Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Кой от двата препарата.?  (Прочетена 19296 пъти)

mona03

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Кой от двата препарата.?
« -: 11-01-2013, 09:32:18 »

Здравейте,
От доста време чета за тези два продукта, толкова че вече се загубих кой за какво е по подходящ. Имам едно образование(фиброаденом), което искам да лекувам, но не мога да преценя кой от двата е по- добре да си взема.
Ако може някой да ми поразясни ще съм му благодарна.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #1 -: 11-01-2013, 10:03:13 »

Мона, не са само тези двата ..  ,така че положението се усложнява   tooth . Веднага мога да добавя поне и АСД-2 ! ( В рускоговорящите страни този илач е по-популярен и от Тодикамп + ММС взети заедно, поне с такова впечатление оставам ровейки из нета)
 Но има и много други цярове, за които още не сме прочели или пък още не се е разшумяло  :)
Но такива сравнения  са ,знаеш, много трудни. Ако решиш да пробваш и от двата обаче, моят съвет е да не ги вземаш по едно и също време. ( И това е много трудно да се прецени, установихме го посредством радиестезия с моята приятелка Анжела. Ако има  подобни дилеми , използвайте махалото , но да е в ръцете на наистина компетентен човек! )
« Последна редакция: 11-01-2013, 10:06:49 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

mona03

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #2 -: 11-01-2013, 10:28:13 »

Благодаря за отговора бате Бино,
Как да намеря компетентен човек, какъв трябва да е той? Аз се бях насочила към MMС или по точно към този новия препарат ЦДС.Но това сама си го реших от всичко, което четох.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #3 -: 11-01-2013, 13:32:43 »

 :surpris_23:
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Ванина

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #4 -: 11-01-2013, 16:27:51 »

Мона, не се двоуми толкова, взимай единия, ако прецениш че нещо не си доволна винаги можеш да ползваш другия.
А какъв е този компетентен човек незнам, няма такова животно. Еди си кой препарат дали ще ти махне образованието никой не може да ти каже.

Това което мога да ти кажа според мoите усещания:
По приемлив на вкус е Тодикамп, другото си пада малко отврат.
Взето през устата по бързо срещу болка действа при мен ЦДС.
Що се отнася до мазане повече съм доволна от Тодикамп, но трябва да се насити доста.
Ако си поръчваш ЦДС, не си поръчвай спрей за пръскане, ще получиш две празни шишенца по 50мл. за около 20 лева което мен ме шокира, спрея за мазане ще си го дозираш сама от получените две големи бутилки ЦДС и ДМСО като си купиш от аптеката на доста по ниска цена празни шишенца за пръскане..

Никой не може да ти каже дали някой от тези два продукта ще реши проблема ти, става само с опитване!
« Последна редакция: 11-01-2013, 16:43:30 от Ванина »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #5 -: 11-01-2013, 23:35:04 »

Ванина , не подценявай радиестезията ( биолокацията), тя може да  бъде много полезна включително и на теб.  :Content_22:        Опростено , радиестезията е точно това - задаваш въпрос и получаваш  отговор. Когато по друг начин не може да стане , се използва махалото.  Махало са въртели  такива личности като "бащата на ракетодинамиката" К.Циолковски, проф Неумивакин, Людмила Пучко  и безброй други, не съм си поставял за цел да ги архивирам :)
 Нещата са сериозни , не е като да въртиш пумпал.. :)  ,  ако  с тях се е захванал знаещ , затова споменах  "компетентен" ..Цяла наука .  Ето , надзърни например тук ( цъкни върху трите страници от книгата ) да видиш за какво става въпрос.. Особено втора страница, където споменава   най-големите учени-откриватели в областта на енергийните полета - Козирев, Вейник, Райх, Чижевски, Райхенбах, Гребенников, Тесла, Кели, Браун, Кирлиан..
( Аз се бях засилил да чета Пучко, обаче като хвърлих бегъл поглед из една от книгите й - веднага затворих тухлата и си казах - това не е за мен, извън лимитите ми на възприятие е   :) )
http://www.book.store.bg/p39578/radiestezichno-poznanie-za-choveka-tom-3-liudmila-puchko.html
http://www.jivdom.info/forum/index.php?showtopic=1589&st=40
« Последна редакция: 11-01-2013, 23:48:00 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Ванина

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #6 -: 12-01-2013, 11:40:40 »

Думата компетентен използвах по повод думите на Мона.



