Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Експериментът  (Прочетена 6025 пъти)

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Експериментът
« Отговор #20 -: 18-07-2012, 18:06:12 »

Да отделиш цяла година, за да откриеш подходящия учител е по-важно и от цели три години учене. 
Китайска поговорка

Все още не гладувам. Лутам се и търся...
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Експериментът
« Отговор #21 -: 18-07-2012, 18:49:01 »

Зависи колко живот ти остава :)
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Експериментът
« Отговор #22 -: 18-07-2012, 20:54:13 »

A и учителят не винаги е човек...   :pensif_29:
Активен
Psychonaut

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Експериментът
« Отговор #23 -: 18-07-2012, 21:03:49 »

Според дон Хуан смъртта стои от лявата ни страна и е наш постоянен спътник. Няма никакъв начин да разберем колко живот ни остава и затова трябва да живеем така, сякаш това е последният ни миг. Нищо не трябва да се оставя висящо, всичко трябва да се изпипва безупречно. Света около нас е изграден от поредица решения. Няма големи или малки решения, има само решения, които трябва да се вземат сега. Ако пилеем времето си в разкаяния какво съм направил вчера или оня ден, ние избягваме решенията, които е необходимо да се вземат ДНЕС.

Утре е Нова Луна, а аз не съм безсмъртна. Време е за вдигане на платната. Сега ще хапна една круша, а от утре "х" дни на вода, да ми дойде акъла  :pensif_29:.


Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Експериментът
« Отговор #24 -: 18-07-2012, 21:12:41 »

Имам една чуденка. При сухото гладуване миете ли си зъбите? Да, нали? Само внимавате да не погълнете вода при плакненето, нали?
Активен

purelove

  • Гост
Re:Експериментът
« Отговор #25 -: 18-07-2012, 21:52:05 »

Здравей  :flowers2: При частичното сухо гладуване подържането на оралната хигиена е позволено, можеш да жабуриш устната кухина с вода или билкова отвара. При пълното - се "забранява" контакта с вода, не само миене на зъбите, но и всякакви други водни процедури и мероприятия - взимане на душ, очистителни процедури (клизми) и пр.  Малко си закъсняла, денонощие преди новолуние е най-добре да се започне сухо гладуване. Успех и силна мотивация !
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Експериментът
« Отговор #26 -: 19-07-2012, 07:33:04 »

Аз на топла водичка ще карам. И този път дори и да не ми се пие вода ще се старая да пия по 2л на ден.
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Ден 1
« Отговор #27 -: 19-07-2012, 15:04:46 »

Четв, 19/07/2012 --> Ден 1

Новолуние
Килограми: 77.7

Пия топла минерална вода и пишкам. На работа съм, но не ми се прави нищо, седя и чакам края на работния ден. Усещам кожата на лицето си омазнена, имам и пъпчици (от ужасното ми хранене последните 3 дни).

Инак нещо такова днес:
09.30 – 2ч топла вода
12.30 – 2ч топла вода
14.00 – 1ч топла вода
15.00 – 2ч топла вода
15.30 – 1ч топла вода

към 17ч планирам още 2. После се прибирам. Има ефект от топлата вода. А при досегашните ми гладувания не обръщах внимание на водата, пила съм хаотично, малко, понякога насила. Сега една грешка по-малко. Топлата вода влиза много лесно. Чудя се дали би станало суровоядка от мен. Общо взето с какъвто се събереш - такъв ставаш, та щом съм във форума има шанс да бъда заразена, нали?!
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Експериментът
« Отговор #28 -: 20-07-2012, 08:16:08 »

Петък, 20/07/2012 --> Ден 2

Килограми: 75.0

Продължавам с пиенетео на топла водичка, вчера езика ми беше яко обложен с бял налеп. Нямах тонус за никаква тренировка. Сега пак ми е едно отпаднало. Разходих се пеш до работа. Хич нищо не ми се прави, само ми се седи и ей така, просто да си наблюдавам нещата около мен. Ще видим дали нещо ще се промени днес.

И не е важно дали мога да бъда или не суровоядка, важното е да изкореня някой от вредните си навици. Така или иначе сега е лято и плодовете са навсякъде.

Хубав ден.
« Последна редакция: 20-07-2012, 08:19:28 от kati_na »
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Експериментът
« Отговор #29 -: 22-07-2012, 08:47:31 »

Важно е да си суровоядка, защото по този начин доставяш необходимите "материали" за организма си. Както каза нашата домакиня Мер " Не може пчелата да направи мед от сварено цвете" Надявам се схващаш смисълът на концепцията за суровоядството.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.083 секунди с 24 запитвания.