Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Тwilight Splitting  (Прочетена 57910 пъти)

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #20 -: 30-10-2009, 09:51:28 »

 :kisss: :love_006 - emotloader: :love_006 - emotloader: :love_006 - emotloader:/Браво!Браво!Браво!!!!Ей и за тва, аз не съм тва което съм...т.е- изглеждам по -така!!! :love_007:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #21 -: 30-10-2009, 12:11:54 »

Абе да те питам за тоя храян.Но първо,здравей! ;)........
...И как е хряна с лимон,че от вчера съм си взела един и се чудя да го мятам ли ???Дразни ли корема?Понеже прочетох в сайта един коментар на една мацка,че на  този,който е измислил това пречист ване,трябвало да му бъде изкарано окото....с вилица май,или нещо такова :D :D :D.И искам да получа информация от 1ва ръка, как стоят нещата ;)
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #22 -: 30-10-2009, 15:32:54 »

Здравей :)

Никакви проблеми със стомаха. Само дето като за добро утро, вкусът е шокиращ  :Confus_3: Но после се почувствах като "продухана", много добре, свежо и чисто. Коренчето реших да не го рендам цялото, а само колкото ми е дневната доза. Изстисквам малко лимон отгоре и го ям.

Малко история, някога (в пубертета) имах гастрит и колит. Оправих се с едно бабино средство: сусамов тахан + мед в равни части, сутрин по 1 лъжица на гладно. От тогава - никакви проблеми, само съм чувствителна към пържено, панирано и газирано.

Иначе, току-що си изобядвах житото, почти веднага до тоалетната :) В резултат - глад  ;D Имам една ябълка и още 1 доза жито и утре е последния ден еднообразие  :essen:
Освен това са ми превели заплатата по-рано  :sorcerer - emotloader: И смятам да си напазарувам разни вкусни работи: кокосови орехи, корени от джинджифил, масла, вкл. етерични за сауна и за домашна козметика, разни екзотични подправки, конопено семе, накратко - ще се харчи  :Appetit_17:

И едни въпрос - мога ли в соков ден да пия водата от кокосовия орех? Мисля да изсуша останалото.

Поздрави :)
« Последна редакция: 30-10-2009, 15:34:44 от beelee »
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #23 -: 30-10-2009, 17:58:12 »

Мерси за отговора :).Моля те да ми кажеш как си докарваш дневната доза хрян и лимон,в какви пропорции са.....За сока от кокос мисля,че няма АБСОЛЮТНО никакъв проблем да го пиеш в соков ден.Ами корените от джинджифил за какво ги използваш?
А пък това да тръгнеш с току що преведени парички да си пазаруваш здравословни неща е страшна зарибявка,рискуваш от 5 планувани неща,да излезеш от магазина с около 25 такива,но пък е голям кеф :D ;)
Поздравявам теб и всеки,който мине през дневникът ти(в това число и себе си) с това ,надявам се нямаш против,от вътре ми дойде просто...за повдигане на настроението ;) : http://www.vbox7.com/play:8fd358d0 -може да не го отваряш,ама да знаеш,че е поздрав.
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #24 -: 30-10-2009, 20:12:52 »

Обожавам този албум! Благодаря, мацка :)

Хрянът гледам да е около 1 супена лъжица и лимон на око, да стане на кашичка.
Корените от джинджифил - за оправяне на дъха, понеже я съм си от шопландия и си рупам лучец с глави  :Appetit_17:

За кинтите си много права :) Само че за да се множат, трябва поне една нощ да преспят у дома, без да са пипани ;)
Блгодарско на Радулка, че ме светна къде е магазина с конопеното семе. Бях планирала само жито за кълнове и маслата, но като отидох там и като видях всякакви семена с чували, а отстрани в арабския - кардамон, нахут, само мене ме нямаше :Р И утре е големия ден :) както обичам да казвам, движа се с 1000 лв/час :D

...one thing remaining, things will never be the same again...after tonight...
« Последна редакция: 30-10-2009, 20:20:55 от beelee »
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #25 -: 30-10-2009, 20:45:44 »

Мерси за инфото,после кажи и с конопа как процедираш.Да не оостанеш с впечатление,че те ползвам за справки  ;D
 ;)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #26 -: 31-10-2009, 08:58:20 »

Мерси за инфото,после кажи и с конопа как процедираш.Да не оостанеш с впечатление,че те ползвам за справки  ;D
 ;)

