Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Съвсем нова  (Прочетена 9225 пъти)

dika

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Съвсем нова
« -: 20-10-2012, 19:15:59 »

 :Confus_34:
Здравейте на всички!!! Искам да започна с -  БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ВИ ИМА!!!!!!
Благодаря, че ми отворихте очите.... и затворихте устата :). Много се чудех къде точно да напиша първото си съобщение, искрено се надявам да съм на правилното място!
 Та накратко за мен - дебела съм , респективно болна. Всички знаем , че мастната тъкан се разглежда като самостоятелен орган, който за съжаление прави само поразии. Миналата година (след лапароскопия на яйчници) изследванията ми бяха плачевни. Висок инсулин, висок прогестерон и много висок тестостерон, триглицириди 3 пъти над нормите и разбира се високо кръвно налягане.... На 31 години аз пиех завидни количества лекарства + няколко кафета на ден и около 5-6 цигари, предоволни количества 100% мъртва и вредна храна........ :surpris_25:
 И така до този месец май , водена от желанието си за пълноценен и свободен живот изчетох всичко в този вълшебен сайт и направих плодовия режим за 10 дни + 10 правилно захранване. След този курс спрях кафето, цигарите , контрацептивите и бета-блокерите. Кръвно от тогава не съм мерила но мисля не съм и вдигала. Много внимавах (или поне така си мислих) , какво ям , но килограмите са си все още престъпно много. В началто на септември спрях напълно всички животински продукти (дори мед),бялата захар и бялото брашно ( с малки изключения, защото на капак на всичко съм и лакома) . Резултат: - 2 кг (само) , а имам да свалям около 30.
 Пиша всичко това за да имате горе долу представа за мен и за да ми дадете съвет, дали да направя отново плодовия режим за около месец или мога да премина направо на водно гладуване? забравих да кажа, че ми беше много трудно започването , но след това изкарах режима с лекота , затова си мисля , че бих могла и да погладувам само на вода
 Това е за сега от мен, иска ми се да има с какво да ви се похваля и да ме приемете във вашето много интелигентно и здраво общество
 Хубава и спокойна вечер на всички!!!!!!!!! :flower:


Активен
"Всяко нещо струва друго нещо!"-
 Мечо Пух

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Съвсем нова
« Отговор #1 -: 20-10-2012, 21:38:28 »

Привет от мен, и поздравления за добре свършената работа в собствения двор  :Content_14: :love_006 - emotloader:

Ако си понесла без никакви проблеми плодовия режим, можеш да се тестваш на 3 дни воден глад, ако и тях преминеш "успешно" - тоест - без особени оплаквания, можеш да се пробваш вече да скочиш на 7 дена, и по същия начин, ако нямаш сериозни проблеми (симптоми на усилена детоксикация - ускорен пулс, учестено дишане и други) можеш да покачиш на 10 дена.

Моя съвет е да пробваш да направиш веднага след водния глад (колкото и продължителен да е) да се пробваш да направиш максимален срок соково разтоварване  - това време на годината е идеално - има изобилие от тикви, моркови, ябълки - идеални за сокове :essen:

Чрез това соково разтоварване ще се избавиш от по-малко токсини, но ще ти бъде далеч по-приятно и по-комфортно от чистия (водния) глад, а и тонуса ти ще се вдигне чувствително.

Успех с начинанието, каквото и решение да вземеш !
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

dika

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Съвсем нова
« Отговор #2 -: 22-10-2012, 19:08:03 »

Благодаря, Бра!!! Следвам съвета ти и днес ми е първи воден ден , главоболието разбира се не закъсня, но се надявам да трае не повече от 2 - 3 дни. Не изпитвам глад , което е добре. Ще се опитам да погладувам само на вода поне до края на седмицата , а след това ще продължа на сокове. Планът ми е след това да включа плодове и да задържа този тип хранене поне 40 дни. Предстои ми дълъг период на оздравяване, затова не бързам, заредила съм се с много търпение и безмерна вяра и оптимизъм.
 Още веднъж Благодаря...... !!!!!! :thankyou:
Активен
"Всяко нещо струва друго нещо!"-
 Мечо Пух

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Съвсем нова
« Отговор #3 -: 22-10-2012, 22:03:55 »

Dika, здравей и добре дошла!
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Spanaka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 152
Re:Съвсем нова
« Отговор #4 -: 22-10-2012, 22:55:25 »

