Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Кой от двата препарата.?  (Прочетена 19295 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #20 -: 20-01-2013, 01:28:39 »

Ето го най-сетне и самият "подсъдим"  tooth
 Оказах се в ролята на такъв , обаче , по лошо стечение на обстоятелствата..  :'( , просто имах лошия късмет  да попадна в полезрението на Ванина , точно както дребният дивеч попада в пастта на усойницата. Само че дивечът  може да се бори само срещу змията, докато аз  бих искал да се сражавам  не толкова срещу "лицето Ванина"  а срещу "явлението Ванина" !

Погледнете хубаво постовете на Ванина. Всички те носят едно натрапчиво усещане за протест! Както и  някакво сдръжано от добрите маниери, но прокрадващо се   озлобление!    "Няма компетентен радиестезист!"  "няма енерголози" , "ММС е отврат" , "не признавам учени! - Кирлиян..Мирлиян" "Да си откриват каквото искат"   "не се впечатлявам от книги и от статии"  ...
Така че, просто нямах шанс да не бъда "наказан" и аз.. tooth след като дори и най-великите учени не бяха пощадени .. tooth

Обаче , явно целта на Ванина  да се включи в нашия форум не е само за да ни охлади с негативност и да ни провокира да почнем да мразим и ние.. ( вероятно това е нейният начин да се чувства полезна.. :) ) , а явно  е и откровена провокация, чрез изнасяне на невярна информация!   , но за това по-после..

Нека първо и аз да се заиграя малко с цитати..:)
 
Пак за пред аудиторията да изглеждаме интелигентни!
   Ами какво да правя, Ванина , държа  на аудиторията! И тя държи на мен!  tooth  (За което съм й признателен! )   А и  нямам нищо против  и  аудиторията да изглежда интелигентна пред мен  tooth tooth  Даже адмирирам .. :)

 Да  бе отговора към мен изисквал подготовка
 А защо не? Просто реших да  те удостоя  с  внимание, мислех  че ще се почувстваш поласкана.., но се оказва , че дори и това те дразни...  tooth
Знам, че и друго  също те възмущава , но .. наистина – подготвям си отговорите!  При това -  и към хората, които харесвам , и към тези , които не харесвам!  Това е начинът да им покажа , че ги уважавам, без значение  на мнението ми  за тях..

 Да ,наистина звучи прекалено себично всичко което пишеш.
"ВСИЧКО" означава , че си изчела всичките ми 1983 поста!?  Въпреки че са  „себични” ти ги изчете?  Нисък поклон пред теб, Ванина!  
  В такъв случай   обаче излиза , че  тази тяхна характеристика не те дразни  много  tooth  Ако пък съм сгрешил – защо все пак ги четеш, щом са себични ?    tooth tooth  

Вземи изнамери някой препарат чудо  против себичност, дано да е ефективен и да помогне!
Търсим, търсим, помагай  и  ти!  tooth  
 (Макар , че  най-вероятно  си  доста заета да търсиш още много препарати за различни хора , които те дразнят все с  нещо ..  tooth  )


Блазня се от мисълта и за него да бъда първия ( както и за Тодикамп) , който да пусне по-подробна информация (това е мое)
Ванина  ,за теб вероятно е друго.. но за мен най-скучното нещо на света е да вървя в следи , оставени от други!  Щом си прочела всичките ми постове, вече знаеш, че интересите ми  са по отношение на препарати , методики и диагностики  , които не са популярни! Които не са стандартни! У мен като цяло почти нищо не е стандартно ...  Нито музиката , която слушам (виж ми линковете в темата "поздрав"), нито колата , която карам, нито мебелите и интериорите,  които проектирам, нито начина , по който се обличам..
Затова ровичкам и изследвам редки и екзотични методики, препарати и .. хора :)  Това ми е интересно, какво да правя.. :)  Затова се припознах с Тодикамп, с АСД, с диагностиката по Жуков, (която извършваме само двама човека в БГ!) с криотерапията, хирудотерапията( пиявиците) , сухото гладуване, терпентиновите вани на Залманов, методът Капустин... и ако съм жив и здрав, ще работя за тяхното популяризиране у нас! ( А не за водораслите АФА например.. Те са си чудесни , но са твърде популярни и  затова не са ми интересни..)
Възможно е наистина да не е правилно , но когато някой е пръв в нещо, той се гордее с това! Според теб за какво са спортът, олимпиадите..?  За да бъдеш втори ли ? Или четвърти ?  tooth
Ето какво пише и  Светльо  в блога си:
Казвам се Светослав Стаматов и популяризирам информацията за третиране с Хлорен Диоскид (ММС). Аз съм първият човек в България, който официално стана част от екипа на Джим Хъмбъл и се гордея с това.
.


