Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ХРАНИ СЪС СПЕЦИАЛНИ МЕДИЦИНСКИ ЦЕЛИ  (Прочетена 10094 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:ХРАНИ СЪС СПЕЦИАЛНИ МЕДИЦИНСКИ ЦЕЛИ
« Отговор #20 -: 20-02-2015, 12:54:17 »

Освен това препоръчвам да се внимава с изразните средства.  
 Подобна лексика  /"Убиване с камъни"/ се използва от манипулаторите, които целят да избягат от конкретиката ,въздействайки върху първичните инстинкти , умело  потискайки рационалното мислене  ;)  
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Tzi-Bo

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60
Re:ХРАНИ СЪС СПЕЦИАЛНИ МЕДИЦИНСКИ ЦЕЛИ
« Отговор #21 -: 20-02-2015, 18:30:06 »

Хайде да кожа нещо разрично - ами ако Дойчинова просто е искала да направи нещо мило и добро за нашето форумче, като ми сподели блестящите според нея храни ....
 Аз също сам имал случеи да пропагандирам нещо, което не познавам най-добре .....
Нека се изкефим на доброто намерение което е имала  :Content_14:
Склонен съм да приемам нещата по този начин  :peperudi:
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:ХРАНИ СЪС СПЕЦИАЛНИ МЕДИЦИНСКИ ЦЕЛИ
« Отговор #22 -: 20-02-2015, 19:04:07 »


Tzi-Bo@ ами поръчай си тогава от тези продукти в знак на благодарност :)

   Аз бих предпочел да заведа Doychinova87 на сладкарница навместо, какво ще кажеш Doychinova87 ?  :D

Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

Tzi-Bo

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60
Re:ХРАНИ СЪС СПЕЦИАЛНИ МЕДИЦИНСКИ ЦЕЛИ
« Отговор #23 -: 20-02-2015, 19:39:52 »

 За сабе си няма да си поръчам, понеже леко полеко се превръщам в лечител на близки и познати - някои не могат без хапчета.....
  Мога например да им препоръчам Липомезин, вместо хепатотоксичните статини....
Само ще напомня, че пътят на отриането, всъщност е път на невежесвото - в този контекст всичко има право да съществува, въпрос на личен избор е дали ще го предпочетем.....
 Иначе Дойчинова откакто качи тази чаровна снимка и аз може да я заведа на сладкарница, а може и на дискотека .... :bleh
« Последна редакция: 20-02-2015, 19:43:11 от Tzi-Bo »
Активен

Doychinova87

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:ХРАНИ СЪС СПЕЦИАЛНИ МЕДИЦИНСКИ ЦЕЛИ
« Отговор #24 -: 25-03-2015, 17:19:42 »

Здравейте отново от мен :)
Държа да кажа,че ЛИПОМЕЗИНЪТ далеч не е единствената диетична храна за специални медицински цели,която  е уникална.
Благодаря,че сте си направили труда да я проучите. Било Ви е интересно със сигурност.  :Content_22:

РЕНОХЕЛП също е уникален.Демонстрира понижаване на трите азотни фракции (креатинин, урея, пикочна киселина) в кръвта. Това го прави безалтернативен на пазара при лечение на хроничните
бъбречни заболявания.
Намалява честотата на рецидивите на уроинфекциите при бъбречно трансплантирани реципиенти и пациенти без трансплантация.

МАТСАН-ите пък от 20год помагат на хората благодарение на извлечения невротоксин от вид змия,съдържанието им е наистина направено така,че да помагат на максимум. Действа 30-40мин след втриване и прониква 4см.

И още,и още и още... :)

Повярвайте ми с много ентусиазъм Ви ги препоръчвам. Това са продуктите ,които приемам не само аз,а и спокойно ги давам на семейството и най-близките ми.
Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:ХРАНИ СЪС СПЕЦИАЛНИ МЕДИЦИНСКИ ЦЕЛИ
« Отговор #25 -: 26-03-2015, 10:00:51 »

Уважаема госпожо,
тези храни със специални медицински цели са предназначени за хората свикнали да ходят на лекар и да пият предписаните им лекарства / хапчета /.Такива хора се надяват само на лекарите и си мислят, че лекарят е този, който може да ги излекува.Затова се стига и до тежки последици като хемодиализи и др.Просто човек не е взел нещата о - време в свои ръце.Имам позната, която също е била за хемодиализа, но понеже е взела нещата в своите ръце е направила гладувания на плодове, на вода, а днес е чиста суровоядка.Вече над 25 години се храни с кълнове и сурова храна без никакви компромиси.Хемодиализата е избегната.Но за жалост повечето хора все си мислят, че някой друг / а не самите те / са способни да променят здравословното си състояние в посока  - изцеление.За жалост рекламата по медиите на различни лекарства все повече продължава да заблуждава хората, като им внушава, че ще се излекуват.Прочистването на организма чрез пост , гладуването на сокове, вода и плодове и чистото суровоядство е истината за живот без болка.От там нататък всеки трябва да вземе своето решение.
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:ХРАНИ СЪС СПЕЦИАЛНИ МЕДИЦИНСКИ ЦЕЛИ
« Отговор #26 -: 26-03-2015, 10:51:29 »

Уважаема госпожо,
тези храни със специални медицински цели са предназначени за хората свикнали да ходят на лекар и да пият предписаните им лекарства / хапчета /.Такива хора се надяват само на лекарите и си мислят, че лекарят е този, който може да ги излекува.Затова се стига и до тежки последици като хемодиализи и др.Просто човек не е взел нещата о - време в свои ръце.Имам позната, която също е била за хемодиализа, но понеже е взела нещата в своите ръце е направила гладувания на плодове, на вода, а днес е чиста суровоядка.Вече над 25 години се храни с кълнове и сурова храна без никакви компромиси.Хемодиализата е избегната.Но за жалост повечето хора все си мислят, че някой друг / а не самите те / са способни да променят здравословното си състояние в посока  - изцеление.За жалост рекламата по медиите на различни лекарства все повече продължава да заблуждава хората, като им внушава, че ще се излекуват.Прочистването на организма чрез пост , гладуването на сокове, вода и плодове и чистото суровоядство е истината за живот без болка.От там нататък всеки трябва да вземе своето решение.
           :Content_14:    :pensif_29:

