Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Историята на моето неочаквано и непланирано течно гладуване  (Прочетена 24380 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Донче, не си схванала смисъла на сравнението " чист като чаршаф на свещенник" . Естествено , че се има предвид "прекрасните" свещеници. Иначе би било безсмислие, защото свещенник нормално се асоциира с чистота. Така го асоциирам и аз. А вече ти какво влагаш.. не знам  tooth
 А и не следиш контекста, в който е употребено  ;) ;)
Позволявам си да ти цитирам един от заветите на баща ми , бог да го прости - "Винаги търси грешката първо в себе си "  Възможно е и на теб да ти бъде от полза  :surpris_23:
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

миа

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201

Приятели мили, тези дни преминавам през съвсем нова, интерeсна и поучителна авантюра.
В началото планувах едноседмично плодово-зeленчуково разтоварване, но неочаквано нещата се промениха и така пак настъпи непланирана история.
Започвам малко отдалеко, а именно когато в събота 17.10. след много загрят работен ден ме закараха с кола на село, и все още ми беше топло, но тъй като не пуснахме печката започнах да усещам влагата и студа на селската къща. Стана късно вече и пак от инат не запалих огъня и реших, че като се завия ще се стопля, но не би. За  едни бързи 4 часа разбрах, че на другият ден ще съм болна, казвайки го и на майка ми, :pensif_29:
но просто е трябвало да се случи.
На следващият ден вечерта започна катарзиса ми, след като не можах да мигна. Не очаквах, че простудата бе толкова мощна, но през новият работен Понеделник бях решила, че няма да хапна нищо поне 5 дни.
Заредих се с 2 литра чай от балкански мурсалски, мащерка и кантарион и селска липа и риган; мед, джинжифил и лимони; и най-важната съставка- много лют пиперец.
Така, както пред очите ми беше черно, ноздрите задръстени, а главата сякаш тежеше 50 кила, резултатът след първите чаши чай беше налице. Толкова слуз(не вода), излизаща само през носа, не бях виждала досега.  :surpris_25:Пълнех кърпички на всеки 10 минути. :surpris_25: :surpris_25: :surpris_25: За 6 дни вече, направих само едно изкашляне и излезе само капка слуз, всичко друго- през официалните носови порти.
Вторник, продължавайки и чувствайки се малко по-леко, вечерта премерих температура, защото знаех, че имам, но исках да видя колко е- малко 37.7 беше.
През това време в стомахът ми настана истински покой, не съм правила досега водно-чаено гладуване, но в интерес на истината ми е много по-леко от плодовото, защото няма никой, който да предизвика и минимално раздразнение.
Мисля, че настинката си отива, но удължавам с 2 дни и ще се захранвам в понеделник вече.
Когато споделих с майка ми, а и с други за лютия пипер на гладен стомах и без никакви химии естествено, се притесниха, че ще си докарам нещо неприятно.
 Но тъй като съм си се определила като опитно свинче с чисти мисли и действия, имам чувство, че съм на Пътя, независимо че си придобих прозвището "кльощавелка" тази изминала година. Сега клоня към 52кг и всички са загрижени, че изчезвам полека. :angel: :angel: :angel:
Не мисля така, засега, щом след 6 дни глад си продължавам с гимнастиката с пълни сили. :weight_lift:
.....
За мен по-важното е това, че с личен пример давам надежда и кураж на другите(и на всички вас тука), че има и друг път, различен от общоутъпкания.
Така например, майка ми нормализира високото си кръвно налягане с помощта на няколко плодови пречиствания през тази година, сега дори се захранва след поредното такова.
Макар, че вуйчо все още гледа и пъшка скептично отстани, вярвам, че все по нещо попива от нашата положителна енергия.
....
Ако има нещо интересно пак ще се изповядам. :whistling2 - emotloader:
Лягам си с мир в душата и тялото, изпращайки на всички вас от положителната ми енергия :love_028: :heart_2: :Dormir_13 - emotloader:



Активен
Тайната на здравотворният живот се крие в хармонията между дух, тяло и разум.