И упорито изнасилване на хората разпространители на един или друг продукт, да тормозят хората за отзиви още при самата продажба. Оставете хората на спокойствие,

Тук се разчита на силни думи, на хиперболата. Какво мисля аз по въпроса:
Казано е в множествено число, което значи , че съм пъхнат в общия кюп  на "изнасилващите за отзиви"   tooth
Ванина , да слагаме всички обекти под общ знаменател, само защото имали някои общи черти - само по себе си  не е зряло като светоглед!  Това си е  , ще ме извиниш, чисто  тесногръдие. ( "Всички блондинки са тъпи" , "всички адвокати са алчни"..)
 Имало е само двама-трима човека, които съм подканял   да дадат отзив! И то защото са ми близки, затова съм си го позволил.
Ти няма да си съгласна,  но чрез  отзивите помагаме на хората! Хората не искат да четат теория , те искат отзиви! И са прави!  Голямата тема за Тодикамп е прочетена 3723 пъти , а темата за отзиви - 8701 !!  Но далеч не всичките 3723 кликвания означават прочит! Прочетена е само от  стотина човека вероятно. Другите просто "минават" през нея за да отидат на отзивите , защото аз винаги давам линка към голямата тема!  И точно тези , които не обичат да се "отзовават", търсят отзиви ревностно , когато  на тях им загори брадата.. ( Ти не погледна ли отзивите преди да си вземеш Тодикамп ?  ;) )  
Да , знам какво ще кажеш - "отзивите продават"  и затова се борим за тях!
Само че защо пропусна да ми копираш изречението ,  в което съжалявам, че недостигат отзиви не само за Тодикамп , ами и за всичко останало , що е  лечебно??  И което може да бъде от полза на нуждаещите се?

а защо не заставите някой който няма полза от продуктите ви(има такива хора) да даде мнение ...все пак и това е мнение за продукта и то истинско.
Ама кого сме спрели да споделя, аз мнения по Тодикамп не съм трил.. Може и да има отрицателни, макар, че досега в интернет на такива никой още не е попаднал.. :Cherries А това че някой "няма полза" от препарата трябва да видим на какво се дължи - ако е смятал да излекува с половин шишенце 30 годишен простатит.. това никой препарат на света няма да направи!  

Ванина, хората тук ме познават и за тях е смешно и нелепо,  да се надяваш (придошла тук преди месец) с няколко  извадени от контекст изречения  да се опитваш  да им подмениш на съфорумците убежденията.. Обаче този форум се чете и от външни хора, които не ме познават ! Точно заради тях ще бъда принуден да си отворя устата за неща, които биха си останали скрити за аудиторията. Но както в началото споменах - след като дивечът е в устата на хищника, той е принуден да се бори.

1. Себичният (и комерсиален) бате Бино през ден е търсен за консултации! И дава - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ!По скайп, по телефон, в лична среща.  И  не за Тодикамп! Който не ме е потърсил, на него не съм обърнал внимание! Понякога отива по половин час, понякога - по един. Хората знаят , че ми е приятно, че не ми тежи и затова се обаждат. Удоволствието е взаимно!
А да ти кажа, никъде не съм обявил,че давам консултации.. tooth tooth
Имам  и 890 лични съобщения , сети се за какво са..  tooth
Май не съм като колегата (  и стар приятел)  Иван ( който "вкара" ТЕС у нас), и който взема по 100лв за консултация по скайп, по 50лв за семинар и издаде книжле за 17 лв, когато аналогичните бяха по 3лв!
Може човекът, стиска му, заработва. Евала! Аз като не мога - пиша и консултирам без пари .. tooth Щом си чела постовете ми , знаеш , че в тях не разказвам за хербариите си .. Хиляди часове писане!  Споделил съм за всичко, което съм преценил като важно и до което съм стигнал понякога с голям разход на време и средства.
Вероятно не са отишли напразно, защото имам десетки благодарствени писма! ( мога да ти ги покажа)
На всички не мога да угодя, съжалавям. И за това съжалявам( но философски ! :) ), че един и същ продукт може хем да зарадва едного , хем да озлоби другиго..  :love_028:

2. Себичният и комерсиален бате Бино е единият от двамата в БГ , които извършват  акупунктурна диагностика ("Биогалваничен способ на точковите отсечки") Ходи три пъти до Киев, даде 3-4000 лв. , взе че се научи.. Досега съм тествал само познати, включително и доста съфорумци.Не съм отказал на никого. И пак без пари...  (С разговорите работата отива повече от час.. :) ) Никъде не съм пускал и обява ..
(Май не е като д-р Вирджиния Георгиева , която взема по 180лв за компют. диагностика..)
  
