Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Полпала  (Прочетена 306 пъти)

mimasaka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Полпала
« -: 25-08-2023, 18:28:00 »

Здравейте. Търся билката Полпала. Но не под формата на чай Кидни, защото намирам различни мнения и не знам до колко е ефективен. Става въпрос за камъни в бъбреците 5 и 8 мм.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re: Полпала
« Отговор #1 -: 25-08-2023, 19:41:03 »

Нимасака, а за кое няма различни мнения ?  :D Очакваш  за ПолПала мненията да са само положителни ли ?  :D  Продукта го има в Русия , но в момента покупките от там не са възможни. Билкарите прилагат свои  протоколи за камъни в бъбреците, може да ги попиташ. Например Никола Алексиев от Плевен. И после да споделиш впечатления.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

mimasaka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: Полпала
« Отговор #2 -: 26-08-2023, 07:29:54 »

Здравей бате Бино. Нещо вътре в мен ми подсказваше че ще си първия, който ще ми отговори на въпроса. С теб водим от време на време кореспонденции относно няколкото поръчки на Тодикамп. Благодаря за отговора. Намерих гн. Алексиев.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re: Полпала
« Отговор #3 -: 27-08-2023, 17:10:47 »

Ами то други ,освен мен, май не си правят труда да пишат тук  :)  Хората масово и отдавна са във ФБ. Но скоро предвиждам да се завърти филма "връщане в миналото" , (тоест - към форумите) , понеже цензурата във фейса е жестока, а съвсем неотдавна приеха закон за допълнително затягане, влиза в сила сега, от края на месеца  :o 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.107 секунди с 26 запитвания.