Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ваксините !!!!  (Прочетена 236917 пъти)

Vik

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #600 -: 28-08-2013, 10:20:44 »

За човек незапознат в дълбочина с темата ваксини - прочитайки книгата  може само леко да се замисли, дали те всъщност не носят повече ползи отколкото вреди !

Казвам го след като няколко мои познати са я прочели  и на въпроса ми какво мислите - отговора е - ми да ваксините са си нещо много добро всъщност !

Ако човек има другата гледна точка като нас повечето - ще прочете и м/у редовете , за съжаление обаче повечето хора се информират от телевизора и официозите  и  резултатите са ясни !

Чак като се сблъскат с проблем почват да се интересуват и да търсят други източници на информация и алтернативи - обикновено е късно обаче !
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #601 -: 28-08-2013, 10:27:22 »

Да прекарат малко време на http://vaksini.eu/
Да прочетат http://vaksini.eu/antibodies.html
И може би ще се замислят... Все по-малко са привържениците на ваксини - виждам го ;)
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #602 -: 28-08-2013, 11:03:37 »

абсолютно съм съгласна с ВиК  / да не работиш във Софийска вода или просто ВИКаш много  tooth /! 
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #603 -: 28-08-2013, 14:29:14 »

  Да , Vik , абсолютно е така.
Аз затова съветвам да се чете литература на руски , защото там цензура още няма и нещата се обявяват с истинските им имена , няма "тън-мън"  и веднага става ясно  какво е искал да каже авторът  tooth (както е при Малахов например.)
А ако е западна литература , тогава най-добре такава , писана от недоктори. Като например от разследващи журналисти ( без значение дали са още живи или са им отказали спирачките ..)  или от счетоводители . ( Може би най-силната критична книга  е тази на  счетоводителят Тай Болинджър - "Ракът , да оцелееш извън матрицата"  . Защото доктор вече не дръзва току-така да опонира ,както го правеше великият д-р Робърт Менделсон навремето    tooth
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

wheat grain

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #604 -: 28-08-2013, 21:32:38 »

Да се намеся и аз в дискусията.Според мен преди десетилетия,когато хигиената е била на много ниско ниво,ваксините са изиграли някаква роля за ограничаване на заразните болести.Но това отдавна е вече история.Сега всичко е бизнес.
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #605 -: 28-08-2013, 21:40:16 »

Правилно - някаква

За мен ваксините целят производство на антитела, които се наблюдават след преболедувана болест и не означават имунитет по никой начин!
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #606 -: 28-08-2013, 21:50:05 »

Да се намеся и аз в дискусията.Според мен преди десетилетия,когато хигиената е била на много ниско ниво,ваксините са изиграли някаква роля за ограничаване на заразните болести.Но това отдавна е вече история.Сега всичко е бизнес.

айде, бе!
така казано, това означава, че ваксините, все пак, играят някаква добра роля...

а това изобщо, ама изобщо не е вярно, независимо каква е хигиената.

ваксините са зло при всички обстоятелства и по всяко време!

не може нещо толкова сбъркано в същността си да изиграе добра предпазна роля, освен да те предпази от това да  живееш и да си здрав!
« Последна редакция: 28-08-2013, 21:53:08 от iskrena »
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #607 -: 29-08-2013, 11:18:13 »

Ето тук iskrena съм абсолютно съгласен с теб  :Content_14:
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #608 -: 29-08-2013, 12:17:00 »

радвам се!   :)
дано и с други неща се съгласиш, тогава ще съм направо щастлива!
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #609 -: 29-08-2013, 16:11:30 »

еее , там няма да те огрее , съжалявам , няма пълно щастие :)
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #610 -: 29-08-2013, 17:11:43 »

еее , там няма да те огрее , съжалявам , няма пълно щастие :)


е, то няма да ми е пълно, де, не се безпокой, щото всеки си има разни неща, свои си!   ;D
така че, дано ме огрее  тази радост!   :)

п.с. да, определено бих се радвала да видя как от потъващ Титан - ик се преобразяваш в издигащ се духовен титан!   ;D
« Последна редакция: 29-08-2013, 17:21:58 от iskrena »
Активен

Azalea

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #611 -: 31-08-2013, 13:06:33 »

Аз също не ваксинирам децата, но винаги ми стои една питанка аз полиото. Само това ме притеснява. Наясно съм как минава, никак не е вярно, че при повечето е като грип, напротив. Освен това в семейната ни история има болен от полио, при положение, че чистотата в семейството му и храненето не подлежат на съмнение. Отделно и разказите на леля ми, която е работила преди години в туберкулозен и полио диспансер, картините са неописуеми.
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #612 -: 31-08-2013, 13:17:18 »

Само ще кажа, че полио минава в 95% от случаите като настинка. В останалите има някакви усложнения и от останалите изключително малък процент процент остават парализирани.

В днешно време парализите са предимно от ваксино-индуцирано полио. Точно така - полио, причинено от ВАКСИНА!

http://youtu.be/2nL_Vzt1LCk
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #613 -: 31-08-2013, 14:50:02 »

съгласна съм с инвизъбъл  ;D
Aзалия хич няма какво да се пита - никакви ваксини повече!