Здравей Дика!
        Трудно е да се дават индивидуални съвети, защото всеки е различен! Минал съм по подобен път и ще ти кажа за себе си. Свалих даже и повече от 30кг, но това беше като страничен ефект на оздравителните ми процеси, а не самоцел. Та в началото при пълно водно гладуване се започваше поголовно топене на мазнини след 3-4ден и съответно вдигах температура. Знаех го това и го очаквах, защото се бях вече пообразовал. Прецених сам за себе си тогава, че когато прескачам 37.5градуса ще преминавам на плодуване и така смекчавах нещата. За сравнение сега дори неусетно преминавам през ацидозните кризи при дълготрайни РДТ-та.
   Кога е най-добре ли? ...по-пости е преценила историята...за около и на Екадаши залагат по-по-на изток...при пълнолуния казват руснаците, едни викат в горещо време...други в по-студено...мен ако питаш ако си се надъхала и си на гребена на вълната - яхвай я!...разумничко :pensif_29:
Активен
Моралът в поведението, започва с морал в храненето!

purelove

  • Гост
Re:Съвсем нова
« Отговор #5 -: 23-10-2012, 10:43:52 »

Привет  :flowers2:
Въпреки огромния поток от информация по темата, ми се иска да щрихирам някои основни моменти с практическа насоченост, които лично за себе си аз съм отделила в група наречена "Ефикасния компромис". :)  В нея съм отделила място за всички онези способи и мероприятия, които ми гарантират безопасност и ефективност по време на гладуване (с други думи какво трябва и не трябва да правя по време на гладуване, с цел избягване погрешния модел на лечебния метод..) Държа да обърна внимание и на един друг момент (говориш за хормонален дисбаланс, високо кръвно и пр.) Възможно най-вредния начин на гладуване (според мен) е, ако човек има конкретен здравен проблем, предприеме лечебно гладуване и продължи да взима медикамети , които не са жизненоважни за него . И все пак (понеже не си опоменала) ако приемаш системно и се чувстваш зависима от непрекъснатата употреба на някои медикаменти до такава степен, че спирането на приема им би довело до "бурен" развой, можем да изкоментираме и тук (или се консултирай с компетентно лице) постепенното им изключване по време на режима. Начинът , по който се провежда гладуването (било то кратко или в дългосрочен план, пълно или частично ...) и начинът, по който се преустановява.. са два изключително важни момента, които разкриват огромния потенциал на гладуването като средство за възстановяване и поддържане на добро здраве.  :pensif_29:  Дълбочинното познаване на самооздравителните функции на тялото, както и оценката на различни предложени съвети, способстват за "контролирането" на собствените експерименти с гладуването. (Последно време все по-често се дискутират сериозните проблеми, които могат да възникнат вследствие на нарушаване механизма и "правилата" на лечебното гладуване ... Затова реших да обърна внимание на ключовите за мен моменти  :surpris_23:)
 Хубаво е да се подготвим за детоксикационния процес на гладуването и да встъпим колкото се може по-здрави и по-"чисти" в него. Ползва ли някакви способи на пречистване и елиминация ? В деня преди пълното гладуване , аз лично наблягам изключително на лека храна - в идеалния случай само плодове (и салати) или сокове. Как стоят нещата при теб? Голяма част от факторите на дискомфорт са засегнати в предишните коментари. Подобни странични ефекти обикновено са относително слаби, често срещани в началото (ранни симптоми) на гладуването. Тези ,за които се сещам и мога да допълня в момента, са обложен език, безсъние, сърцебиене, замаяност, усилване на телесната миризма, обриви по кожата, повишено отделяне на слуз от лигавиците (нос, влагалище...), болки в крайниците и мускулите (т.нар. гриповиден дискомфорт), усещане за студ в крайниците, чувство на глад (първите два дни).. Перисталтиката на червата може да престане да функционира, също така (това е нормално). Можеш да прилагаш техники за дълбоко дишане,релаксация и медитация, леки упражнения за разтягане, йога, разходки на чист въздух .. Като жена бих те посъветвала да избягваш употребата на козметика (ако използваш такава, разбира се :) )
Успех  :flowers2:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Съвсем нова
« Отговор #6 -: 23-10-2012, 12:25:39 »

Можеш освен водата дагледаш и Слънцето, фотонната енергия едоста силна, само да имаш възможност да я приемаш, че в градовете е сложничко, особенов Мордор.
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Съвсем нова
« Отговор #7 -: 23-10-2012, 16:47:43 »

