Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Тwilight Splitting  (Прочетена 57977 пъти)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #260 -: 11-10-2010, 21:25:41 »

За кой начин на живот-ядене,пиене и тези три неща само,нали ? :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #261 -: 11-10-2010, 22:29:32 »

Хахахах. На заетите хора ("а съм до ушите в работа и довечера имам участие"). Поне аз така разбрах.
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #262 -: 12-10-2010, 13:42:02 »

Бенато, за съжаление тия три неща са само в мечтите ми  :bleh
Един мой ден нормално трае около 20 часа, като 8 от тях съм на работа където общо-взето само мисля и анализирам, като се случва и да споря с разни самонадеяни костюмари. През останалите 12ч търча като изтървана по кучето и всякакви други задачи, много често и по провинцията. Ако е Петък, Събота - може и да ми се съберат повече от 24 часа будуване, пътуване и работа по съответното събитие (примерно реквизит, реклама, срещи с тоя-оня, самото участие и накрая 300 км до нас). Затова казах Деси, щото тя учи, отделно пътува, тренира, в смисъл че за 1 ден може да се случи да се натовари по три различни начина.
Иначе изчетох доста от вчера, минах и цените да видя. Понеже четох, че е доста ефикасно да се комбинират спирулина, хлорела и люцерна, тях гледах. Струва ми се добра алтернатива за зимния сезон, когато няма много зелени, иначе са откровено скъпи.

Вери, не се сещам коя е мацката, но ще погледна във ФБ като се прибера...спряха ми проксито преди няколко дни и от работа не мога да влизам вече.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #263 -: 12-10-2010, 16:19:28 »

Писах ти на лични.

Към спирулина, хлорела и люцерна може да добавиш и поници от слънчоглед. Чудни са.
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #264 -: 13-10-2010, 10:10:36 »

Дам, и аз ги обичам и много бързо стават.
Благодаря, ще видя от вкъщи :)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #265 -: 15-10-2010, 12:13:07 »

Белее аз сега пия спирулина но доста време консумирах и АФА в най-различни комбинации. Като цяло от доста години пия всякакви водорасли но трябва да се внимава от къде се поръчва и по възможност да са сертифицирани.
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #266 -: 28-10-2010, 15:32:25 »

Привет,

ходих да гледам добавките на Зоя, доста са скъпи, а като се замисля, люцерна има с декари на вилата. Какви са тия 45 лв за 250 гр не ми е ясно  :surpris_23:
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #267 -: 28-10-2010, 15:53:52 »

и аз не ползвам добавки, най-вече защото са ми прекалено скъпи....
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #268 -: 28-10-2010, 18:41:05 »

Белее аз сега си взех спирулина на Now foods че само нея не съм пробвала. 200таблетки са 32лв. и е органична. Тази на Зелена ябълка ми идва скъпичка. Все още не съм я пробвала но от другата седмица я почвам.
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #269 -: 04-11-2010, 11:32:06 »

Aз от няколко дни си слагам по 1 чаена от трите в смутито сутрин и е добре, но устната ми си стои цепната. Иначе съм много примерна в храненето, максимално съм ограничила сиренето и киселото мляко. Естествено това ми пролича и на лицето, почти не ми излизат плюски. Сега съм си взела хрян и от днес почнах анти-слуз серия.
Освен това, стана така че се влюбих  :love_007: без да подозирам, се оказа, че и той се кефи на хай-фи в храненето, т.е. суровоядство  tooth Наблягаме на салатките и по някоя филийка хляб с тахан, хумус и сурови ядки или кълнове, а аз се вдъхнових да правя разни хубавинки.
Направих суровоядно негърче, обаче рецептата ще я напиша в съответната секция  :essen: Само да кажа, че стана супер вкусно и много "фаща" - дава невероятна енергия. Правих също крекерите от леща, много ми харесаха, само че се сушиха супер дълго време. Другият път ще знам да са по-тънък слой. Следващото, което искам да направя са спаначените корички от сайта на Вери. Много готини ми изглеждат, а намерих страхотен спанак и днес ще ходя за още   :Appetit_17:
Този месец пазарувах доста и към края му яко ще се пости, ми се струва :Р Някъде четох, че овенът можел да гладува само ако е влюбен, значи - не трябва да се притеснявам  :bleh
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #270 -: 04-11-2010, 17:33:04 »

мен ако питаш овенът носи и на глад, и на бой, и на всичко tooth

абе, много суровоядци станали в България, така е в малка държава, информацията бързо се разпространява :) къде го намери? и добър ли е в леглото като е суровоядец? :Content_4 - emotloader:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #271 -: 04-11-2010, 18:24:10 »

 tooth
 хей браво, хубави новини  :peperudi:
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #272 -: 04-11-2010, 19:35:24 »

Белее честито! :)
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #273 -: 05-11-2010, 10:43:39 »