3. Темата за Тодикамп си стои в този форум от пролетта! Не съм я пускал в никой друг форум, не съм я натрапвал по имейли като спам.. , не съм правил семинари.
В сайта на Андрей Тодика са изброени представителите по цяла Европа. Никой не е представил препарата на  повече от страничка. На мен ми отне един месец! ( пълен работен месец!)  Исках покрай Тодикамп деликатно да им предоставя и друга информация, която иначе би им убягнала! Информация, която ще им е от полза ако решат да поемат грижата за здравето в собствените си ръце и да не плащат за него!

4. Същото се опитвам да правя и покрай този пуст Тодикамп . Почти винаги гледам да преценя дали човекът отсреща е осъзнат и готов да извърши допълнителни мероприятия  за оздравяването си , а не само да чака на един цяр, който и да бил той.. При това  - с риск да ми се разсърдят , защото ги вадя от "зоната им на комфорт"   :weight_lift: ( да се прочистват, да гладуват..)  
 Обаче какво да правя , когато се чувствам много повече щастлив ако успея да мотивирам някого да промени нещо у себе си , отколкото да му продам  1 -2 шишенца...
(" Големите цели, макар и непостигнати , са ни по-скъпи от малките, макар и реализирани" Гьоте )

5. За съжаление, има още един аспект към темата  "отзиви"..  и той е икономически! И  с който е принудено да се съобразява всяко едно , дори и благородно дело.. :'(
 Ванина , ти със сигурност никога не си имала собствен бизнес! Защото ако беше имала, щеше да знаеш калко е важно хората да знаят за това, което предлагаш!  Ако не разберат за теб - фалираш!  И всичкият потенциал , който е бил вложен в реализацията на твоята идея - пропада!!  Няма го продуктът, няма я услугата , която  си предлагала, без значение колко е била полезна за човечеството!!! Край с нея.
 Ето , вече има десетина човека , които искат  и чакат АСД! Нямат познати в Русия, не могат да си го доставят, а фирмите не се занимават да пращат по една кутийка зад граница.  
Трябва значи някой да направи контактите, да проправи пътеката , да поеме риска ( от конфискация като "търговско количество") ..  Направи го ти  и ще ми е интересно дали няма да ти трябват отзиви!  tooth tooth

 Ааа, забравих , че те бях обвинил в излагане на невярна информация....

До колкото се сещам жената от Стара Загора не е пила само Тодикамп а и други неща, съвсем нормално е да не иска да дава категоричен отзив,
 И коя е тази жена, Ванина? В Стара Загора има поне 20 жени , които прилагат препарата. Ти как разбра аз коя имам предвид??  tooth tooth  Да не би да се казва Маргарита Иванова?  ;)
 Айде , ако обичаш, обади се утре на Маргарита (ако й нямаш номера , ще ти го дам :) ) и  да си свериш "информацията"..

"Ако си поръчваш ЦДС, не си поръчвай спрей за пръскане, ще получиш две празни шишенца по 50мл. за около 20 лева което мен ме шокира,"
Преди малко се обадих на Светльо ( ММС ) и той като го чу това, щеше да падне от смях момчето  tooth tooth  Утре ще се включи специално за "празният спрей от 20лв" .  tooth  

А де да бяха  панацеи без аналог по ефикасност само Тодикамп, ММС и АСД ...но те са десетки още много други и всичките предствени от производителите и разпространитгелите им образно казано че едва ли не ако се поръси някой гроб с тях човека ще оживее.  
Брей ,  то май няма изречение , от което да не извира омраза и отрицание..
Ако обърна внимание, Ванина , "без аналог" употребих за АСД, с което поне засега нямам нищо общо!
При това , така се изразяват хората , които са го ползвали.. Ти погледна ли поне отзивите в руските форуми? Или ще кажеш ,че и те са "изнасилени"..   tooth  


  Вие ако сте си приятелски кръг от години и сте пристрастни и не си забелязвате недостатъците, другите ги забелязват.
 Ами Ванина , тука приятелският кръг наброява 1560 човека.. tooth  А "вие, другите" колко сте ? ПРебройте се и докладвайте!  :surpris_23:

 Аз мисля, че май достатъчно се позанимавахме с "явлението Ванина" ..  :Dormir_13 - emotloader:
 Обаче някой да не си помиси , че това е нещо лошо? Напротив ! "Лошо" и "добро"  са само две субективни категории!  Едно без друго не могат  :) "Където пее славей, наблизо има и змия" - Шекспир
 
Ванина, ние в този форум далеч не сме толкова съвършенни .. Не ни се удава да мразим така , както го можеш ти  :surpris_25:    
Обаче пък  сме толерантни към  различните от нас  и философски приемаме "честта" да ни се налага отвреме навреме да се отъркваме о техните "различности" .. Светът е пъстър , и с това е красив!    
Това ни обогатява , и някак си "тренира" добродетелите ни ..
Затова , остани при нас!

