Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: книгите на Мирзакарим Норбеков  (Прочетена 11036 пъти)

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:книгите на Мирзакарим Норбеков
« Отговор #20 -: 08-07-2013, 21:04:56 »

Ама недейте започва религиозен спор, моля ви. Краят на този филм никога не е бил добър.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:книгите на Мирзакарим Норбеков
« Отговор #21 -: 09-07-2013, 23:13:05 »

Искрена,

интересно ми е да те срещна и да проведа дебат с теб относно истинността на религиозна доктрина , която изповядваш  tooth  tooth  tooth. Дали , когато получиш доказателствата за най-огромната измама в съвременната история на човечеството, ще промениш отново възгледите си или фанатично ще почнеш да отричаш фактите :) Последното е доста често срещано явление :) Относно книгата на Норбеков, без да си прочела и изпробвала нещо да даваш оценка е меко казано глупаво. Прочетох всичките ти постове , от тях лъха единствено сляп фанатизъм и неразбиране на реалния свят. Ако някой малко по-образован те прочете или  ще махне с ръка- загубил си е времето с глупости или ще се смее до пръсване. Аз много се смях :)
И за да не съм голословен  задавам ти въпросът : Как се казва бащата на Иисус , Божият син , кое е неговото име ?

Дали , когато получиш доказателствата за най-огромната измама в съвременната история на човечеството,



за съжаление от измамени хора, стоящи в най - голямата измама не само в съвременната история, но и в цялата история на човечеството, не мисля, че бих получила други доказателства, освен за огромното промиване на мозъците им от заблудата, в която са....

относно книгите на Норбеков, вече писах какво точно ме подразни - тъпия пример за усмивката, иначе - да, може и да има полза от писаниците му, но аз по- скоро имах предвид другите книги, за ангелите.
иначе си прав, че ако човек не е запознат с нещо, то е глупаво да се изказва.

радвам се, че си се посмял на постовете ми, поне тази полза да имаш от загубеното време!
не е имало даже нужда да си губиш допълнително времето, отговаряйки ми!

относно Името на Бащата на Божия Син и Помазаник - няма да отговоря на човек, който пита с този дух, няма нужда да изговарям святото Име с такава цел... направо би било  все едно човек да хвърли на свинете бисери...

можеш да не четеш изобщо постовете ми, няма смисъл да се възмущава  повече безпогрешната ти интуиция!
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:книгите на Мирзакарим Норбеков
« Отговор #22 -: 11-07-2013, 08:06:30 »

Искрена, по нищо не се различаваш от останалите юдео-християнски фанатици, които плямпат едни също лишено от всякакъв смисъл. Не само че не знаеш името на бащата на Иисус, но не знаеш на практика и кой е той  tooth  tooth  tooth. Освен това ти си толкова фанатизирана , че не искаш да получиш никакви доказателства, които моментално ще те извадят от тази сладка ( за теб , разбира се) измама, в която си потънала. Там ти харесва, упованието на смешните фантазии ти дава блажено спокойствие. И аз не стоя в най-голямата измама, далеч съм от нея, само наблюдавам как Ви промиват 2 битовите мозъци  tooth.
Тъй като не си разбрала значението на усмивката в книгата на Норбеков , аз ще ти я обясня. В оригинала пише така  : " Представяте си нещо хубаво, което ви радва, стягате мускулния корсет( трябва да си чела за това, за да го разбереш, а ти не си)  и се усмихвате широко."  Идеята на това занимание е да се даде информация на всички клетки в тялото, че имаме добро настроение, тази информация обикаля всички клетки на клетъчно ниво за период около 40 секунди, чрез един кръговрат на кръвообръщението ни. И се затвърждава през целия период на упражненията, клетките захранени с тази информация просто започват да работят по-добре и това е научно доказан факт, който за твое съжаление не е написан в любимия ти комикс  tooth.
Относно бисерите :) те на практика нямат никаква стойност, така че на когото и да ги хвърлиш е все едно. Нито можеш някого да нахраниш, нито да напоиш, нито да излекуваш.

Не само ,че ще чета постовете ти , но навсякъде ще ти показвам елементарните грешки в тях :)) и ще ти задавам въпроси , на които не можеш да отговориш смислено поради заблудата , в която си изпаднала  tooth
Активен

ТИНА

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:книгите на Мирзакарим Норбеков
« Отговор #23 -: 02-11-2013, 08:41:50 »

Искам да споделя с вас за една книга на Олег Лемикин, ученик на Норбеков -"Школа за мързеливци или Оздравителна гимнастика за вътрешните органи Жим Лам" - това са група упражнения, разработени от тибетските монаси, така че с минимум усилия да подобрим здравето си. Втората част на книгата е за всички начини за енергийна защита по системата Жим Лам , но още не съм я приложила, първо трябва да се усвои добре първата част. Книгата е много ценна за мен, имам я от повече от година, но чак сега си позволявам да я похваля, тъй като вече съм изпробвала упражненията от първата част и виждам, че имат резултат за мен. Трудничко ги разучих, но вече ги правя за около 25 минути, и то с удоволствие. Не изискват много усилия, но се напрягат всички мускули и най- вече на вътрешните органи, до където нямаме достъп с обикновенни упражнения. Дано да ви бъда полезна с тази информация :heart_2:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.119 секунди с 25 запитвания.