Shangrila

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 179

Браво Миа, много се радвам за теб!
:love_026:
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614

За мен по-важното е това, че с личен пример давам надежда и кураж на другите(и на всички вас тука), че има и друг път, различен от общоутъпкания.

Моите адмирации, миа !  :)  :flower:

миа

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
Re: Звън в ушите или трансформация
« Отговор #24 -: 12-02-2016, 18:22:52 »

Срам, не срам и на мен ми се случи нещо, което е свързано с някаква промяна.
Точно на 25 този декември, на връх Коледа ме събудиха  звънчета в ушите и до ден днешен от време на време ушичките ми "звънят" на някаква много висока честота. Както се рових да разбера нещо повече, намерих един тест, по който си измерих приблизително звънчето и показа 9000h и малко отгоре. Тестът е този:

http://www.audiorelief.co.uk/hearing-test/

Днес точно когато попитах в една група защо се случва това, ми дадоха същия сайт, който и Чери днес даде и обясниха, че това е, защото трябва да използвам още повече интуицията си, тоест случват се някои трансформации, които се опитвам да "чуя".

Някой от вас имал ли е подобни приключения преди или на този етап? :Confus_34:
Активен
Тайната на здравотворният живот се крие в хармонията между дух, тяло и разум.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Това беше вицът за сезона , Миа.  :)
Питай  запознати за да ти разяснят патологиите с ушите, попаднала си явно на зевзеци  tooth
И аз имам такива ядове, нищо общо няма с никакви "трансформации" , нито мои , нито чужди  tooth
Това на каква честота шуми, няма значение :)  Шуми ли - значи не е добре работата..
Много често първо се появява шумът,  а после и намалението на слуха  :-\
 Тоест - вече си  "здраво трансформиран "   tooth
 
« Последна редакция: 12-02-2016, 19:52:04 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

миа

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201

Радвам се, че ти е харесал вицът Бате Бино, няма лошо да ви развеселя, нали така? tooth tooth tooth

Но! :pensif_29:

Колкото и да ми звънят, в болницата ще ме закарат само на носилка и предпочитам да си извадя всички изводи на база данни, усещания и въображение.
Примерно, на зъболекар ходих за последно през 2014, както бях писала в една тема, когато преживях поредния кошмар и доброволно нямам намерение да ида.

Защото както знаете ние, човеците, освен петте си физически сетива, които ни дават възможност да възприемаме физическата реалност, разполагаме и с пет психически такива, които пък ни помагат да плуваме като риби и в психическата реалност.
Та тези "допълнителни екстри" са: емоция, въображение, интуиция, всемирно съзнание и вдъхновение.

А за шума- то ще си покаже без да се притеснявам. Нищо не ни е дадено случайно и нищо не се случва случайно.
И да е лошо- приемам го, и да е добро- пак.
Смирено. :love_028: :Content_22:
Активен
Тайната на здравотворният живот се крие в хармонията между дух, тяло и разум.

Сочи

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77

Чудесно разсъждаваш миа  :Content_14:
Моите звуци продължават повече от 3 години и стават все по-красиви, а слухът ми се обостря, пък и други неща се случват, тази патология явно е заразна  :) През една топла лятна нощ в мен звучеше най-прекрасната симфония, която съм чувала. И аз така предимно на интуиция разчитам и към все по-хубави неща ме води в живота.  :Content_22:

Ето още малко радост за Бате Бино  :sorcerer - emotloader:  и едно букетче да не мисли че има нещо де ...  :flowers2:
 
Активен
Ние  не вярваме на това, което виждаме, а виждаме това, в което вярваме.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Да , Миа,  това си е така.  ( И хуморът се поощрява естествено :) )
А за болница кой говори, ако можеха да лекуват уши, нямаше да има слухопротезиране, т.е. -апаратчета за уши :)
Мисълта ми беше да не се бъркат симтоми за болестни състояния с  "доказателства" за трансформация :)
Щото си е за наша сметка :)
А зевзеците друго ще заговорят когато им писнат техните уши   tooth