 

    
« Последна редакция: 20-01-2013, 01:49:02 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

ivan ianev

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 133
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #21 -: 20-01-2013, 10:41:18 »

А бе вие двамата що не си ги мерите /извинете за натурализма/ на лични!
Пишете си мнения, но не натяквайте негативни емоции на аудиторията. Ако не ви е известно – те също влияят на здравето, ама едва ли ще поемете отговорност за последиците. А и пука ли ви за тях? Кой в каквото иска - да вярва. Всеки си има глава на раменете.
Аз преставам да чета личните ви нападки един към друг и призовавам и останалите да го направят.
 :pensif_29:
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #22 -: 20-01-2013, 12:20:54 »

 :Content_14: направо ми потъна в пръски кръв екрана, след като влязох тук... интересен дуел!  tooth
Не е ли по-добре всеки на базата на чуждото мнение да си направи изводите, преодолявайки някак раздразнението си от войнствената нотка в изложението му.
Все пак, човек когато е ядосан, споделя истини, които в други ситуации би премълчал! :)
« Последна редакция: 20-01-2013, 12:23:58 от rima »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #23 -: 20-01-2013, 12:36:20 »

Съгласно кодекса на форума обидните постове се изтриват. ( Лична обида към мен и косвена  - към форума)
Нещата са прости като боб - ако някой го  дразни определен  форум , атмосферата и  хората в него   - да го подминава  а не да се опитва да го премодулирва! .. Дал Бог форуми..Да се пробва някъде другаде..

Ванко Янев, нещо много почна да призоваваш..  Оня ден призова да не се чете темата на monika  ( за хомеопатията) , сега пак... А иначе казваш  "всеки имал глава на раменете.."  tooth  
 ( Аз за 3 години тук никога не съм си позволил да  призовавам за нещо!! Както и никой друг съфорумец не си е позволявал!! )
Ще те видя как ще реагираш , когато на теб ти загори под брадата...
( Между другото , няма да бъда равнодушен , а ще взема твоята страна.)

Съжалявам за спама.
« Последна редакция: 20-01-2013, 12:58:14 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

ivan ianev

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 133
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #24 -: 20-01-2013, 12:59:12 »

Да, бате Бино, прав си! Нещо много взех да се вживявам в събитията.

Моля аудиторията да ми прости своеволията! Не сте длъжни да четете каквото и да било от мен. Оттеглям всичките си призиви и се надявам да не съм навредил на когото и да било, особено когато от това зависят нечие здраве или приходи. Дали ще бъдат изтрити постовете ми няма да разбера, но и така да е – не се сърдя. Това е последното ми посещение тук. За малкото полезни неща, които съм научил, сърдечно благодаря!

Пожелавам на всички здраве и добро настроение!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #25 -: 20-01-2013, 14:16:42 »

Засега предлагам да  заключим за да се спре с нападките .  Светльо искаше да разясни  на "шокираните" от  "празните му ММС спрейове за 20 лв" ,  според мен и той има право на реплика ..
« Последна редакция: 20-01-2013, 14:19:27 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #26 -: 20-01-2013, 14:30:24 »

Аз мисля, че поукротихме нещата засега. Ако има още взривове, ще заключим.

Светльо нека си разясни -- ще ми е интересна цялата история там.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #27 -: 21-01-2013, 13:11:00 »

Явлението "Ванина" е доказан феномен във форумите. Дори съм правил експеримент в моят несъществуващ вече  форум точно в тази насока. Както няколко човека си обсъждаме интересни теми изведнъж се появява "Ванина" и започва да се изказва неподготвено без дори някой да го е канил ( явлението), обижда и поставя под съмнение личните ми резултати, както и резултатие на другите съфорумници.Опитва се да дискредитира създателите на изделието и да го обяви за маловажно и неработещо. Задавам си въпроса Защо тези хора влагат толкова големи усилия , за да спамят в интересните форумни теми ? Защо Ванина не се включи в темата Спаначник , а именно в интересната тема Тодикамп? Логично всеки нормален човек би се сетил на първо място, че става дума за откровена провокация. Това са маниерите на милиционерите от симеоновската школа. Веднага нещото се оплюва, приравнява се с доказано не ефективни продукти , омаловажава се и се слага под общ знаменател с масовите стоки. А създателите или разпространителите се обиждат,омаскаряват, подценяват и дискредитират. Кой има интерес от това ? Корпорациите, на които пречим да лъжат и травмират хората. Такива спамери и форумни тролове като явлението "Ванина" се появяват единствено и само когато индустрията и корпорациите са застрашени от работещи безплатни или евтини решения. Бате Бино  обаче доста умело ПОРАЗИ явлението "Ванина"  и то точно в десятката, показвайки конкретно точка по точка целият този процес, който описах по-горе. Не мисля ,че Иван Янев трябва въобще да се намесва като съдия в този род коментарни реплики. Като не ти се чете , не чети. Или умишлено подпомагаш трола? Всяка безпочвена нападка трябва да бъде елиминирана адекватно и своевременно. Такива явления не е редно да бъдат толерирани и дори допускани в този уважаван форум. Вместо да развием темата за бенките например, да  потърсим древна информация или такава от общото информационно поле ние трябва да захранваме егрегора Ванина с енергия. Това просто няма да стане.
Активен

