Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: С йога и пост човек може да живее и до 200г.........  (Прочетена 7792 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

 Бени , заради това  всяка жаба си намира гьола и си кряка там на воля  :)
 Сравнението с бг мама за повечето тук е обидно. Ние не черпим информация от там.
А ти след като вече си пораснала, би трябвало да си забелязала, че не само по форумите , а навсякъде и в реалността  е така : усетят ли ти слабото място - там те цакат! :)
(А и защо да се напрягат допълнително , всеки избира лесното .:)
 Станат  ли прекалено много слабите ти места - излизаш от играта и друг ти заема мястото..
А ти не се опечалявай, ако се случи да те критикуват , (даже напротив , радвай се  :) )  - ето , закачат те за грамотността..  В един момент  ще ти писне, ще си купиш някоя свястна клавиатура за 8 лв, ще почнеш да пишеш правилно и отведнъж уважението към теб ще се повиши. ( Така че - кое му е лошото ? :) )
  
« Последна редакция: 20-07-2012, 12:44:21 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

benni

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 51

Бени , заради това  всяка жаба си намира гьола и си кряка там на воля  :)
 Сравнението с бг мама за повечето тук е обидно. Ние не черпим информация от там.
А ти след като вече си пораснала, би трябвало да си забелязала, че не само по форумите , а навсякъде и в реалността  е така : усетят ли ти слабото място - там те цакат! :)
(А и защо да се напрягат допълнително , всеки избира лесното .:)
 Станат  ли прекалено много слабите ти места - излизаш от играта и друг ти заема мястото..
А ти не се опечалявай, ако се случи да те критикуват , (даже напротив , радвай се  :) )  - ето , закачат те за грамотността..  В един момент  ще ти писне, ще си купиш някоя свястна клавиатура за 8 лв, ще почнеш да пишеш правилно и отведнъж уважението към теб ще се повиши. ( Така че - кое му е лошото ? :) )
 
Не исках да обидя никого :heart_2: А и защо трябва да се обиждат интелигентните хора :fun_096:
Какво и е толкова на бг мамма ??? Аз никога не съм се надценявала, дори и с много скромни и ниско интелигентни хораМ Всеки има стойност и това го знае всеки християнинМ :bleh
Относно калвиатурата ми, която е на латиница и не ми излизат вси4ки букви на кирилица, 4есто ми погажда шеги4ки и после някоя "злобна" твар ,която не може да се аргоментира ме напада то4но затова :kisss:
Искрени уважения и Простете, ако съм ви засегнала :thankyou:Аз съм стрелец и като по4на с копитцата, не е лесно да се стои край мен :Confus_3:
Активен
вярвам в доброто
 

Страницата е създадена за 0.08 секунди с 24 запитвания.