Това в цитата не го бях видяла.
Цитат
бате Бино:( И това е много трудно да се прецени, установихме го посредством радиестезия с моята приятелка Анжела. Ако има  подобни дилеми , използвайте махалото , но да е в ръцете на наистина компетентен човек! )
Но и като го видях нищо не се променя.  Козирев, Вейник, Тесла, Кирлиан,..... Мирлиан......могат да си пишат и откриват каквото си искат. От статии и книги не се впечатлявам. Важно е като потърсиш реално такъв човек да ти бъде полезен с нещо.  А пък и всеможещи хора няма, нямам нищо против и да не могат  това което афишират че могат, стига да не ми взимат пари.
Той и Игнат Игнатов е изследвал един куп хора, между които и тотални откачалници и пълни мошенници.

Вероятно има хора енерголози и радиестезиолози ?със способности? и ?компетентни?, но аз все още не съм попадала на такива, като попадна ще пиша във вестника.
Хората не са печатница за пари да посещават, да посещават такива с разни енергийни способности и компетентности.........че евентуално измежду всички много посещения да попаднат и на някой който да е както му се вика истински/можещ.
Активен

mona03

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #7 -: 13-01-2013, 10:00:09 »

Ох благодаря Ви, поръчвам ЦДС пък после ще видим.

Ако си поръчваш ЦДС, не си поръчвай спрей за пръскане, ще получиш две празни шишенца по 50мл. за около 20 лева което мен ме шокира, спрея за мазане ще си го дозираш сама от получените две големи бутилки ЦДС и ДМСО като си купиш от аптеката на доста по ниска цена празни шишенца за пръскане..


А горе-долу каква е цената на ЦДС+ ДМСО?
Активен

Ванина

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #8 -: 13-01-2013, 13:40:04 »

Цитат
А горе-долу каква е цената на ЦДС+ ДМСО?

Отговорих ти на лични...
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #9 -: 13-01-2013, 23:12:08 »

Написано по този начин, заглавието на темата (както и първият пост) като че ли приканва към някаква дилема - да изберем, но само едното от двете!  :police:  ИЛИ ММС  ИЛИ Тодикамп.  
 В този случай има риск от необективен избор, защото в крайна сметка човек се обърква и почти механично избира това, за което се шуми повече.. tooth ( вероятно така е избрала и Мона.. :) Защото ММС определено  води по този показател.. )  

Аз бих сложил друго заглавие на темата: "И Тодикамп, и ММС, и АСД ,само че в каква последователност? "  :)  
Очакваната реакция: "Това пък АСД откъде се взе и то сега.."?  tooth  
Това, драги съфорумци, за много хора е препарат, нямащ аналог по ефикасност ! Без значение за каква болест става дума.  Но ето , Мона даже и не го споменава  в заглавието :)
Нормално. В интернет на български за този препарат все още няма нищо! Блазня се от мисълта и за него да бъда първия ( както и за Тодикамп) , който да пусне по-подробна информация , дано да не звучи прекалено себично..:)
 Но докато това стане , по-любопитните могат да хвърлят поглед в няколко  руски форума да видят за какво става въпрос..( А и да не губят време, а да го набавят и почват и него, здравето е по-важно от статията..:) )

Тук в долния форум, някой задава въпрос за АСД-2. Фармацевт му  отговаря - "..Не се занимавайте със самолечения , заповядайте при нас в аптеката. "  Следват 2811 коментара от хора на малко по-друго мнение.. :)  
 
http://www.consmed.ru/lekarstvennye-sredstva/view/62645/
http://forum.consmed.ru/viewtopic.php?f=6&t=234
Ето и още:
http://www.u-hiv.ru/blog_asd-fraction-2.htm
http://www.woman.ru/health/medley7/thread/4184350/2/
http://forum.od.ua/showthread.php?t=91089&page=3





   




« Последна редакция: 13-01-2013, 23:15:01 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

mona03

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #10 -: 14-01-2013, 09:27:09 »

За мен тези два продукта са еднакво известни, даже зная за повече хора, които приемат Тодикамп.
Аз изчетох много за двата препарата, че чак се обърках! Смисъла на тази тема беше да попитам дали някой от двата продукта е по- подходящ точно за това заболване( нещо ми се върти в главата, че съм чела кой за какво е по- добър). Няма значение, ако ти се струва по-добро друго заглавие можеш да го смениш! :)
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #11 -: 14-01-2013, 11:08:28 »