Ванина

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #28 -: 24-01-2013, 20:18:17 »

Чудя се защо явлението Ванина след като е толкова лошо не е баннато за винаги.

titan, бате ти Бино е поразил явлението Ванина по нечестен начин, възползвайки се от функциите си на модератор и триейки няколко пъти мненията на явлението....и банвайки явлението, като му отнеме думата. Ако си прочетеш мнението ще видиш че е по голям спам от моето......

Цитат
Такива спамери и форумни тролове като явлението "Ванина" се появяват единствено и само когато индустрията и корпорациите са застрашени от работещи безплатни или евтини решения.
Ти нищо не си разбрал от цялата тема. Явлението Ванина се появи след като за пореден път попадна на натрапливото искане на отзиви.  Аз не съм против такива продукти, аз съм за тях.......объркал си се, как изощбо ще си го купщ ако съм против него!
Ако си мислиш че имам фармацефтична индустрия и корпорация, НЕ НЯМАМ. Но начина по който се представят тези продукти е подвеждащ че лекуват всичко(легенди, без аналог, ....) от хора които никога не са ги ползвали за сериозни проблеми и съответно излекували ги. Най вероятно и ти си между тях....останалите участници в темата със сигурност.


 
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #29 -: 25-01-2013, 01:08:31 »

...
titan, бате ти Бино е поразил явлението Ванина по нечестен начин, възползвайки се от функциите си на модератор и триейки няколко пъти мненията на явлението....и банвайки явлението, като му отнеме думата. Ако си прочетеш мнението ще видиш че е по голям спам от моето......
...

Удобно пропускаш да споменеш каква забава имаше в изтритите постове. Банването не беше от бате Бино, а от мен. Сега поне можем да си разделим омразата с него.  :Content_4 - emotloader:


Чудя се защо явлението Ванина след като е толкова лошо не е баннато за винаги.
...

Ето, вече няма за какво да се чудиш. Втори шанс даваме винаги, но трети - не.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #30 -: 25-01-2013, 13:31:13 »

 Разбрахме , Ванина , че си  против начина  на представяне на "такива" продукти.
 Засега си първата и единствената, която се оплаква точно от това.  ;) (ако има друг, нека се включи!)
 Освен това си и първата   за всичките ми години   живот, която ме обвинява в нечестност.
 Начинът на представяне на "тези" продукти  стъпва върху отзивите за тях. Ти прочете ли все пак поне няколко от тях?  ;)   ( Нямам все още нищо общо с АСД, но ти погледна ли все пак в линковете, които дадох  към руски форуми?? Казвам честно - никога  не съм попадал на повече и на  по-големи суперлативи за определен препарат! Ако ти  си попадала - моля, покажи ми! Всички искаме ефект..)    

Освен ако не си била в изолация досега, ще си наясно , че в този свят ВСИЧКО се рекламира като  "неповторимо", като "изключително" !  
"ИЗЖИВЕЙТЕ Кауфланд", "БЛАЖЕН СЪМ с новите промоции на Кауфланд!" ,  " Кока-Кола - СМИСЪЛЪТ на живота!"  
Но по някаква причина другите продукти  не те дразнят и стреляш само по мен  , ( виждам, че досега всичките ти постове са само срещу "начинът" на продуктите, цитирани от мен..  За останалите нищо не казваш.. :Content_4 - emotloader: )
 В този форум много хора са писали суперлативи  за  различни продукти и методики, които са им помогнали.. но  не знам защо само аз те  дразня..  :surpris_23:
(Освен , дето казват познавачите на женската душа , че  омразата им била другата форма на обич .. :Content_22: )
Но най-ми е интересна тази твоя логика - "...от хора, които никога не са ги ползвали за сериозни проблеми и съответно излекували ги."
Значи какво излиза:
- Като отиваме при кардиолог, трябва да се информираме дали САМИЯТ ТОЙ не си е излекувал високото кръвно, че да лекува и нас?
- При ендокринолог - дали случайно си е излекувал диабета, че да си позволява да лекува и другите..
- при мозъчен хирург... да го питаме дали е преживял операция на мозъка?
-  при онколог, трябва предварително да се информираме дали САМИЯТ ТОЙ не се е излекувал от рак , че да лекува други?
 - А пък при фармацевта - дали е боледувал от всичките болести , за които препоръчва всички тези лекарства?  :surpris_23:
« Последна редакция: 25-01-2013, 13:52:41 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Elea

