Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Как ни помогна здравословното хранене  (Прочетена 21357 пъти)

nielka

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65
Re:Как ни помогна здравословното хранене
« Отговор #20 -: 03-04-2013, 18:49:57 »

Отново благодаря за подробното описание  shofilev  :love_026:! Преди два дни търсех лечение с билки на тазобедрената става на баща ми, за която докторите разбира се препоръчват смяна и се зачетох в книгата Здраве от аптеката на Господ на Мария Требен, където намерих информация за лечението на полипи с хвощ! Да не говорим, че билката се препоръчва и за лечението на болната става  :Content_14:! Ще си я набавя час по-скоро и двамата започваме да я приемаме! Ще давам отчет периодично какво сме свършили, може би ще бъде полезно за хора с проблеми като нашите :Content_22:!
Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:Как ни помогна здравословното хранене
« Отговор #21 -: 03-04-2013, 22:27:10 »

Бъдете упорити и вероятно ще постигнете резултати! Ако ставата на баща ти е много увредена, може и да не се получи при него, но не пречи да опитате. :)

Успех!
Активен

nielka

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65
Re:Как ни помогна здравословното хранене
« Отговор #22 -: 04-04-2013, 22:57:20 »

Абсолютно, ще направим опит с алтернативно лечение преди да се положи на оперативна намеса! Ставата е с Тежка коксартроза, но в книгата си Мария Требен има рецепта и за тази диагноза! Зная, че лечението с билки отнема доста време, но няма да се откажем! Ще се надяваме да успеем, благодаря отново shofilev  :love_026:!
Активен

barzaka88

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
  • Здраве преди всичко :)
Re:Как ни помогна здравословното хранене
« Отговор #23 -: 08-04-2013, 16:16:25 »

Здр. хора какво ви е мнението по този вьпрос : http://happybody.eu/article/zashto_vsushtnost_e_vredno_bialoto_brashno.108  какво брашно трябва да тьрся за да има всички необходими и полезни витамини за организма .  ;)
Активен

Freshcheto

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
Re:Как ни помогна здравословното хранене
« Отговор #24 -: 08-04-2013, 16:30:34 »

Привет,

има доста рецепти из форума за хляб направен от смлени семена от (лен, елда, сусам, изкиснато слънчогледово и тиквено семе и др.). Аз лично от доста време си правя този - http://www.zemianazaem.com/?s=%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BE+%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE+%D1%85%D0%BB%D0%B5%D0%B1%D1%87%D0%B5

В зависимост от това дали му слагам допълнително мерудии се променя доста вкусът и всеки път експериментирам и все едно си правя различен хляб. Също така зависи с какви семена разполагам ...също стават вариации.

Имаше и една рецепта за крекерчета пак от семена - слагаше се и маслинки и морковче.....много вкусно става.

Разбира се ако търсиш бял пухкав мек хляб....няма как да стане. Мен това никога не ме привличало, така че черните хлебчета, които си правя са ми много вкусни пък и доста лесно се правят:laugh:
Активен

barzaka88

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
  • Здраве преди всичко :)
Re:Как ни помогна здравословното хранене
« Отговор #25 -: 08-04-2013, 21:14:34 »

Здр.  харесва ми твоя вариант за хляб . Интересува ме от изброените в магазина брашна кое е най подходящо да взема пьлнозьрнесто  , рьжено , или тьмно брашно  да е полезено и да няма разни белини и тем подобни -поздрави :)
Активен

AIKON

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Как ни помогна здравословното хранене
« Отговор #26 -: 28-01-2015, 09:36:00 »

към Моника: може ли да ми изпратите телефона на тази жена
Здравейте,
някой ще се похвали ли да се е излекувал от полипите?
Активен

AIKON

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Как ни помогна здравословното хранене
« Отговор #27 -: 29-01-2015, 07:55:08 »

Ехеей, има ли някой тук?
Спешно ми е нужна информация - това с кестените може ли да се използва след операция за доизчистване?
Активен

zinaida

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 200
Re:Как ни помогна здравословното хранене
« Отговор #28 -: 29-01-2015, 10:47:26 »

Разбирам те ,че бързаш приятелю , но отнема не повече от 10 секунди, за да видиш , че Monika е била активна последно 10 декември 2014 .
Ако беше толкова спешно има имейл посочен в профила й, просто й пиши и я помоли за съвет и съдействие . :)
Няма как да имаме телефоните на всички съфорумци, и те да се препращат на всеки новопоявил се член на форума , появил се тук и търсещ спешна помощ......
« Последна редакция: 29-01-2015, 10:50:34 от zinaida »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.077 секунди с 22 запитвания.