Сигурен съм, че тя никога няма да си помисли такова нещо :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #27 -: 31-10-2009, 09:07:01 »

 ;D ;D ;D,глупости сега.....питам я просто,защото ми стана любопитно ;)
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #28 -: 31-10-2009, 12:28:17 »

Още не съм го купила конопа...майка ми има Витал Център на WS Teleshop и снощи го пробвах. Правих си сокове, днес пробвах каната-блендер. Струва ми се голям боклук и доста паянтов, маломощен. Може за нова година да си подаря някой по-качествен. Ще пиша като имам резултати :)

За хряна да ти кажа - като го почнеш на рендето, после изсъхва. Затова днес нарендах цялото коренче + сока от 1 лимон и така - в хладилника. Има за около 2-3 дни някъде.

Сутринта, на бъгавия ми блендер си направих зеленчуково смути от домат и морков. Използвах нано цедката, понеже иначе ножовете само лепват парчетата от зеленчуците по стените и не правят нищо. С цедката стана, не знам дали това е нормалния начин да се процедира.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #29 -: 01-11-2009, 10:42:57 »

Такам, вчера на обяд си взех възможно най-голямата салата :D Толкова много се наядох, че е срамно  :bleh Но единствените несурови неща бяха 1 печена чушка, малко сирене и малко снежанка.

Вечерята беше 2 постни сърми с лозов лист, 2 домата, малко сусамов тахан, 2 ореха и 4 скилидки чесън. Много ми е добре.  8)

Днес ядох 2 моркова и 1 домат с малко сирене. Обаче ми е гладно...ще взема да скокна за банани, че много са ми се дояли, или смути ммм  :essen:

И! Освен това имам нова прическа  O0 Хайде със здраве :)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

attractive`

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #30 -: 01-11-2009, 19:12:00 »

Хей ! :) Честит дневник :) ( със закъснение )
Следя го  :love_006 - emotloader:
Как ти се отразява режима ?  После мислиш ли да ядеш месо отново?
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #31 -: 03-11-2009, 17:42:00 »

Здравей :)
После дойде :) Ако питаш за житния режим, мина много добре, макар и да не изкарах 10 дни, а 6. Да не казвам голяма дума, но не мисля да ям месо. Аз не обичам да правя генерализации - ако ме привлече някой път може и да хапна. Или нещо екзотично, което не съм опитвала, от любопитство. Не ми липсва, аз не съм била фен никога. Последните месеци, след като лятото свалих 6 кг със суровоядство, минах пак на ВМНВД (животинска), за да видя дали наистина това е причината. Върнах си всичките килограми до 1! Пак толкова бързо, т.е. не е чиста мазнина. Не мислех да спирам и яйцата, но вчера си направих омлет от домашни яйца със сирене и ми миришеше ужасно! Днес на обяд съседаната маса бяха поръчали дробчета, и те ми миришеха много отблъскващо. Та така :) Рибка си обичам, но да видим...откакто почнах пак суровоядство не съм яла.

Иначе да ви кажа, хряна ми действа много добре! Откакто взимам сутрин на гладно почти не ми излизат пъпки. Кефя се много :) Не съм очаквала толкова бърз резултат :)

Как се храня напоследък:
Сутрин ям накиснати от вечерта поне 2 вида семки + сушени боровинки, става мега яко.
Обяд - салата задължително + нещо друго (утре ще е суфле от спанак  :essen:)
Вечер - каквото намеря, много обичам сусамов тахан, особено с горчица, но гледам по малко.

Забелязвам отново с колко малко количество се засищам, супер е! Спираш да го мислиш много, знаеш си - 1 плод и си готов за подвизи  :Content_22:

Снощи се нанесох в нова квартира и прегреших за добре дошла - пихме вино със сирена (обожавам бри и ементал). Обаче само с мезетата се бях нахранила, а не беше много, към 40 гр. общо.

Хайде толкова от мен, че трябва да бягам до апартамента на родителите ми, за да се допренеса. Най-важното остана, шарланчето и зехтина ми  :bleh Смятам да съм на суровоядно ВМНВХ.