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #31 -: 25-01-2013, 19:54:46 »

Но най-ми е интересна тази твоя логика - "...от хора, които никога не са ги ползвали за сериозни проблеми и съответно излекували ги."
Значи какво излиза:
- Като отиваме при кардиолог, трябва да се информираме дали САМИЯТ ТОЙ не си е излекувал високото кръвно, че да лекува и нас?
- При ендокринолог - дали случайно си е излекувал диабета, че да си позволява да лекува и другите..
- при мозъчен хирург... да го питаме дали е преживял операция на мозъка?
-  при онколог, трябва предварително да се информираме дали САМИЯТ ТОЙ не се е излекувал от рак , че да лекува други?
 - А пък при фармацевта - дали е боледувал от всичките болести , за които препоръчва всички тези лекарства?  :surpris_23:

Така или иначе се отклонихте от същината на темата , но имам реален пример от живота , във вразка с казаното по-горе. Не взимам страна и  сега не ми се мисли в коя полза ще натежи това което ще кажа , но това беше нещо , което ми направи силно впечатление преди време.

Преди около 5 години бях настанена в клиника по ревматология "Св. Иван Рилски" за изследвания. Така и не разбраха какво ми е - ревматизъм, артрит, остеохондроза и т.н, ама това е друг въпрос. Отидох там заради проблеми с костите . Докторката , която ми беше лекуваща беше болна от Бехтерев. За тези които не знаят каква е тази болест , това е "хронично възпалително заболяване, при което се засягат гръбначния стълб и кръстно-хълбочните стави, рядко периферните стави. Има тенденция към вкостяване и срастване." , или с две думи тя лекуваше хора от болестта от която беше болна. А вече си личеше , че заболяването й е в напреднала фаза и определено не е успяла да се излекува себе си. Друг подобен пример е очната докторка при която бях преди 2 години .... е и тя носеше очила ....
Активен

milenski

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #32 -: 25-01-2013, 22:31:13 »

Макар че темата взе друг обрат, мога да споделя съвсем пресен опит с Тодикамп и ММС.
Две седмици след като започнах да пия Тодикамп, ме тръшна ужасен грип с 38 градуса температура (аз температура от години не мога да вдигна над 37,2, което е голям минус, защото като се разболея, боледувам дълго), болки в цялото тяло - кожа, кости, всичко, само косата не ме болеше, и много голяма отпадналост. Аз обаче се усетих какво става и съвсем инстинктивно използвах времето преди да се тръшна в почти пълна безпомощност, да си направя ЦДС от наличните съставки за ММС. Отварям тук една скоба, за да кажа, че съм правила опити да пия ММС, но не ми понасяше - получавах много силно главоболие и гадене с повръщане, от което се чувствах много болна и напълно неработоспособна. Затова и бях спряла да го пия. Но из нета попаднах на материали, в които се обясняваше, че при ЦДС има всички ползи от ММС-а без неприятните му странични ефекти, затова и реших да рискувам с него. Започнах да го пия през час, като ливвах на око около една чаена лъжичка, която разреждах с вода и изгълтвах на един дъх. През нощта нямах никакво подобрение, даже се почувствах по-зле и ме втресе, но и не получих главоболие и гадене, както от ММС-а. На сутринта обаче се събудих напълно здрава! Нямаше и помен от снощното ми състояние, единствено се чувствах доста отпаднала, но това го отдавам на изтощение от несвойствено за мен високата температура. През целия ден продължих да пия ЦДС пак през час-два по една чаена лъжичка и на следващия ден вече бях фурия. Паралелно с ЦДС-а си пиех и съответната доза Тодикамп, като внимавах между приемите на двата препарата да има поне един час.
Има и още една интересна подробност. Преди да се разболея, в продължение на 3-4 дни чувствах странна умора, непрекъснато ми се спеше и на моменти бях много отпаднала - много подобно на състоянието при плодово-очистителния режим по Лидия Ковачева, когато организмът пренасочи силите си към лекуване на разни болежки. Сега си давам сметка, че по всяка вероятност през тези дни съм била вече заразена с вируса, но благодарение на Тодикамп организмът ми е оказал доста сериозна съпротива, преди да капитулира.

