Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Хроничен цистит  (Прочетена 2557 пъти)

Elix

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Хроничен цистит
« -: 22-11-2013, 17:13:00 »

Здравейте :) От почти близо година страдам от хроничен цистит. Личната ми лекарка вече няколко пъти ми предписва лечение с антибиотици. Знам, че мога да си помогна като си приготвям чай от билки, но не съм запозната точно какви билки трябва да си набавя. Моля ако имате опит да споделите. Освен това, знаете ли ефикасно лекарство, което да е на билкова основа? Благодаря!
« Последна редакция: 24-11-2013, 21:09:18 от hdeshev »
Активен

nortifox

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 158
Хроничен цистит
« Отговор #1 -: 22-11-2013, 21:01:16 »

Глад миличка ,глад е лекарството и ще изчезне, ще се стопи неусетно...
Предполагам е наследствено затова поне 2 пъти в годината на мамограф за твое успокоение....
Може да пробваш и само на растителна храна също ще имаш повече файда отколкото на АБ....
Хубаво е да преустановиш да се храниш с млечни продукти и пий повече вода 30 минути преди хранене и 2 часа след хранене по 30 милилитра на килограм живо тегло.Тоест ако си 50 кг. 1,5 литра вода....
УСПЕХ :flowers2:
Активен

ani2016

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Хроничен цистит
« Отговор #2 -: 17-07-2016, 22:42:49 »

Здравейте и аз имам проблем със цистита, веднъж го преборих със гладуване, но пробровам отново тъй като пак се появи да ме тормози и 10 дни глад не успяха да помогнат. Мислите ли че са недостатъчно дните гладуване, да пробвам ли с повече дни глад или да направя тази процедура със изчистването от паразити с отвара от зелени орехи, пелин и карамфил?
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Хроничен цистит
« Отговор #3 -: 18-07-2016, 21:03:06 »

Да.
Статистически достоверно, за да получим видими, медицински значими изменения от въздържане от храна, е необходимо поне 15-16 дни правилно проведено въздържане. С необходимите действия преди и след това.  :flower:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.
 

Страницата е създадена за 0.097 секунди с 23 запитвания.