Ами ,Сочи , преди години и аз си свирках като вас и си слушках симфониите . Само че после слухът ми вместо да се обостря , взе да намалява  tooth .  Ще видим доколко ще успявам да се заблуждавам , че това е дреболия
 tooth  

Ние чудничко се шегуваме, но скоро ще ви пусна сериозна тема - как големите симптоми в началото са били малки .. ;) Но когато човек е млад , той вярва, че още 100 години ще е такъв млад, хубав и здрав  :angel: И вижда във всичко романтика  :heart_2:
Като цяло, няма лошо - нека да вярва  tooth
« Последна редакция: 12-02-2016, 20:40:35 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

миа

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201

И все пак, тука мисълта е отново водеща.
Ако си мислим постоянно за слухови апарати, рано или късно ще опрем до тях.
Затова предпочитам и аз като Сочи(красиво казано) да чувам само красива музика.
Това, че слухът ти се обостри, това е чудесно, скоро няма да ти се наложи апарат. :Content_14:
Каквото си представим, това и ще получим. :kisss:

Примерно за "зевзеците"- правиш квалификации и на теб ти правят понякога, но после се сърдиш.
Така, че вибрациите, с които трептим, няма начин да не се обърнат към нас. Също както гравитационните вълни на Айнщайн, които открили сега учените, така и ние сме едни енергийни трептящи вълни.

Букетче и от мен :flowers2:
Активен
Тайната на здравотворният живот се крие в хармонията между дух, тяло и разум.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Че "зевзек" да не е обидна дума , Миа? Ти да не би да не си забравила какво значи? :)
(Човек, който обича да се шегува, да разсмива, да се развлича с другите )
 Разбира се , и аз доста често съм такъв  tooth
( за съжаление много малко хора тук обичат да се шегуват :( )

Няма как да ме разберете , докато наистина не се сблъскате с реални болежки  ;)
А когато те рано или късно се появят  ( няма как, старостта на никого не е простила все още ) , ще се сетите и ще кажете " Май прав беше бате Бино  :pensif_29: "

А ей така ,  ако обичате да експериментирате, разходете се из болниците в отделенията на тежко болните , и ги питайте дали някога са си мислили за болести  ;) Или просто са яли пили и веселили , като са смятали , че винаги са на достойни високи вибрации  :Content_22:

А когато кацне болест, пробвайте да я излекувате на принципа "каквото си представим, това и ще получим" :)
Но ПРОБВАЙТЕ ЛИЧНО  ;) и после ми разкажете, аз съм наблизо  :whistling2 - emotloader:
 
Кой знае, може пък наистина "морето да е до колене"  :surpris_23:
« Последна редакция: 12-02-2016, 20:57:02 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Сочи

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77

Каквото си представим, това и ще получим. :kisss:
:thankyou:

„Всекиму според вярата му“ - вечно правило за всяко време - пространство - условия.
Активен
Ние  не вярваме на това, което виждаме, а виждаме това, в което вярваме.

миа

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201

Не е обида, Бате Бино, но и не съм твърдяла това. Просто е квалификация.
Това лепене на етикети не носи добра енергия. :love_007:
Активен
Тайната на здравотворният живот се крие в хармонията между дух, тяло и разум.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Възможно е , ще ми правите забележка  :Confus_3:
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.