И последно малко куц опит с Тодикамп. Снощи ме заболя ухо и реших да се изява като смел експериментатор и направо си налях Тодикамп в ухото. В резултат болката от периодично пронизваща еволюира в постоянно парещо-пронизваща  ;D Вследствие на това дръзкият експериментатор в мен си плю на петите и дим да го няма, а аз изтръсках и забърсах доколкото можах газта от ухото си и я замених с традиционни обезболяващи капки за уши и затоплена възглавничка с речни камъчета (понеже всичката морска сол я бях набухала в киселото зеле). Та, няма да правя генерални изводи, ама ми се струва, че Тодикамп в ушите не е много добра идея  tooth
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #33 -: 25-01-2013, 23:30:24 »

...Та, няма да правя генерални изводи, ама ми се струва, че Тодикамп в ушите не е много добра идея  tooth

Газта и Тодикамп се разреждат лесно в мазнина. Може да е по-леко с бабешката рецепта с топло олио/зехтин в ушите, но с някоя капка Тодикамп вътре.

Иначе аз имам някакви себорейни истории, които понякога пламват и плъзват към ушите и се лющят неприятно и там, та се понамазах с неразреден Тодикамп. Няма такова парене и сърбеж до 2 часа след това. При това намазах само началото на канала -- не съм мазал/капал навътре.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

ramona

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #34 -: 26-01-2013, 01:11:13 »

Може и с вода да се разреди.Аз си направих капки за нос така.На 5мл. вода/10 капки Тодикамп.Разтърсвам шишенцето да стане еднородна смес и капвам по 1-2 капки.С външно намазване около синусите,болките трудно минават.А при директният контакт,ефекта е мигновен.. tooth 
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #35 -: 26-01-2013, 09:18:21 »

Чудя се защо явлението Ванина след като е толкова лошо не е баннато за винаги.

titan, бате ти Бино е поразил явлението Ванина по нечестен начин, възползвайки се от функциите си на модератор и триейки няколко пъти мненията на явлението....и банвайки явлението, като му отнеме думата. Ако си прочетеш мнението ще видиш че е по голям спам от моето......

Цитат
Такива спамери и форумни тролове като явлението "Ванина" се появяват единствено и само когато индустрията и корпорациите са застрашени от работещи безплатни или евтини решения.
Ти нищо не си разбрал от цялата тема. Явлението Ванина се появи след като за пореден път попадна на натрапливото искане на отзиви.  Аз не съм против такива продукти, аз съм за тях.......объркал си се, как изощбо ще си го купщ ако съм против него!
Ако си мислиш че имам фармацефтична индустрия и корпорация, НЕ НЯМАМ. Но начина по който се представят тези продукти е подвеждащ че лекуват всичко(легенди, без аналог, ....) от хора които никога не са ги ползвали за сериозни проблеми и съответно излекували ги. Най вероятно и ти си между тях....останалите участници в темата със сигурност.

Явлението "Ванина" в другите форуми се банва моментално и без обяснения. Тук хората са добри , внимателно ти обясняват всичко, а и не само на теб. Относно появата, значи бате ми Бино  ти се е молил на колене за отзив няколко седмици, така ли ? Обясни ни точно как ти се молеше и колко време отнеха молбите му? Може и да нямаш фармаиндустрия, но нищо не ти пречи да си платен клакьор, по форумите често се срещат точно такива провокатори. Веднъж даже открихме един такъв и всичко си изпя от началото до края, кой му плаща, по колко получава , как му се спускат темите, понякога получава помощ от други като него и това е записано и надлежно документирано. Не му счупихме нищо , вече не се появява по форумите, в които аз участвам.
Относно Тодикамп , виж ... аз все пак аз живея здравословно , спазвам Природните закони и за сега съм клинично, хронично, почти абсолютно здрав ( като се изключи нарушение в зрението в следствие ваксинация в училище ) няма как да имам сериозно заболяване ... не мога да приложа Тодикамп по начина по който ти искаш, да лекувам сериозно заболяване. Но съм дал на няколко човека да опитат - тях ги лекува. Теоритично да предположим ако наистина си добронамерена към себе си и искаш да лекуваш някакъв сериозен проблем помисли първо откъде идва, достатъчно ли си информирана за него, не пречиш ли по някакъв начин на Тодикамп да действа. Ментално чиста ли си?  Прави ми впечатление,че много знаеш за "лекарите" какво знаели, това ме навежда на мисълта, че си получила все пак някакво "медицинско алопатично" образование. Не си мисли в никакъв случай, че  някой ще те остави да безчинстваш из форума.
Все пак вече имаш жълт картон  tooth.  Докажи сега, че не си платена клакьорка, изложи проблема си и  може да се намери решение за него.
Активен

mona03

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #36 -: 27-01-2013, 19:41:30 »