Няма проблем, mona , всичко си е на мястото засега.
 И аз много се надявам след време да са се натрупали достатъчно мнения , не само за тези два препарата, а въобще за всички оздравителни методики ! Тогава вече наистина ще е по-лесно да се прецени  - за кой случай - кое е по-подходящото .
Единствената спънка е нежеланието на болшинството хора да споделят в писмена форма. При това - упорито нежелание!  :)

 Имам една позната от Стара Загора, която е  невероятен почитател на Тодикамп. Два пъти сме се виждали с нея, обсъждали сме... Тя купи няколко пъти, (оправи й се нещо доста сериозно) а също и популяризирва препарата ! Но отзив не  пуска! Въпреки, че твърдо обеща още юни месец! Десет пъти съм я подканял от тогава - все нямала време..
 Други двама големи фенове на пробиотиците ( Ветом и Стелкор) от два-три месеца  се канят и все ще пишели..Те са ми даже още по-близки, а с единия сме първи приятели от 25 години! В неговото семейство редовно се използват вече 3 години! И на поредното подканяне от моя страна все има някакво солидно оправдание  ..  :whistling2 - emotloader:
"Какво да се прави ,такива ще ги харесваме" както казваше дядо ми  tooth      
  
« Последна редакция: 14-01-2013, 11:10:32 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Ванина

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #12 -: 14-01-2013, 12:01:45 »

Цитат
Единствената спънка е нежеланието на болшинството хора да споделят в писмена форма. При това - упорито нежелание!  

И упорито изнасилване на хората разпространители на един или друг продукт, да тормозят хората за отзиви още при самата продажба. Оставете хората на спокойствие, да си се грижат и лекуват проблема без някой да ги пришпорва и препира. Изобщо интересува ли ви болката на хората или само имиджа на продукта пред аудиторията. На който му идва спонтанно и от сърце да сподели ще го направи, от изнасилени мнения никой няма полза!

До колкото се сещам жената от Стара Загора не е пила само Тодикамп а и други неща, съвсем нормално е да не иска да дава категоричен отзив, а и само Тодикамп да беше пила след като не желае разбира се че няма да дава мнение.

Аз съм на същото становище. За какви отзииви става въпрос, нали трябва да се изчака достатъчно време. А не пил го човека ден, два, месец или шест и да се заставя да дава отзив ....за категорични/вечни и трайни резултати.

Много е грозно това с тормозенето за отзиви, а защо не заставите някой който няма полза от продуктите ви(има такива хора) да даде мнение ...все пак и това е мнение за продукта и то истинско.

А де да бяха  панацеи без аналог по ефикасност само Тодикамп, ММС и АСД ...но те са десетки още много други и всичките предствени от производителите и разпространитгелите им образно казано че едва ли не ако се поръси някой гроб с тях човека ще оживее.
« Последна редакция: 14-01-2013, 12:16:39 от Ванина »
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #13 -: 15-01-2013, 11:26:07 »

Някой не пускат отзиви от суеверие, мислейки, че това е някакво вълшебство, което ще спре да действа, ако го споделят. И вероятно, наистина им трябва повече време  :bleh
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #14 -: 15-01-2013, 12:35:57 »

Ехе, чак пък изнасилване и принудителни отзиви. Май търсим под вола теле...  :whistling2 - emotloader:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #15 -: 15-01-2013, 14:53:24 »

Именно, Ице.  tooth (Подготвям си отговора към Ванина, има какво да се каже в тая насока)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Ванина

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #16 -: 19-01-2013, 17:59:58 »

Именно, Ице.  tooth (Подготвям си отговора към Ванина, има какво да се каже в тая насока)

Да  бе отговора към мен изисквал подготовка, то това отговор ли ще е тогава?! Разбира се че не!
То ще е някакъв измислен и премислен нарцистичен маскарад. Не е ли спонтанно не е отговор!
Пак за пред аудиторията да изглеждаме интелигентни!



Цитат
бате Бино: В интернет на български за този препарат все още няма нищо! Блазня се от мисълта и за него да бъда първия ( както и за Тодикамп) , който да пусне по-подробна информация , дано да не звучи прекалено себично..
 Да наистина звучи прекалено себично всичко което пишеш. Вземи изнамери някой препарат чудо  против себичност, дано да е ефективен и да помогне!



