Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Проблем с венците при гладуване?  (Прочетена 2970 пъти)

РОСИ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Отскоро опитвам с гладуването/на плодове/и не съм много запозната с проблемите,които го съпътстват.Правих два пъти по три дни/плюс три захранване/ през една седмица.Още по времв на първото започнаха да ми се възпаляват венците,а никога не съм имала такъв проблем и имам много здрави зъби.Започна да ми минава и при втория път - същото!Сега мина вече седмица,но все още са подути :( Ако някой може да ми каже нещо по въпроса ще съм много благодарна!
Активен
"Когато промениш начина по който гледаш на нещата,нещата които гледаш се променят"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Проблем с венците при гладуване?
« Отговор #1 -: 04-07-2012, 20:04:13 »

бъди смела и не се шашкай толкова бе  tooth нали са си още на място зъбките
Активен
"няма грешки, има само уроци"

РОСИ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Проблем с венците при гладуване?
« Отговор #2 -: 04-07-2012, 20:14:40 »

Чудя се дали това е от гладуването или е друг проблем/да вземам ли мерки/? ???
Активен
"Когато промениш начина по който гледаш на нещата,нещата които гледаш се променят"

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Проблем с венците при гладуване?
« Отговор #3 -: 04-07-2012, 20:37:06 »

Ако друг път не си правила някакви очистващо процедури е напълно възможно да е от гладуването. И на мен ми се е случвало като ми се освободят повечко токсини в кръвта да ми избие замърсена кръв през небцето и венците. Жабури ги с кислородна вода за да не се завъждат бактерии, а след гладуването ако не са се оправили може да се изжабуриш с урина (вече ще бъде чиста).
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Проблем с венците при гладуване?
« Отговор #4 -: 04-07-2012, 22:19:52 »

Май и на мен са ми са се подували венците в началото на гладуването, но после всичко е било наред. Пробвай да жабуриш с кислородна вода, както каза Злояд. Само да кажа за нея, че може да не си видяла предните теми - гледай да не е с готовия 3% разтвор дето го продават по аптеките, а разреждай с вода, да кажем 1:1 или 1:2.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

РОСИ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Проблем с венците при гладуване?
« Отговор #5 -: 05-07-2012, 07:41:09 »

Много благодаря,ще опитам с кислородната вода,все още са подути.Между другото опитах малко гладуване на вода/от вторник вечерта,вчера и сега изядох една круша/по трудно е от това на плодовете-снощи много ме болеше глава,тази сутрин също,но сега изведнъж спря/.Засега ме е страх да опитам по-дълги гладувания,но се надявам и това да стане :thankyou:
Активен
"Когато промениш начина по който гледаш на нещата,нещата които гледаш се променят"

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Проблем с венците при гладуване?
« Отговор #6 -: 05-07-2012, 09:43:43 »

Здравей,РОСИ. :love_006 - emotloader:
Това с главоболието минава след втория ден от гладуването.Обикновено се получава главоболие през първия и втория ден, когато организма е по-замърсен.Но всичко отшумява след това.Ако правиш по-дълго гладуване на вода не забравяй за клизмите.А за венците-можеш да пробваш жабуркане с шарлан.Успех ти желая! :Content_22:
« Последна редакция: 05-07-2012, 09:45:29 от Kalia »
Активен

DAn4etooo

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Проблем с венците при гладуване?
« Отговор #7 -: 09-01-2013, 11:54:32 »

Здравей,Роси! Аз също имам проблем с венците подобен на твоя,но в моят случай венците ми се възпалиха в резолтат на стрес.Имах съвсем нормални венци,и изведнъж започнаха да ме болят и да се поддуват.Пробвах какво ли не и проблемът ми отшумя за известно време.Но сега отново се възпалиха и ме болят и вече не знам какво да правя. ???
Активен
 

Страницата е създадена за 0.093 секунди с 25 запитвания.