Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ветом  (Прочетена 2941 пъти)

emo75

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 222
    • Разходка из Езерната градина
Ветом
« -: 10-02-2014, 15:36:13 »

Идеята на тази тема е да похваля напълно безкористно препарата ВЕТОМ.

С четири чаени лъжички /четири приема/ разгромих навлязла в дихателните пътища инфекция, вероятно грип. Наистина съм впечатлен. За 2 дни кашлицата изчезна напълно.

По принцип препаратът го купих за близък човек за съвсем  други цели. И тепърва ще си проличи дали за тях е подходящ. Но определено при борбата с грипозни инфекции - няма равен!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ветом
« Отговор #1 -: 10-02-2014, 18:19:25 »

Аз отдавна го хваля , Емо , но така , споделено и от теб, звучи още по-интригуващо :)
Ветом и Стелкор са с едни и същи активни съставки , така че може да се приеме , че са един препарат.
Няколко човека от форума, които също са вземали ( в случая - от мен)  Стелкор  и Ветом, отдавна искат да споделят  също като теб  сериозен възторг  (а и изненада :) )   (:-[)  , но им казах да почакат да сложим първо коня пред каруцата - тоест - да пусна темата ..:)  , че тогаз да пускат отзивите..  ( Отдавна се каня , но нещо времето е кът напоследък , надявам се до 1-2 седмици вече да успея )   
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Vik

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Re:Ветом
« Отговор #2 -: 12-02-2014, 09:11:17 »

Може ли повече инфо за тези препарати, моля :)
Активен

ramona

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Ветом
« Отговор #3 -: 22-02-2014, 15:41:42 »

Тази година учудващо бързо се справих с грипа(предполагам).Проблема беше да устискам два дни,и да не допускам инфекцията да слезе от носа в гърлото и дробовете, докато ми доставят Ветома.Само за ден, два бях напълно здрава...докато мои познати вече втори месец си носят последсвията
Активен

tania_si

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
Re:Ветом
« Отговор #4 -: 25-09-2015, 22:42:03 »

Съжалявам, че и аз изпреварих "коня и каруцата", но току що изпробвах Ветом и нямам търпение да споделя. Тъкмо си го купих за всеки случай и точно след седмица ме хвана някакъв вирус - цяла нощ не спах от болки в стомаха и гадене, на сутринта разстройство, Т и болки в костите и кожата...сякаш от летните вируси, но няма значение...Започнах го на сутринта през 3 часа и днес (на следващия ден) съм чисто нова, няма и помен от онова състояние. Досега цялото семейство сме пили Стелкор и сме доволни от ефекта, но и Ветома си го бива, мисля, че е по-бърз.
Щастлива съм, че открих преди години този форум и познавам хора като Бате Бино - специални благодарности към него за вълшебните хапченца и за целия му труд и информацията, която споделя с нас.
Съжалявам само, че не се информирах по-рано за тези два препарата - преди година и нещо, по време на бременност ме нападна страшен грип с жестока кашлица и мина месец докато се оправя - можеше да си спестя доста мъчения...Както и да е - сега на детето си спестих доста неща :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.081 секунди с 23 запитвания.