Привет и от мен! Приеми себе си като "идеалното начало" и когато един ден погледнеш назад, ще си горда със това което си преодоляла. Успех по пътя!  :flowers2:
Активен
Psychonaut

dika

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Съвсем нова
« Отговор #8 -: 23-10-2012, 21:32:42 »

  Здравейте отново!
 Толкова сте мили с мен и надявам се осъзнавате каква подкрепа сте ми всички вие. И вторият воден ден мина без особени оплаквания (изключвам чудовищното главоболие), не изпитвам глад, никакъв ,два дена на вода, а не съм гладна. Явно наистина съм имала крещяща нужда от промяна , милят ми организъм дори не смее да огладнее от страх да не го натъпча пак с боклуци :Confus_3:
  - Теодора, благодаря за топлите думи, мисля да са последнте които да прочета отново преди да заспя!
 - Титан ,това с фотонната енергия е нещо абсолютно ново за мен, но пък е адски интересно , нямах време днес и само бегло попргледах темата из нета. само че аз живея в най - северната част на Холандия и тук слънцето е голям лукс , особено сега :)
 - Спанак, усещам, че точно сега е времето и с подкрепата която имам от вас и вашите резултати ще мога един ден и аз да кажа "Свалих даже повече от 30 кг" . Иска ми се да кажа че вече съм яхнала вълната, но ще изчакам, за всеки случай поне до неделя.
 Purelove - Благодаря за времето което си ми отделила и за всички полезни "щрихи". Не пия никакви лекарства от месец юни, за сметка на това преди пиех : Бромкрептин, Диане 35, Метформин, Конкор, и почти всеки ден Аулин. На 32 години съм, нямам деца( докторите нещо не са въодушевени от репродуктивните ми способности). Не искам никога повече да се връщам към лекарставата, спрях всичките на веднъж, когато направих плодовия режим в края на май. Не съм си правила изследвания от тогава и наистина не знам какво става с мен и всичките ми объркани хормони. на 18 декемри се връщам за 14 дни в България и тогава ще си правя всички изследвания. Мечтата ми е да видя нещо различно от последните няколко години, а времето до България мисля да отделя само на  водата , соковете и плодовете.
Ще пиша редовно и ще ви искам съвети  :Confus_34:, нужни сте ми , като самата промяна и наистина сте огромна подкрепа. Имам още мноооого да уча, но обещавам да съм послушен ученик  :love_007: :)
 Лека нощ на всички и много сладки сънища от мен  :heart_2:
 
Активен
"Всяко нещо струва друго нещо!"-
 Мечо Пух

dika

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Съвсем нова
« Отговор #9 -: 23-10-2012, 21:35:20 »

Dika, здравей и добре дошла!

  :Content_22:
 Здравей, дойдох случайно, но мисля да остана тук, харесвате ми !!!!!!!!!!!!
Активен
"Всяко нещо струва друго нещо!"-
 Мечо Пух

purelove

  • Гост
Re:Съвсем нова
« Отговор #10 -: 25-10-2012, 15:40:43 »

Dika, как върви познанството ти с глада ? "Погаждате" ли се или ?  :bleh  :flowers2:
« Последна редакция: 25-10-2012, 15:43:58 от purelove »
Активен

dika

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Съвсем нова
« Отговор #11 -: 25-10-2012, 18:11:20 »

Dika, как върви познанството ти с глада ? "Погаждате" ли се или ?  :bleh  :flowers2:

  Hi, Purelove
 Първите 4 дни с глада се разбрахме чудесно, просто така и не огладнях  :surpris_23:, не знам защо. Мисля да погладувам до неделя само и след това да мина на плодове и чай ( без мед). харесва ми да гладувам но усещам ,че започвам да се уморявам и се чувствам отпаднала, а днес няколко пъти ми се зави свят. Живея на 40 км от работното си място и всеки ден шофирам, ако знам че ще мога и е разумно да продължа да гладувам, няма да се отказвам.....моля за съвет. Бра ми даде страхотна идея със соковото разтоварване, но аз мога да си правя сок само след 5 следобед. (работното ми време е от 04.30 до 16 :( )
  Мислех си ,дали би било добре да гладувам два или три дни всяка седмица а останалото време да съм на плодове?
  Ще се радвам на съвети, объркана съм , но  знам със сигурност, че  избирам суровоядството и съм 100 %решена да продължа.  :peperudi:
 