Всичко ти е наред, Миа. Ние плуваме в енергия. Мисли в тази посока.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

миа

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201

Благодаря Тихичък!
С теб случват ли се някакви трансформации?
Активен
Тайната на здравотворният живот се крие в хармонията между дух, тяло и разум.

nutritious

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Звън в ушите или трансформация
« Отговор #36 -: 13-02-2016, 02:15:45 »

Срам, не срам и на мен ми се случи нещо, което е свързано с някаква промяна.
Точно на 25 този декември, на връх Коледа ме събудиха  звънчета в ушите и до ден днешен от време на време ушичките ми "звънят" на някаква много висока честота. Както се рових да разбера нещо повече, намерих един тест, по който си измерих приблизително звънчето и показа 9000h и малко отгоре. Тестът е този:

http://www.audiorelief.co.uk/hearing-test/

Днес точно когато попитах в една група защо се случва това, ми дадоха същия сайт, който и Чери днес даде и обясниха, че това е, защото трябва да използвам още повече интуицията си, тоест случват се някои трансформации, които се опитвам да "чуя".

Някой от вас имал ли е подобни приключения преди или на този етап? :Confus_34:

Наричат го Тинитус звъненето в ушите, можеш да познаеш някой по това че не те чува добре и приказва на по-висок тон.   https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%81

« Последна редакция: 13-02-2016, 02:17:27 от nutritious »
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.
Re: Звън в ушите или трансформация
« Отговор #37 -: 13-02-2016, 09:22:50 »

Срам, не срам и на мен ми се случи нещо, което е свързано с някаква промяна.
Точно на 25 този декември, на връх Коледа ме събудиха  звънчета в ушите и до ден днешен от време на време ушичките ми "звънят" на някаква много висока честота. Както се рових да разбера нещо повече, намерих един тест, по който си измерих приблизително звънчето и показа 9000h и малко отгоре. Тестът е този:

http://www.audiorelief.co.uk/hearing-test/

Днес точно когато попитах в една група защо се случва това, ми дадоха същия сайт, който и Чери днес даде и обясниха, че това е, защото трябва да използвам още повече интуицията си, тоест случват се някои трансформации, които се опитвам да "чуя".

Някой от вас имал ли е подобни приключения преди или на този етап? :Confus_34:
Да,Мия,кокото и да не му се вярва на бате Бино земята активно повдига енергетиката си в момента и се извършва активна смяна на ДНК на човека.Усеща го всеки.Аз също имам звуци-това са вибрации или енергии,тъй като ние живеем в една вибрационна вселена,където всичко вибрира.
Намерих и сайт,където се опитват да докажат съществуването на енергиите около нас и на акаша-"информационна стая",където има цялата информация за миналото,а и за бъдещето:
http://online.kogitalnost.com/self-training/online-lectures/
Ха някой да каже сега това море от информация там,което всъщност е  енергия (японците са открили коефициент,с помощта на който се доказва,че информацията е енергия) не е главния "сървър" на онези отгоре дето ни дирижират.С риск да изглеждам луда ще кажа,че те са по-развит разум от нас.
« Последна редакция: 13-02-2016, 09:24:57 от cherry »
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.

Трансформациите са непрестанни от раждането до смърта. Концентрирай се в главното. Детайлите остави настрана. Много помага вярата, че има един вселенски замисъл, добронамерен към добронамерения, който в повечето случай е неразбираем за смъртния. Анатемосването на болестите никак не помага. По-скоро приемането им като наши учители е полезният ход.
 Коя хапка засища гладния, първата или последната?
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.


Също както гравитационните вълни на Айнщайн, които открили сега учените, така и ние сме едни енергийни трептящи вълни.

Някой може ли да ми пусне някакъв линк за това откритие,много моля?
Айнащайн,Нютон и Менделеев са открили много,повече,но не е стигнало до нас.Първият елемент от таблицата на Менделеев се е казвал нютоний(ако не бъркам името) в чест на Нютон и е бил с маса 0.001 т.е. каквато е масата и на нулевата точка.След това,обаче го е махнал от таблицата.Защото май е щял да докаже,че ние сме произлезли от големия взрив или от вибрацийте във вакуума,който вибрации създават двойка спирални движещи се фотони-тези,които са в основата на нашето ДНК.
Но...това е една дълга история...
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир
 

Страницата е създадена за 0.081 секунди с 23 запитвания.