Цитат
hdeshev: Ехе, чак пък изнасилване и принудителни отзиви. Май търсим под вола теле.
Много ясно си личи че думата изнасилване е образно използвана. Вие ако сте си приятелски кръг от години и сте пристрастни и не си забелязвате недостатъците, другите ги забелязват. Десет пъти подканял жената за отзив за Тодокамп .................и това ако е "търсене под вола теле." И не е само тя....




  
« Последна редакция: 19-01-2013, 18:05:05 от Ванина »
Активен

monika

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 75
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #17 -: 19-01-2013, 21:15:28 »

Ванина, аз мисля ,че са изключително важни споделените отзиви. Нали затова все се ровим из нет пространството и разчитаме на това някой да си е направил труда да сподели нещо .Няма нищо лошо и в това да помолим някой няколко пъти за това. Но проблема по скоро е в това ,че повечето хора не спазват предписанията или ползват и други неща всичко на куп ,а има и такива които не вярват и дори и да са се излекували си викат - май си се оправих ей така,знам ли  :)

А на Бате Бино не очаквах така да му връхлетиш. От постовете му които съм чела оставам с впечатление ,че той доста време и средства е вложил за да научи неща от първоизточника ,да изучи нещата в дълбочина ,да ги изпробва и да си направи труда да ги сподели във форума. На мен лично са ми били много полезни .
Активен

Ванина

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #18 -: 19-01-2013, 23:20:24 »

Цитат
Ванина, аз мисля ,че са изключително важни споделените отзиви. Нали затова все се ровим из нет пространството и разчитаме на това някой да си е направил труда да сподели нещо .

И аз мисля като теб, отзивите са изключително важни стига да са спонтанни излъчващи чувство за истинност, дори и да ви звучи тази дума спонтанност вече като клише. И да се смята за отзив абсолютно всичко без значение дали е положително или отрицателно.



Разбира се че хората ще ползват и други неща, да не са толкова луди особено при сериозен проблем като жената от Старата Загора лекувала рак да се доверят само на една възможност, разбира се че ще действат на няколко фронта другото е риск.

Това че въпросните панацеи винаги и за всичко действали, ако на някой не подействали значи той не вярвал са само оправдания на производителя. Няма лек и лечител които на 100% да лекуват всичко.

Не връхлитам на никого, просто не мога да вляза в състояние на възхищение и подчинение, и си казвам това което мисля........ А Тодикамп Бате Бино не е използвал лично за сравнително сериозен проблем, така че няма как да ти сподели нещо от лично ползване.
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #19 -: 20-01-2013, 00:52:27 »

...Вие ако сте си приятелски кръг от години и сте пристрастни и не си забелязвате недостатъците, другите ги забелязват. ...

Да кажем, че просто се опитваме да си помагаме и се отнасяме добре един с друг. Както, всъщност, искаме да направим и с теб.

Аз съм от хората дал отзиви за Тодикамп и искам да кажа, че не съм усетил натиск за споделяне на отзиви. Даже обратното - на няколко пъти пиша на бате Бино при първите успехи и той ме спира, като казва да пускам впечатления само когато съм сигурен в нещо. Бързам да споделям такива неща, воден от мисълта, че някой някъде може да има същия проблем и да може случайно да се натъкне на решението, което е сработило при мен. Много хора "кацат" в този форум след търсене за проблеми в гугъл или друга търсачка -- не се знае дали това няма да помогне на някого даже след години.

Мога да разбера, че някои хора не искат да споделят. Писането във форуми като нашия е малко особено и не всеки е готов за такова нещо. Ванина, ако ти си от тях, просто си кажи и всички ще го уважим. Не мисля, че изкуствени отзиви ще са от полза за когото и да било.

Искам да обърна внимание и на една трета опция. Човек често се притеснява да споделя за определени типове болести. Прост пример, който ми хрумва веднага - хемороиди. Хем няма нищо срамно в това заболяване, хем е леко деликатно за споделяне. Вариантът, за който говоря, е човек просто да си регистрира нов акаунт с някакъв псевдоним и да сподели през него. Така няма да се притеснява, че някой може да свърже името му/ѝ с деликатната ситуация.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death
 

Страницата е създадена за 0.079 секунди с 22 запитвания.