Подкрепям  Elia.
Колкото по-рано осъзнаем, че здравето ни е единствено и само в нашите ръце,    толкова по -добре! :)
« Последна редакция: 26-03-2015, 11:22:40 от Ros »
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:ХРАНИ СЪС СПЕЦИАЛНИ МЕДИЦИНСКИ ЦЕЛИ
« Отговор #27 -: 26-03-2015, 16:54:22 »

Уважаема госпожо,
тези храни със специални медицински цели са предназначени за хората свикнали да ходят на лекар и да пият предписаните им лекарства / хапчета /.Такива хора се надяват само на лекарите и си мислят, че лекарят е този, който може да ги излекува.Затова се стига и до тежки последици като хемодиализи и др.Просто човек не е взел нещата о - време в свои ръце.Имам позната, която също е била за хемодиализа, но понеже е взела нещата в своите ръце е направила гладувания на плодове, на вода, а днес е чиста суровоядка.Вече над 25 години се храни с кълнове и сурова храна без никакви компромиси.Хемодиализата е избегната.Но за жалост повечето хора все си мислят, че някой друг / а не самите те / са способни да променят здравословното си състояние в посока  - изцеление.За жалост рекламата по медиите на различни лекарства все повече продължава да заблуждава хората, като им внушава, че ще се излекуват.Прочистването на организма чрез пост , гладуването на сокове, вода и плодове и чистото суровоядство е истината за живот без болка.От там нататък всеки трябва да вземе своето решение.
:Content_14:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:ХРАНИ СЪС СПЕЦИАЛНИ МЕДИЦИНСКИ ЦЕЛИ
« Отговор #28 -: 26-03-2015, 18:11:37 »

Напоследък нещо не ми отговарят на въпросите .. :-\  -  Тихия не ми отговаря, защото нивото ми е ниско и затова съм задавал такива глупави въпроси, Петко не ми отговаря , " за да не влизал в спорове" ( А аз го помолих само за отговор "да" или "не"  )  , Дойчинова също не ми отговаря защо на тези продукти се приписват качества , които те няма как да имат.. , абе ..  с една дума - да си пее Пенка, пък кой ли я слуша  tooth
  
Дойчинова, не знам как сте там с познанията по психология на продажбите.. но понеже съм с добро сърце, нека ви намекна - неотговорените (неудобни) въпроси са  антиреклама  за един продукт  ;)

Ако може ,имам още един въпрос? ;D
Тези продукти може да са уникални, и от прекрасни -  по-прекрасни!
Обаче аз наистина чувам за обикновени хранителни добавки да се използва такава засукана терминология
( да оставим, че на добър български се казва "храни ЗА цели ",  а не  "храни СЪС цели..  ;) консултирайте се с експерти по бълг.език, ако не ми вярвате )
Та по коя наредба е това все пак, интересно ми е наистина?
Защото човек остава с впечатление, че използвайки това наименование, фирмата цели най-вече внушение - че тези добавки са на съвсем друго ниво от останалите на пазара  :surpris_23:
А и "специална цел " нещо не ми звучи добре.. нещо твърде "специално " ми звучи  tooth
 ( Аз също предлагам някои продукти, но поне като ги определям като "специални", разяснявам какво им е "специалното" :) , напр. пробиотиците Ветом/Стелкор имат действие, което никой друг пробиотик по света няма - да активизира производството на ендогенен интерферон! И именно затова са и много по-ефективни..  :whistling2 - emotloader:)    
« Последна редакция: 26-03-2015, 18:25:02 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:ХРАНИ СЪС СПЕЦИАЛНИ МЕДИЦИНСКИ ЦЕЛИ
« Отговор #29 -: 15-10-2015, 13:01:57 »


.... за жалост повечето хора все си мислят, че някой друг / а не самите те / са способни да променят здравословното си състояние в посока  - изцеление.За жалост рекламата по медиите на различни лекарства все повече продължава да заблуждава хората, като им внушава, че ще се излекуват.Прочистването на организма чрез пост , гладуването на сокове, вода и плодове и чистото суровоядство е истината за живот без болка.От там нататък всеки трябва да вземе своето решение.
:Content_14:
Aз пък си мислех,че когато човек се разболее спира да се храни,както правят всички живи твари  в природата,а не приема специални храни...Просто е,а и е безплатно... :bleh
:Content_14:  :Content_14:  :Content_14:
Браво, благодаря ви приятели, излишно е да цитирам всички...
Според мен вече е по подразбиране, че всички и всякакви храни, добавки, "имуно- и пр. стимуланти", дори въздухът и водата (!!!), въздействат мнооого по-силно на предварително почистен организъм... първо тялом, по-късно и духоммм...
В мнозинството случаи, но не във всички, дори само почистването с вода е достатъчно...

Струва ми се доста престъпно, ако не е от невежест, да се твърди, че приемането на еди какъв си препарат (хим. елемент или хим. съединение), като "карал" клетките да произвеждат повече защитни неща, то било добре за някой човек. Етично е в същия рекламен текст да се обясни как точно го постигат това производство клетите ни клетки, на каква цена, за колко време е безопасно/поносимо и пр.  :flower:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.
 

Страницата е създадена за 0.07 секунди с 22 запитвания.