395 -: 09-03-2012, 18:35:07 »

Изихия като те чета все едно чета книгите на Торвалд Детлефсон  :surpris_22:
Активен

исихия

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
  • истината ще ви направи свободни.
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #396 -: 09-03-2012, 20:58:22 »

flatline.Начина ти на мислене болезнено ми напомня на мен самия преди около 7-8 год.На написаното от мен бих се надсмивал,бодигравал или зверски опонирал.Никой не беше в състояние да ме измести от релсите на праволинейното научно доказано мислене.Споровете с мен бяха равнозначни на разговор с тухлена стена.Моля те да ме извиниш :fluretaa:и не ме считай за невъзпитан или че проявявам не уважение,но на твоите постове мисля да отговарям арбитрарно.Приеми че съм такъв странен tooth. :peperudi:
Изихия като те чета все едно чета книгите на Торвалд Детлефсон  :surpris_22:
Не познавах този автор но от погледа който хвърлих на, Съдбата като шанс, направо се стреснах,чуствам се като че ли някой ми е бръкнал в мозъка и ми е откраднал идеите.Благодаря ти за коментара мисля че ми е от полза :Content_14:
Активен

Flatline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #397 -: 09-03-2012, 21:07:20 »

Не се надсмивам. Просто изречението
Цитат
Аз лично с рак на дебелото черво в продължение на 1 месец се отчиствах коагули кръв и парчета черва изкарвах вместо фекалии.

е някакси неясно , заради което и попитах.
Активен

исихия

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
  • истината ще ви направи свободни.
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #398 -: 10-03-2012, 01:30:00 »

Излекувал си се от рак на дебелото черво, така ли? И е бил установен чрез биопсия, за да е сигурно?
Преди около 6 години започнахме да правим основен ремонт в апартамента ни в испания.Бащами искаше да ни направи нещо като свадбен подарък.Започна ремонта и в един момент започна силно да го боли главата,лекари, проби,сканери...диагностираха му лимфома не хопкинс с метастази в мозъка,върна се в бг.и три месеца по късно почина.Аз се почуствах като в не обрано лозе.Същевременно бяхме в процес да закупим 3тия си апартамент на много изгодна цена в нашата сграда с цел да го реформираме основно като същевременно го разделим на две независими части.Всичко това трябваше да го направи баща ми :surpris_22:.Смърта му ни обърка плановете,намерих едни румънци които след един месец работа успяха да направат куп золуми включително да наводнат два етажа под нашия и така да изгорът ел. инсталацията на съседите непосредствено под нас :surpris_22:.Наложи се да си взема отпуска и да се заемем с жена ми лично.Когато намерихме едно майсторче македонче да ни помага всичко се нагласи и накрая успяхме да се справим.Започнах на ново работа но видиш ли ти започнах да се чуствам странно,много уморен,запек и фекалии смесени с кръв и слуз 10тина дни и отидох на лекар.По време на анамнезата разбраха за смърта на баща ми от рак и веднага ми направиха колоноскопия и биопсия...Насочиха ми спешна операция и план за химиотерапия.Тогава не познавах ГНМ но се занимавах с разследване на реалните резултати на медицината.Попаднах на статистики които показват по висока продължителност на живота на хората отказали химиотерапията.Факта че поради етични предпоставки никога не са се провеждали сравнителни изследвания между пласево и активните вещества при химио терапията...и т.н.взех решение и повече не стъпих в лекарски кабинет.Около един месец обилно кървях /коагули смесени с парченца черва ислуз/,чуствах се много уморен и слаб псле кървенето постепенно намаля докато не спря напълно.Сега познавайки ГНМ знам какво се е случило и се радвам че послушах себе си.Темата ме афектира силно,съжалявам ако съм бил некоерентен с теб :surpris_23:
Активен

lustenau

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #399 -: 10-03-2012, 10:10:35 »

Изихия  много често става така че неща до които сами сме достигнали или открили   са открити  и от други хора  Но не е страшно това е потвърждение че си на прав път    Но как да кажеш на човек че болеста е изява на психичен конфликт вътре в него и съзнанието му го овеществява в материална форма за да му обърне внимание  и целият този процес е съпроводен със съпътстващи бактерии ,вируси  и всякакви вън6ни причинители Още древните са забелязали връзката между дух и тяло ,между материалното и нематериалното  като се набляга на това че първо трябва да се търси проблема в психиката , но всички са се втораили в тялото   и лекуват болеста или по точно симптома които казва че нещо не е наред   Болеста е носител на информация  - виновници за нея  ще се открият  Забележи  във всекидневието ние винаги можем да посочим и обвиним виновниците за наш неуспех,лошо настроение  ,умора -за всичко но никога самите нас  същото е и с болестите  винаги можем да обвиним вирус , грип ,някаква бактерия ,зараза или  конспирация но никога не търсим проблема в нас  самите или по точно в психичните модели които сме си създали които се отразяват в тялото ни  Но ти си прав най важно е спокойствието Аз така мисля и така работя 
Активен
 

Страницата е създадена за 0.081 секунди с 24 запитвания.