Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ябълки с канела :)  (Прочетена 4360 пъти)

Daniella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 164
Ябълки с канела :)
« -: 23-09-2014, 18:46:01 »

Един от любимите ми десерти през есента е ябълки с канела.
Понякога си ги нарязвам на филийки а понякога настъргвам, като ползвам и малко мед.

Активен
Stay Hungry Stay Foolish

навигатор

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 51
Re:Ябълки с канела :)
« Отговор #1 -: 30-09-2014, 21:29:06 »

Ей как ми напомни с тази снимка, колко страхотно вкусно е това нещо, Даниела! Вкъщи се прави често ябълков сладкиш и за него са необходими ябълки, нарязани по точно същия начин, и така поръсени с канела. Умирам да си " крадвам" тайно от тия, дето са нужни за сладкиша. Но не бях се сещала скоро, благодаря ти!
Активен

Daniella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 164
Re:Ябълки с канела :)
« Отговор #2 -: 02-10-2014, 07:30:19 »

Ей как ми напомни с тази снимка, колко страхотно вкусно е това нещо, Даниела! Вкъщи се прави често ябълков сладкиш и за него са необходими ябълки, нарязани по точно същия начин, и така поръсени с канела. Умирам да си " крадвам" тайно от тия, дето са нужни за сладкиша. Но не бях се сещала скоро, благодаря ти!


Удоволствието е изцяло мое, Нави :)
Ябълките с канела са си класика в жанра.
Активен
Stay Hungry Stay Foolish

raw

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:Ябълки с канела :)
« Отговор #3 -: 28-04-2015, 20:11:41 »

Ей как ми напомни с тази снимка, колко страхотно вкусно е това нещо, Даниела! Вкъщи се прави често ябълков сладкиш и за него са необходими ябълки, нарязани по точно същия начин, и така поръсени с канела. Умирам да си " крадвам" тайно от тия, дето са нужни за сладкиша. Но не бях се сещала скоро, благодаря ти!


Удоволствието е изцяло мое, Нави :)
Ябълките с канела са си класика в жанра.
Ммммм,и аз си падам по тая разкошотия.Обожавам канелата :essen:Ммммм,момичетаа,..Благодаря ви много ,че ми припомнихте за тази вкусотия. :Content_22:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.118 секунди с 24 запитвания.