Активен
"Всяко нещо струва друго нещо!"-
 Мечо Пух

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Съвсем нова
« Отговор #12 -: 25-10-2012, 22:01:50 »

Dika, как върви познанството ти с глада ? "Погаждате" ли се или ?  :bleh  :flowers2:

  Hi, Purelove
 Първите 4 дни с глада се разбрахме чудесно, просто така и не огладнях  :surpris_23:, не знам защо. Мисля да погладувам до неделя само и след това да мина на плодове и чай ( без мед). харесва ми да гладувам но усещам ,че започвам да се уморявам и се чувствам отпаднала, а днес няколко пъти ми се зави свят. Живея на 40 км от работното си място и всеки ден шофирам, ако знам че ще мога и е разумно да продължа да гладувам, няма да се отказвам.....моля за съвет. Бра ми даде страхотна идея със соковото разтоварване, но аз мога да си правя сок само след 5 следобед. (работното ми време е от 04.30 до 16 :( )
  Мислех си ,дали би било добре да гладувам два или три дни всяка седмица а останалото време да съм на плодове?
  Ще се радвам на съвети, объркана съм , но  знам със сигурност, че  избирам суровоядството и съм 100 %решена да продължа.  :peperudi:
 


Поздравления за правилния избор :Content_14: :flowers2: :thankyou: :pensif_29:
Когато решиш да пробваш на сокове, можеш да експериментираш с гроздов сок - той трае без проблем 12 часа, така че можеш да си го правиш сутрин.

Що се отнася до шофирането - това не е кой знае какво физическо усилие, така че ако си караш внимателно и бавно, не мисля, че ще имаш проблем. (При условие, че не си имала и проблеми с кръвната захар  :pensif_29: )
Нормално е да имаш моменти на отпадналост, приветствай ги, защото те са жалоните по пътя към твоето успешно подобрение  :peperudi:
Следвай важните препоръки при гладуване - грижи се за топлината на тялото си, вземай при възможност контрастни душове, съчетавай ги с разтриване на кожата, прави дихателни упражнения, и тези моменти на отпадналост ще преминават бързо и неусетно.
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

Spanaka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 152
Re:Съвсем нова
« Отговор #13 -: 25-10-2012, 22:05:10 »

Dika, как върви познанството ти с глада ? "Погаждате" ли се или ?  :bleh  :flowers2:
... Живея на 40 км от работното си място и всеки ден шофирам...

 ???Значи това с шофирането и гладуването хич ама хич не ми допада!!! Редуват се отпадналост с неочаквани краткотрайни нервни изблици! Много пъти съм шофирал и усещам че не е правилно! Дори и плодуването не е добре, защото се поражда хиперактивност на моменти (желание за високи скорости и дразнимост към таратутльовците по пътищата).
Активен
Моралът в поведението, започва с морал в храненето!

purelove

  • Гост
Re:Съвсем нова
« Отговор #14 -: 25-10-2012, 23:35:09 »