ако за една ваксина стои питанка, тогава какво, къде отива принципът?
значи се допуска вероятността точно тази ваксина да помага...
как става това - всички други ваксини са вредни и сбъркани, ама точно тази може и да помогне... е, няма как такова отношение да е смислено и логично.
« Последна редакция: 31-08-2013, 14:53:44 от iskrena »
Активен

Azalea

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #614 -: 31-08-2013, 21:31:03 »

Там е работата, че не съм сигурна, че минават 95% като грип, от къде мога да почерпя тази информация и давидя статистики? Полиото е било широко разпространено и преди ваксините и то не под формата на грип, до колкото знам. Но много ще се зарадвам ако ме опровергаете и ще ми олекне:)
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #615 -: 31-08-2013, 21:56:35 »

Там е работата, че не съм сигурна, че минават 95% като грип, от къде мога да почерпя тази информация и давидя статистики? Полиото е било широко разпространено и преди ваксините и то не под формата на грип, до колкото знам. Но много ще се зарадвам ако ме опровергаете и ще ми олекне:)
Изчакай няколко дни до вторник... Много искате медицинска информация, която медицината НЕ иска да става общоизвестна и ме затруднявате ;)
http://vaksini.eu/Tomljenovic_Shaw-CMC-published-bg.pdf
« Последна редакция: 31-08-2013, 22:02:03 от XVisible »
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #616 -: 31-08-2013, 22:58:05 »

Там е работата, че не съм сигурна, че минават 95% като грип, от къде мога да почерпя тази информация и давидя статистики? Полиото е било широко разпространено и преди ваксините и то не под формата на грип, до колкото знам. Но много ще се зарадвам ако ме опровергаете и ще ми олекне:)

виж, на теб явно страхът ти е по - голям, отколкото разбирането, което имаш върху същността на ваксините.
ако си разбрала какво представлява една ваксина никога не би си и помислила даже, че такова нещо би могло да ти помогне.
ако имаш ваксина за полио и ако след това тръгнеш действително да  се заразяваш от тази болест, то със сигурност шансовете ти срещу болестта биха били по - малки поради прецакване на имунитета на организма ти.
ако имаш късмета да оживееш след ваксината, щото не всички го имат....

чела съм, че ваксината предизвиква тази болест, но манифестирана по неспецифичен начин...

освен това, за какво са ти статистики?
те са си жива стъкмация, искаш да се самозалъгваш ли?

изясни си принципа на ваксините, това е, което ти трябва в действителност, а не статистики!
след това всичките ти притенения, че не си ваксинирала ще отпаднат и ще имаш мир!
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #617 -: 01-09-2013, 07:34:05 »

Много вяра е нужна за да се изправиш срещу системата, наистина. А и взимаш решение за друг човек. Всички те разбираме.
http://youtu.be/uJFlPg5H1BM

Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #618 -: 01-09-2013, 08:13:27 »

Azalea , според мен няма нужда да се изследва определен продукт, след като е ясно кой е  неговият производител  tooth  
Няма смисъл  дори да четеш какво съдържат ваксините, нито да се рови за "статистики" и "експертни становища"....
Колко тъжно е , че точно през 21 век, когато човечеството уж вече е "прогресирало", "демократизирано","духовно израстнало" .. и пр. ,  се налага да подозираме претендиращата за най-висока хуманност наука - МЕДИЦИНАТА в "съдружие с дявола"..

Лампичката светва още като се сетим, как човеколюбивият Запад ,силно загрижен  и  милеещ  за благото и здравето  И на хората от Третия Свят,  никога не им помага с  пречиствателни станции ( за да пият чиста водица и да не измират от зарази) а изразява своята "благотворителност" като  им праща само  ваксини и ГМО храни .. tooth tooth tooth

Просто въведи в търсачката "ваксини" и "депопулация" и поразгледай :)

Ето какво излезе при мен:

http://www.otizvora.com/2012/05/4397/
http://eltimir.ovo.bg/news/plant_za_nasheto_iztreblenie/2013-06-28-257


Д-р Хенри Кисинджър говореше: "Унищожаването на популацията (разбирай депопулация)  трябва да бъде основен приоритет на американската външна политика към Третия свят."
 
Бившия президент на Световната банка Робърт Макнамара: "кризата с населението" е по-голяма заплаха за американската национална безопасност от ядрено унищожение!
http://zahariada.blog.bg/politika/2011/12/09/kisindjyr-evgenikata-i-depopulaciiata.864052
http://en.wikiquote.org/wiki/Talk:Henry_Kissinger

....Един от обвинителите срещу тези организации и кланове е австрийската журналистка Джейн Бюргермайстер. Тя твърди, че двата вида грип – птичият и свинският са разработени с цел масово унищожение на хора. Нейната документация е озаглавена “Доказателства за обвинението в биотероризъм”.
“Съществуват документални доказателства, че международният корпоративен престъпен синдикат, проникнал във висшите правителствени кръгове в страната и отделни щати, имат намерение да извършат геноцид против народа на САЩ чрез използването на изкуствено (генетично) създаден вирус на грипа и програма за принудително ваксиниране с цел масово унищожение на хора, нанасяне на вреда на здравето им и депопулация на Америка…
Документите показват, че много организации – Световната здравна организация, ООН, компаниите, производителки на ваксини, като Baxter и Novartis, са части от единна структура, контролирана от  престъпна група, която определя стратегията и финансира разработката, производството и разпространението на изкуствените вируси, за да мотивира масовото ваксиниране с вещества, които са биологично оръжие, с цел унищожение на населението на САЩ и завладяване на ценностите, ресурсите и пр. на Северна Америка.
http://rasper-bg.com/?p=685

« Последна редакция: 01-09-2013, 08:25:11 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.073 секунди с 23 запитвания.