Аз все пак като начало започнах да пия ЦДС! Пих го 2 дни и от вечерта на втория ден започнаха болки в корема и много силно гадене. На следващия ден бях цял ден на легло- гадене, отпадналост и болки в корема, на втория ден ми беше доста по- добре, но на третия ден май ядох малко повече на обяд и пак започна едно силно гадене и отпадналост. Сега като прочетох коментара  milenski и се чудя дали не е някаква реакция от ЦДС-а. През тези 4-5 дни не можех и да си помисля да пия от ЦДС( много ми се гадеше).
От утре започвам отново.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #37 -: 28-01-2013, 01:35:00 »

Темата  ще я заключим, защото отдавна излезе от "тематичността си "  :)
Има отделни теми за двата препарата, които засега не са заключени   :)

Другата причина за заключване.. :)
Както стана ясно, съфорумката "Ванина"  поведе  личностна война този път с мен. Никой не е длъжен да ни чете "разправиите", на които по друг начин не можем да сложим край. След като макар и банната, тя прави поредния си (пети!) профил тук ( от друг ip адрес)  за да ми "отговори".
 Защо употребявам  "този път"..  ?
Предните й три ника бяха "Мая", "Надежда" и "VS".
 Като "Мая" ( преди година)  нахапа всички, които се отзоваха на молбата й за помощ  - Леля Марийна, Dess, vogon ,  Миоджералвомбо.. като в крайна сметка пак се наложи да заключим темата...  
Във всички теми  с нейно участие се стигаше до лични нападки и "остра захапка" все в нейния "стил" :  
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=5209.msg52226#msg52226
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=5312.msg52752#msg52752
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=3604.msg52734#msg52734

Ванина, поредният ти пост  е изтрит от темата не защото е "неудобен", а защото е пак "старата песен на малко по-нов глас.."  
Понеже ти заплаши, че ако го изтрия , ще ме награбиш  по целия интернет ( допускам, че и извън него..), вероятно постът е  извънредно важен и затова съм го запазил в архива и ще го изпращам веднага на всеки , който се заинтересува от него!!Обещавам! Даже ще ти докладвам броят на  хората, проявили интерес към него!
  Не знам в кой друг форум биха направили  подобен жест..
( Давам ти дума! Просто мястото му не е тук.)
« Последна редакция: 28-01-2013, 01:48:58 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #38 -: 29-05-2013, 18:13:37 »

Ако си поръчваш ЦДС, не си поръчвай спрей за пръскане, ще получиш две празни шишенца по 50мл. за около 20 лева което мен ме шокира, спрея за мазане ще си го дозираш сама от получените две големи бутилки ЦДС и ДМСО като си купиш от аптеката на доста по ниска цена празни шишенца за пръскане..

Здравейте приятели!
Поднасям извиненията си, че се забавих с отговора си, тъй като има някои неверни неща, които трябва да разясня.
Тези от вас, които са си поръчвали ЦДС (тъй като за него става дума), са получавали 1 бутилка от него и 1бр. празна помпичка за впръскване. Подчертавам дебело, че тези помпички са абсолютно безплатни!!

Никога не съм изпращал празни помпички за 20лв! Те си вървят безплатно (по 1бр.) към всяка бутилка ЦДС, ДМСО и всеки комплект ММС.

Още в самото начало, когато се захванах с тази дейност, хората започнаха да ме питат с какво да си впръскват по кожата, ако им се налага. Тогава реших, че вместо да ги пращам по дрогериите за празни помпички (от тези за наливните парфюми), мога за тяхно улеснение аз да слагам такива към всяка бутилка. Така и аз ще съм доволен, че няма да ми се налага да им обяснявам от къде да си купуват подобни (но с далеч по-лошо качество, тъй като моите са специално подбрани, български, непрозрачни и перфектни за целта) и те ще са доволни, че имат под ръка това което им трябва. Пак казвам, тези помпички струват по-малко от 1лв. и са изцяло за моя сметка.

ЦДС, е на цена от 45лв. за 500мл. + 1бр. помпичка 50мл.
ММС е на цена от 25лв. + помпичка 50мл.
ДМСО е на цена от 10лв. за 150мл. + помпичка 50мл.
 + Инструкции към всяка пратка!

Не пиша това за реклама, а за да знаете какво ще получите.

Ами това е от мен като разяснение. Не зная Ванина за какви празни помпички за 20лв. пише, но се надявам че разбрахте за какво става въпрос.

Съжалявам, че вече хич не влизам в любимия си форум, но имам толкова задачи, че малкото време което ми остава гледам да го прекарам много далеч от компютъра :)
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Кой от двата препарата.?
« Отговор #39 -: 30-05-2013, 12:42:38 »

 :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: не е за вярване, че някой си е помислил за малките шишенца, че трябва да са пълни. Не съм си правила труда да чета постовете на Ванина, освен "по диагонал", но този ме срази! При налични протоколи във всяка пратка и подробно описание, на всичкото отгоре синтезирано и кратко..   :surpris_23:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.093 секунди с 24 запитвания.