Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Въпрос относно прословутите смутита  (Прочетена 8285 пъти)

kobretta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re: Въпрос относно прословутите смутита
« Отговор #20 -: 15-04-2010, 17:01:20 »

Вече трети ден имам блендер и аз съм в царството на смутитата  tooth . Два поредни дни пих зелени смутита сутринта и нищо ми няма, не ми се гади. Направо съм като Попай Моряка в женски вариант  tooth . Вярно е, че не съм веща в зелените смутита, но нещо ми е странно - как се комбинират банан със зелениите!? Още не съм посмяла да пробвам. Аз направих коприва-магданоз-вода и спанак-магданоз-вода и станаха доста прилични, с приятен вкус. Магданоз и коприва много ми допадна. Ако ги пия така чисти, без плод, пречи ли нещо на усвояването? Накрая капнах малко мазнина за всеки случай, ако има витамин А да не отиде зян   :surpris_23: .
Активен
Свою болезнь ищи на дне тарелки.

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re: Въпрос относно прословутите смутита
« Отговор #21 -: 15-04-2010, 17:20:14 »

Супер, няма проблем че не слагаш плод  :) на мен без кисел плод не ми харесват, но щом ти е вкусно прави си ги така чисти  :) На мен любимо ми е - магданоз с грейпфрут или лимон.
Активен

kobretta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re: Въпрос относно прословутите смутита
« Отговор #22 -: 15-04-2010, 17:32:43 »

Ммм, Дани, с лимон звучи добре, ще пробвам. Аз не съм опитала много варианти и като не съм чела нищо от Бутенко за смутитата, се зачудих да не пропускам някой важен момент, като не слагам плод вътре. Ама щом всичко е ок, съм спокойна. Не мога да смогна да огладнявам и да опитвам вкусотиите от суровите рецепти!  tooth Дано трупна някой килограм покрай това, че и аз нещо заслабнах (тъкмо четох в твоя дневник, че и други хора се оплакват от това).
Активен
Свою болезнь ищи на дне тарелки.

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re: Въпрос относно прословутите смутита
« Отговор #23 -: 16-04-2010, 18:29:30 »

Кобрета, не си вредиш като слагаш в смутито само зелении. Даже добре правиш.
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re: Въпрос относно прословутите смутита
« Отговор #24 -: 17-04-2010, 07:34:04 »

Да и за ги предпочетам само със зеленчуци. Вчера си напрвих едно с краставица, копър, стрък пр.чесън, 1/2авокадо и лим.сок. Добавих му и нарязани чери доматки и накиснати орехи и стана напрово сурова супичка.
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re: Въпрос относно прословутите смутита
« Отговор #25 -: 19-04-2010, 16:15:26 »

Да се похваля - купих си блендер, та и аз почвам tooth
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"
 

Страницата е създадена за 0.104 секунди с 23 запитвания.