Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ваксините !!!!  (Прочетена 237059 пъти)

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #40 -: 18-02-2010, 19:29:22 »

Дарби,до колкото знам ваксината може да се замени с хомеопатично лекарство.Ама от класическата хомеопатия,не от другата  :fun_096:
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #41 -: 18-02-2010, 20:48:50 »

Дарби, ще питам един приятел който миналата година ей по това време ходи там, или любимия..те двамата там са се запознали..ще ти кажа правили ли са си и дали мислят, че е необходимо. Но знам от един приятел- маратонист,който навремето в активна възраст е ходил на състезания по света, че е избягвал задължителните ваксини като след пробна дозичка си слагал ръката в пчелина да го нажилят пчелите, и после на лекаря казвал, че е алергичен към ваксината
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #42 -: 18-02-2010, 20:56:24 »

Дарби, сега разбрах  ;), че не става дума за Австралия, а за Африка. Аз отпадам с питанките.
Активен

jj

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #43 -: 19-02-2010, 00:37:25 »

Darby,
Afrika ne e shega rabota;proveri dobre za vaksinite-az predi da otida mi biha edna v garba daje:))
kakvito i vaksini da napravi6-dobre e kato otide6 da si podgotvena-ima edni mazila,s koito kato se namaje6 komarite biagat ot teb,maji kolkoto moje6 pove4e kogato si navan,a ve4er-ZADALJITELNO spi s baldahinen ili dr.material-pokrivalnik okolo legloto-na portugalski e "mushkiteiro"-neshto kato "komarnik",ne go znam kak se kazva na bg  tooth
drugoto-NEVER EVER-pii voda ot 4e6mata,daje e dobre da si mie6 zabite s min.voda.Ne pii kafe ili 4ai ot zavedenia,osven ako ne znae6 100% 4e sa s min.voda!!!! tova e po-vajno otkolkoto komarla4nikovata opaska okolo legloto ti:) sa6to i za hranata-savetvam te da si izmivash dobre,ili da si beli6 koeto 6te papkash.Napraveno ot zavedenie-pak vaprosa e svarzan s vodata...Opasnostta idva ot tam,4e v Afrika vodata ne e pre4istena,ima ameba 4esto i drugi ednokleta4ni i pri4udlivi ne6ta...
A kato se varne6 v BG-zadaljitelno triabva da se testvash niakolko dni sled kato se pribere6-pone 2-3 posledovatelni dni,vzimat ti krav za malaria i dr.ne6ta. Sa6to e dobre da si sledi6 sastoianieto.Az 2-3 meseca sled kato se pribrahme,zapo4nah da vdigam temperatura samo ve4er,taka 2-3 pati.I kato me testvaha,se okaza malaria(a parvata sedmica ot pristiganeto mi,rezultatite biaha otricatelni).
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #44 -: 19-02-2010, 01:20:03 »

Сега се сещам за една мама, която живее в Африка, против ваксините е и не е слагала на детето си такива. Ще питам нея.
Активен

Светла

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #45 -: 19-02-2010, 17:48:28 »

Дарби, аз също като Светльо ще те посъветвам да се консултираш с хомеопат. Добър такъв, класически, който е тотално против ваксините знам, че трудно се намира, но поне ако не друго можеш да се снабдиш с комплект за първа помощ.
Вери, интересно ми е ако кажеш на личния лекар, че ще пътуваш до България дали също ще ти каже да се ваксинирате за хепатит Б. Миналата зима бях  :surpris_22: в една клиника -на стената имаше огромен рекламен постер за ваксината и в списъка с държави от третия свят (до които ако пътуваш ти казват  :pensif_29: да се ваксинираш) беше и ...България  ;D
Активен
„И плътта на убитите животни в човешкото тяло ще стане негов собствен гроб. Защото истина ви казвам, който убива, убива себе си и който яде от плътта на убити животни, яде от плътта на смъртта."

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #46 -: 19-02-2010, 17:57:01 »

Не са виновни хората,като няма четвърти свят :surpris_23: сложили ни в този списък :surpris_23:  tooth tooth tooth tooth
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #47 -: 19-02-2010, 18:00:07 »

Хехехе, Светле, аз ЛЛ имам честта да не го срещам.  ;)
Пък тук правят големи драми, че много трудно се намирали джи питки.
Е, и аз бях в шаш и паника както забременях. Ами сега, кой ще ми пусне изследванията  ;D като и с гинеколозите трудна работа. Тогава акълът ми беше друг.

