Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: промоция на хр. добавки в нашия био магазин  (Прочетена 16685 пъти)

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.

Надежда, след като изчерпиш всички методи за здравословно хранене и прочистване, ще стигнеш сама до колосалното откритие, че ние не сме само и единствено материя. Че болестите имат психосоматичен генезис. Че веригата лоши мисли, лоши чувства и лоши дела е пагубна. И ще тръгнеш по нов път - твоят.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

kir40

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Абе искам да ви питам какво мислите по въпроса - в един от магазините за здравословни храни от който често пазарувам има промоция на хранителни добавки на фирмата Pristine US , разбира се защото годността им изтича - на лененото масло е до края на март, а на рибеното масло - до края на май - дават две опаковки с по 90 капсули - една опаковка ленено и една рибено за смешната цена от 4 лева  :surpris_22:
Че е изгодно, изгодно е,  но дали са безвредни , притеснява ме мисълта, че може да са гранясали и вместо полза, може да има вреда. Продавачката твърди, че ако се започне сега да се пият и се държат в хладилник - няма проблем. Какво мислите?



няма от какво да се притесняваш на запад има специализирани магазини който продават стоки с истекъл срок ,аз лично ползвам това http://www.barleansbg.com/fish.html но съм сигурен че и на престин са също толкова добри
Активен
 

Страницата е създадена за 0.142 секунди с 22 запитвания.