Мерси, мерси :) намерихме се в нета   :sorcerer - emotloader:
Марулке, овенът верно носи на всичко, май само със самотата не се справяме...
Много си е добре момчето, аз в последно време бях почнала да се плаша. Забелязах тенденция при връстниците ми, повечето са имали много сериозна връзка от години, която е приключила и сега са на фаза "живее ми се". Другият вариант е човек, който иска да се обвърже, но му липсва някоя базова функционалност - като почнеш от размера, минеш през афинитета към поп-фолка и "тия три неща", та до отношението към живота...
Та така, към момента съм много на кеф, но не смея да храня големи надежди...предпочитам да ме изненадат приятно  :heart_2:
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #274 -: 18-11-2010, 20:51:13 »

Добрютро, отдавна не съм писала, ама то е щото се нося на крилата на любовта  :bleh
От миналата седмица зобам хряна, ако знаете кво ми се случи...първия ден - ок, втория ден също и на третия ден от сутринта лявото ми око тече. Ама не текат сълзи, ами чиста бяла слуз  :Confus_34: Това бяха онези няколко супер ветровити дни и се притесних, да не би вятъра да ми е навял някой конюнктивит. Обаче навреме спрях да си го мисля и се концентрирах върху мисълта, че се чистя от слуз. По-късно същия ден изкарах нещо като медуза, което го усетих сякаш ми излезе от синусите или слъзни жлези. След това не съм имала никакви проблеми...
От Сряда почнах житуването, днес съм полу-жива. Обаче знам, че утре ще съм по-добре, а в други ден направо пушка.
Междувременно суша коричките от спанак, ама сложих 1 рендана тиквичка, понеже това имах. Не съм пробвала сместа, но ухае обещаващо  :essen:

Хайде със здраве  :love_006 - emotloader:
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #275 -: 19-11-2010, 13:14:57 »

18.11.2010

8ч: Суп. лъжица рендан хрян
9ч: чаша жито с мед и орехи
11.00: още една, след което - зъболекар. Почувствах се кофти там, лекуват ми корени и ми сложиха спирт. Честно, от 1 памуче се омаях!
15.30: 2 ябълки (доста са дребни)
Следобяда имах чувстовото, че ще се отделя от тялото си, но не в смисъл на издигане  :surpris_23:
18.00: Сауна
19.00: 700 мл. пресен сок от ябълки
20.00: последното жито с мед
21.00: Почувствах се супер зле, отпаднала, с болки в яйчниците и гръдния кош...хапнах около 10 дребни домашни ореха и всичко ми мина...
Общо за деня: около 3л. вода, 100 гр жито и четтворни дози ябълки и орехи.

Днес, 19.11

9ч: 1 суп. лъжица рендан хрян
Кардио нагоре по стълбите, разходка с кучето и спринт нагоре обратно, да не закъснея брутално за работа  :weight_lift:
9.30: чаша жито с мед и орехи
Около литър вода
11.30: останалите орехи за деня  :essen:
12.30: чаша жито с мед

Предните пъти като съм житувала, съм забелязала, че ябълките ми се прияждат следобяд, затова си ги пазя за около 15-16 ч., а останалото жито - за вечеря.

Обратна връзка: След кошмара вчера, днес съм направо нов човек. Не усещам нито глад и отпадналост, нито каквито и да било болки. Междувременно, спаначените корички стават страхотни, приличат на чипс. Сложих тънък слой в тавата и мислех, че трудно ще ги обърна. Оказа се супер лесно, явно желираното ленено семе слепва. Количестовото е за около 3-4 от моите тави, ще има да суша...
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #276 -: 19-11-2010, 19:06:35 »

Белее защо си правиш спаначени корички като си на житен режим? Или мислиш да е само няколко дни?
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #277 -: 20-11-2010, 17:23:24 »

Beelee, и аз съм на житен в момента - дай да сформираме група за взаимопомощ, че от 1-я ден са ми се прияли маслини. Да видим до кога ще устискам  tooth
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #278 -: 20-11-2010, 18:13:16 »

Браво на вас  :Content_22: ....На житен режим винаги ми е било много трудно, издържала съм само три дни, все мислех за нещо солено  tooth...
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тwilight Splitting
« Отговор #279 -: 22-11-2010, 12:56:26 »

Белее защо си правиш спаначени корички като си на житен режим? Или мислиш да е само няколко дни?
Деси, просто забравих  tooth Накиснах лененото семе точно деня преди да го почна...ама то, не че няма кой :Р в момента са ми оставили малко на дъното на буркана, колкото да ги пробвам. Много ги харесаха.

Делфинче, Дани и аз след този път си мисля само за солено. Трябва да си призная, преди от незнание си подсолявах ангелската супа при захранването и сега за пръв път ще се захранвам правилно. Не знам дали се дължи на това, аз по принцип не обичам сол. Нямам обяснения защо така брутално ми се яде...преди не съм го забелязвала (винаги беше добрия стар шоколад).

Иначе се чувствам добре, минаха повечето неприятни симптоми. Единствено имам леки болки над коляното в бедрените мускули, нещо като преумора, но не чак треска. Надявам се да премине, аз съм решила 15 дни - до 30ти, заради очите.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...
 

Страницата е създадена за 0.082 секунди с 22 запитвания.