  Мислех си ,дали би било добре да гладувам два или три дни всяка седмица а останалото време да съм на плодове?
Привет отново  :flowers2: Практикувала съм голяма част от разнообразните методи на гладуване и детоксикация, вариращи от подкрепителни "елиминационни" диети, монодиети, сокови режими, до същинското гладуване( включващо и кратки, и продължителни водни и сухи гладувания). Считам за разумно и препоръчвам преди предприемането на гладуване или детоксикационна терапия да обърнем особено внимание на организацията на средата , в която ще прекараме дните по време на "лечебния период"- изпълнение на важни и неотложни битови задачи; професионални ангажименти; чести и натоварващи пътувания по работа; осигуряване на важни материали за четене; достатъчно запаси от плодове и зеленчуци за прекъсване на режима, достатъчно  вода ако щете ...  :surpris_23: Спомените ми с първото гладуване са свързани с трудностите, които тогава изпитах - физически ми беше трудно, изпитвах постоянна слабост ... , преместването в пространството, свързано с  изкачането или слизането по стълби беше цяло изпитание, дори практически невъзможно. Имаше и едни от порядъка на 4-5 дни, в които нямах сили и не виждах причина да се надигна от леглото. Не казвам, че е задължително точно в тази последователност за протекат нещата и при теб, но е хубаво предварително да се съобразят тези неща. Хубаво е ако си семейна/живееш с някого да го уведомиш какво правиш и ако се нуждаеш от помощ  (например  пазаруване, плащане на сметки, грижа за домашни любимци и пр)  да те отмени.  :Confus_3: Относно избора на режим и неговата продължителност- според индивидуалните потребности, очаквания и предпочитания. Лично аз недолюбвам и не практикувам краткосрочни гладувания, затова не бих го препочала и на теб. Модифицирано соково "гладуване" - рядко. Само за справка - продължително гладуване от 20-30 дни, би довело до осезаемо подобрение на здравето, докато същото ниво на възстановяване би отнело от 6 месеца до година , ако се прилагат редовни кратки гладувания от два до три дни няколко пъти месечно. Ако през тези дву- или тридневни периоди на детоксикация, обаче вместо гладуване изберем монодиета или модифицирано гладуване, бихме постигнали същото ниво и подобряване на общото здраве  за около година (или повече) и то само ако цялостният ни начин на живот и хранителни навици не се променят (т.е. веганство и суровоядство). Не зная до колкото това е така (а и причините да не прилагам гладуване под десет дни са други). Независимо какъв е мотива ни да гладуваме - било то подмяна на гардероба и намаляване на обиколките, преодоляване на определено физическо неразположение или подобряване общото здравословно състояние, съществената подготовка и роля се изиграва от нашата душевна и емоционална нагласа. Да, има идеален вариант ! Мислех да ти предложа схема (предвид доскорошните ти конвенционални хранителни навици); детоксикационен режим, който постепенно да те подготви за по - продължително гладуване.. Загуба на време ! Аз лично смятам, че няма причина да прекратиш гладуването си било то до края на уикенда, или докато огладнееш (при излишъка на 30 кг вероятно ще настъпи след месец два, ако не и повече  :surpris_23: tooth :police: ) Междудругото основният проблем на хората с наднормено тегло е дефицитът от хранителни вещества. Плодовите и зеленчукови сокове осигуряват на организма висококачествени хранителни вещества по възможно най - лесния и ефикасен начин. Хубаво е консумацията на прясно изцедения сок да става веднага. В твоя случай можеш да го съхраняваш в термос ( с покритие от стъкло или неръждаема стомана) или се сдобиваш с модифицирана сокоизтисквачка, която държиш в багажника на автомобила (както реших проблема аз например   :Confus_3:)
P.S. Обичам да шофирам .. Обожавам премерените :D лудории по повърхността на асфалта. Аз нямам проблеми с това. Напротив, дори съм по-концентрирана, виждам по-контрастно и детайлно пътя пред себе си. Не е препоръчително по принцип да се шофира (според литературата), но понякога  нещо, което си мислим често че би ни пречило, всъщност помага… и обратното ! Едва ли има еднозначен отговор по въпроса ... Преценяш според моментното си сътояние и нагласа ..
Какъвто и детоксикационен режим да избереш, с теб сме ! Дерзай!   :flowers2:
« Последна редакция: 25-10-2012, 23:56:14 от purelove »
Активен

Стефи

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Съвсем нова
« Отговор #15 -: 26-10-2012, 15:37:34 »

Здравей,Дика,поздравления и от мен! За правилната ти ориентация относно метода,който си предпочела за подобряване на здравето ти и за куража да действаш по нелекия път. След като имаш нужната мотивация и търпение , успехът е пред теб несъмнено! От личен опит искам да ти кажа, че репродуктивните способности много лесно се повлияват от гладуването.Всичко се отлепва и отпушва!! Имам предвид водното гладуване. Именно това е и съвета ми към теб, практикувай водно гладуване,разчитай основно на него! Соковото просто не го брой, с него можеш да се отървеш от "излишните" килограми,но не и от токсините. Излишни в кавички, защото те всъщност са твоя коз по време на водното гладуване, с тях се храниш,така че използвай ги рационално,те са си твои! Относно продължителността -съгласна съм на 100% с Purelove ,т.е. да не прекъсваш, но само ако можеш да си вземеш отпуска и топло легло целодневно.И така до 14-я ден примерно, не повече като за начало. Ще спестиш много време така, но пък и по-заобиколния вариант не е за пренебрегване, нали самото преживяване понякога е по-важно от целта! С кратковременни ще добиеш увереност и постепенно ще увеличиш  сроковете. И 5 дни са супер резултат! С две думи пожеланието ми е така да направиш, че да излезнеш от това първо гладуване с положителни емоции и спомени, и те да са ти  двигател за по-нататъшната ти борба. Относно шофирането-внимателно особено сутрин! Пожелавам ти успеха на по-горе споменатата суфорумничка,мисля че тя също се е борила с килограми и т.н.,но дори и четвърт да постигнеш от нейния успех пак ще си отличничка:) Успех! Вслушвай се в себе си,във вътрешния си глас! Въпросът ми е правиш ли клизми и какви са данните ти ако е удобно( кг. и см)? А също в офис ли работиш или си в движение?!До скоро!
Активен

purelove

  • Гост
Re:Съвсем нова
« Отговор #16 -: 26-10-2012, 18:53:43 »