Във Варна има добри класически хомеопати.
Активен

asia

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #48 -: 20-02-2010, 14:25:23 »

Моя близка беше за Нова Година в Африка - Занзибар, и т.н. Тя категорично отказа да се ваксинира против квото и да е (медицинско лице е ), но не знам по какъв повод се оказахме пред кабинета на шефа на паразитологията! След 30 минутни увещания след 2 дена ние бяхме в София да й се бие ваксина за жълта треска (струва около 80 лв и се бие в ръката) Оказа се че е имало няколко смъртни случая единия от които на някакъв американски журналист, които не били споменати в пресата! Не вземам отношение само споделям случката .........а и в крайна сметка си изпи и хапчетата за малария, които й дадоха от туристическата агенция! И както казва Жаки пази се от водата,тялото ти продобива много специфична миризма от там :), но като цяло пътуването си заслужава и то много!!!
Активен
Ако някой се опита да те засенчи ....... остави го да слънчаса !

jj

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #49 -: 22-02-2010, 03:07:03 »

Ideiata za homeopatiata e chudesna.Darby,sveta e za tova za da se vidi I da mu se radvame;ne te savetvam za ili protiv vaksinite-a da napravish prouchvane za dadenoto miasto-kakvo e nai-chesto sreshtano,kakvi sluchai na kakvo e imalo,ot kakvo da se pazish...Ima zoni kadeto gram malaria niama ili jalta treska I dr.;osven tova raznovidnostite na malaria sa dosta,pri men beshe po-leka forma,simptomi kato nastinka.Skoro chetoh statia za jitnite kalnove I dr.hrani,koito do takava stepen zasilvat imuniteta che fakticheski organizma stava nevazpriemchiv kam virusi,zarazni bolesti,nastinki I t.n. Zainteresovah se vav vrazka sas zachestilite sluchai pri nas na svinski grip.Ejednevno imame kontakt sas stotici hora ot cial sviat,I imame knijki s imunizacii,koito se gledat predi vs.polet.Ako niakoia ot tiah e iztekla ne ni dopuskat na poleta.I az sam protiv lekarsta,injekcii I imunizaciite-no ot poslednoto mi zavisi rabotata sega-triabvat mi za da imam palni letatelni prava.Tezi dni mislia dosta po vaprosa za imuno-zashtitnite hrani,za vkluchvane ejednevno na jitni kalnove-i rejuvelac.Ima dosta napisano za ukrepvashtite I lechebni svoistva na tazi "valshebna" voda(edno,ot koito e vazvrashtane na estestvenia cviat na pobeliavashta kosa).Super-hrani za imunnata sistema-tova e kluchov moment.
« Последна редакция: 22-02-2010, 08:03:04 от Jaki »
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #50 -: 22-02-2010, 22:06:57 »

Skoro chetoh statia za jitnite kalnove I dr.hrani,koito do takava stepen zasilvat imuniteta che fakticheski organizma stava nevazpriemchiv kam virusi,zarazni bolesti,nastinki I t.n. Zainteresovah se vav vrazka sas zachestilite sluchai pri nas na svinski grip.Ejednevno imame kontakt sas stotici hora ot cial sviat,I imame knijki s imunizacii,koito se gledat predi vs.polet.Ako niakoia ot tiah e iztekla ne ni dopuskat na poleta.I az sam protiv lekarsta,injekcii I imunizaciite-no ot poslednoto mi zavisi rabotata sega-triabvat mi za da imam palni letatelni prava.Tezi dni mislia dosta po vaprosa za imuno-zashtitnite hrani,za vkluchvane ejednevno na jitni kalnove-i rejuvelac.Ima dosta napisano za ukrepvashtite I lechebni svoistva na tazi "valshebna" voda(edno,ot koito e vazvrashtane na estestvenia cviat na pobeliavashta kosa).Super-hrani za imunnata sistema-tova e kluchov moment.
Благодаря, Жаки :flowers2: Най-сетне още някой да спомене за пшеничните кълнове. Пшеницата е класа над всички останали супер храни :love_028:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

jj

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #51 -: 23-02-2010, 06:08:35 »