Поздрави!
« Последна редакция: 03-11-2009, 17:43:44 от beelee »
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

attractive`

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #32 -: 03-11-2009, 20:18:57 »

Айй супер :) Много се радвам за теб :)
А да ти кажа за яйцата - четох ,че са по-опасни и от месото ,защото по-бързо се развалят в стомаха и затова са основен фактор при излизането на пъпки .
Иначе това за хряна и аз ще го пробвам ,ама като ми мине режима ,че сега пия много билки ( ужасТни на вкус ) :( .
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #33 -: 04-11-2009, 10:11:48 »

Aз от снощи почнах да пия чай от дафинов лист за ставите :) Не е най-приятното на вкус, но с повече фантазия наподобява Earl Gray  :bleh Другото по-важно, но не толкова хубаво е че съм в един такъв период от месеца, дето яко ми се яде шоколад. Гледам да е по малко, но без хич не става. Сега като се изнесох нямам блендер, но съм го заложила в бюджета за Декември и ще си взема един хубав :D

Това за яйцата не го знаех, аз си обичам и последните месеци това ми е основния протеин. Явно затова толкова се е обострил проблема с кожата.

Иначе в новата квартира съм напълнила една купа с плодове и...си взех малко кученце :) Много е сладко, яде каквото аз ям - снощи нар, днес авокадо, нечовек! Но му давам и специална храна за малки кученца, расте с дни.

Не съм пробвала кълнове от ориза, щото нямах време вчера да се допренеса, но днес ще отида да си взема малко повече съдове и ще експериментирам  8)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #34 -: 04-11-2009, 10:56:06 »

beelee,да ти е живо и здраво,малкото кученце.Хубаво е човек да си има преятелче. :kisss:
Ето едно поздравче.Нещо за дружбата между човек и рибка.
http://video.google.com/videoplay?docid=8073865125170809223#docid=-6683620538297935255
/със звук е по-готино/
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #35 -: 04-11-2009, 10:56:36 »

Не съм пробвала кълнове от ориза, щото нямах време вчера да се допренеса, но днес ще отида да си взема малко повече съдове и ще експериментирам  8)
Пиши какъв ще е резултатът ;) От какъв ориз ще пробваш?
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #36 -: 04-11-2009, 11:32:49 »

beelee, страхотна новина за кученцето. Аз съм сигурен, че моето куче ме направи по-добър човек. А и беше една страхотна подготовка за бебето  :angel:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #37 -: 04-11-2009, 12:55:52 »

Благодаря ви :D

Христо, тoва е и моята скрита идея :) Просто като го гледам как ми спи в скута в ембрионална поза и животът придобива нов смисъл! А иначе е лют, още не може да ходи хубаво, обаче се хвърля, атакува, дави, хапе, абе страшен пич е  :heart_2: Намерих си го пред един Кауфланд в Неделя - бях с колелото и влезнах за 1 кърпички...и го гледам отпред нещо куца с едното краче, а разни 'лапетии се насъбрали и му се радват и... рязко си го взех :) Много е сладък, с тия големи очи, като човек! Вече стъпва почти нормално, доктора каза че ще му мине и много ми се зарадва, че съм го прибрала.

Замислих се днес сутринта, преди 4 дни нямаше нито планове да се пренасям, нито тия "бебешки" емоции, нищо. След поредния скандал вкъщи (майка ми има проблеми с нервите), който трая 1 цял ден с малки почивки, взех решение да се изнеса, а кучето дойде като подарък. Това, което се опитвам да кажа е, че мощният шут в г*за всъщност може да е тласък напред, зависи как гледаш на него ;)

Петко, видях в другата тема, ще пиша. Иначе оризът се води черен, императорски. В пакетчето като гледам има доста натрошени зърна, явно не е транспортиран както трябва или де да знам...
« Последна редакция: 04-11-2009, 17:19:02 от beelee »
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #38 -: 04-11-2009, 13:01:44 »

Хааа, много интересно какъв вкус ще има императорския ориз ако покълне. Сварен напомня вкус на боровинки.
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #39 -: 08-11-2009, 19:55:07 »

Абсолютно! На цвят също  :bleh
Нямам голям успех с покълването, обаче. Сложих преди 2 дни нахут, ориза, коноп и благодай (черен сусам). Засега само нахута покълна...

А онзи ден така ми се дояде шоколад...и си направих суров. Стана мега як - сложих 1 банан, 1-2 с. л. шарлан, доста какао и 1 лъжичка мед, НЯМА ДРУГО ТАКОВА!!! Не мога да повярвам, че съм се залъгвала с някакви купешки до сега!
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...
 

Страницата е създадена за 0.259 секунди с 22 запитвания.