Пожелавам ти успеха на по-горе споменатата суфорумничка,мисля че тя също се е борила с килограми и т.н.,но дори и четвърт да постигнеш от нейния успех пак ще си отличничка:)
...................  tooth tooth tooth tooth
dika, моля да ме извиниш за спама !

към stela : Впечатлена съм, признавам си ! Но  не от похвалите, разбира се, за които благодаря сърдечно , а от скандалните театрални игри, в които се прокрадва идеята за определени постижения и паралели ...  :surpris_22: :surpris_22:  Лично мен не ме забавлява комплекта от илюзии, лъжи, самоличности - то не беше blue_angel, petyr, titi, djovani , та сега и stela.  :surpris_22: :surpris_22: Не съм тук, за да си меря мозъка с някого! Шумно атакуваш споделени мои мисли, коментираш и правиш препратки и аналози с мен.  Е, хипотезата "отлежа " в главата ми и с днешна дата смятам, че нещо с въпросната персона не е наред.. Блондинките са нещо чудесно , Георги !  8)
Нека хората, които намират за интересни и следят публикациите на някой от множеството псевдоними, които ползва господина тук, го вземат предвид !!  :pensif_29:
« Последна редакция: 26-10-2012, 18:56:15 от purelove »
Активен

dika

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Съвсем нова
« Отговор #17 -: 27-10-2012, 19:47:51 »

 Привет на всички мили хора  :flowers2:
Аз продължавам да си гладувам, толкова ми е отпаднало , че днес цял ден лежа и ми е много хубаво на топло. Езикът ми е чисто бял, дъхът ми е стоманено отровен,цяла седмица умирах от студ на работа (въпреки че повечето време бях в офиса), цвета на урината ми започна да изветлява (от вчера насам). Днес мислих да се разходя из града и да си купя кантар, но наистина нямах сили, а и тук е 5 градуса, коеъо си е чиста зима . По последни данни от миналия ноември съм 93 кг :-[ , висока съм 166. Виждам че свалям кг , вече си личи ама съвсем слабо.
 Искам да ви попитам и за клизмте , никога до сега не съм си правила, изчетох почти всичко тук  по въпроса , но все още не се чувствам сигурна, имам дамси душ под ръка , с него става нали и още :колко близо до тоалетната трябва да съм и след колко време да чакам резълтат?
  Утре също ще лежа цял ден и нямам проблеми с гладуването, от понеделник обаче, ме чакат 15 дена работа без почивка и много голямо напрежение, вероятно и 12- :heart_2: 13 часов работен ден. Проблема е там ,че се чувствам като болна.....а аз  наистина не искам  да се захранвам   :surpris_22:. Ще видя как ще съм в понеделник и може би ще мина на план Б : соково разтоварване
  Това е за сега от мен, прятна , спокойна и топла вечер на всички
Активен
"Всяко нещо струва друго нещо!"-
 Мечо Пух

nortifox

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 158
Re:Съвсем нова
« Отговор #18 -: 10-11-2012, 19:18:47 »

Привет и от мен  :Content_14: :Content_14: :Content_14:
Активен

ivan ianev

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 133
Re:Съвсем нова
« Отговор #19 -: 10-11-2012, 20:25:55 »

Здравей dika,
Чета и не мога да повярвам. Става въпрос само за глад и храна. А бе ти да си чула нещо за движение? Я напиши малко за дневната ти активност. Знаеш ли, че мастните тъкани са по принцип склад за токсини, които организма не е в състояние да изхвърли? А прочистването е по-лесно като ускориш метаболизма. Ако се отнасяш с тялото си като с бидон, който тежи в зависимост от това колко наливаш в него и колко източваш, ти несъмнено ще постигнеш формата му.
Все пак си направила първата стъпка в правилната посока. Поздравления!
Желая ти успех!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 22 запитвания.