Petko,kakto ti-taka I az smiatam ce jitnite kalnove i vodata(sled parvata)poluchena ot tiah-ima nesravnimi svoistva.Ti imash chudesen post za tiah-vsichki triabva da si go preprochitame ot vreme na vreme-da ne se zabravia...kade e istinata!!Jitnoto zrance za men e osnovata- super-hrana N1,imunostimulator N1.Melhisedek e nosel samo 2 neshta,kogato e napusnal Atlantida I e otishal v Egipet-parvoto e bilo jitnoto zarno.Egipet v posledstvie go razprostraniava po sveta,za da bade spaseno chovechestvoto ot mutacii.Uchitelia e izdigal na parvo miasto koe?-Jitnoto zarno!
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #52 -: 23-02-2010, 10:43:31 »

Благодаря на всички за съветите.
Наистина хубаво ще помисля преди да реша какво да правя с ваксината за жълта треска  :surpris_23:
Активен
Намасте :)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #53 -: 05-03-2010, 23:28:21 »

Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #54 -: 06-03-2010, 15:32:10 »

бате Бино,направо съм ужасена от това, което си пуснал.Кажи сега как да противодействаме,защото ще съжаля ,че съм родила деца,за да ги подложа на такива извращения?
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #55 -: 06-03-2010, 16:24:52 »

Ами противодействието е да не се слагат никакви ваксини в никакъв случай, аз например съм с увредено зрение след ваксина в училище и ме питай дали ми е добре .
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #56 -: 06-03-2010, 16:29:13 »

То вече се противодейства, но разни умни главици изкарват майките, които искат право на избор, безмозъчни, прости, неграмотни, луди, фанатички, сектантки. Не може да се борят за право на избор, защото трябвало да бъде направен след добра информираност. А тя не е добра, защото са нямали медицинско образование. Смях в залата. Лекарите са богове, да не забравяме. Учили са 5, 6, 10 години и трябва да им се кланяме.
Също така сме длъжни да не забравяме обществения дълг. Като се отказват ваксини, не се мисли за обществото.  :Content_4 - emotloader:

Титан, случаи като твоя не са хич малко. Но хората не вярват докато не се опарят.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #57 -: 06-03-2010, 18:14:47 »

Нещата са точно така , Вери, да.
 Ами ,Кате , случаят е такъв ,че за своите си деца поне да направим нещо ..На чуждите родители може да разкажем, но то ако им пукаше, вече щяха да са попрочели каквото трябва и да си имат мнение.(ние как си имаме..)  Защото много е хлъзгава темата , ти гледаш да му  спасиш децата, ама той го разбира точно обратното..

За  избягване на ваксинирането най-лесно е да се подкупи докторчо и да впише там каквото трябва. (да му се плати повече ,от колкото му плащат фирмите производители :) )  Ама вече и това ще става трудно ,виждаме - затяга се обръчът отвсякъде.. а пък ако вземат да слагат и камери ,с които да контролират ваксинациите, както например техническите прегледи и шофьорските изпити.. тогава лошо. 
 Затова спасително вариантче е например временно да попринадлежим към някоя религиозна общност ( която категорично отрича подобни вмешателства)  и да се развикаме , че срещу нас се прилага  "религиозна нетърпимост"  или нещо от сорта.. Адвокат може да каже най-точно как да се действа при такава ситуация.
Пинизче за всяко нещо си има , само трябва да го намерим :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #58 -: 06-03-2010, 23:35:07 »

Затова спасително вариантче е например временно да попринадлежим към някоя религиозна общност ( която категорично отрича подобни вмешателства)  и да се развикаме , че срещу нас се прилага  "религиозна нетърпимост"  или нещо от сорта..
Това не знам дали в България би подействало. Не знам...
Трябва да се махне задължителния характер на ваксинирането, всеки да има право на избор и да няма дискриминация. Който иска-слага; който не иска- не слага.
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #59 -: 08-03-2010, 11:50:13 »

Аз този месец ще направя всичко възможно да избегна ваксината,да видим дали ще стане.Макар,че тук темата не е такава,ще пиша тук,защото ми се струва,че има връзка.Как да противодействаме на тъй наречения НОВ СВЕТОВЕН РЕД,на разни илюминати или масони или каквито и да се наричат.Ако това,което четох се случи,просто по-добре да не бях раждала деца.
Бате Бино,в твоята статия са засегнати освен ваксините и други теми,както казваш обръча се затяга все повече.И още едно нещо не ми е ясно,каква е крайната цел на тези "управници" на света?
Четох и някакъв план за унищожение  или поробване (не се сещам точно) на славяните.Кому е нужна тази дивотия и защо?Не ми стига акъла явно. :surpris_23:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.127 секунди с 23 запитвания.