Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: почистване от паразити  (Прочетена 3712 пъти)

ani2016

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
почистване от паразити
« -: 12-07-2016, 21:20:21 »

Здравейте, от както се помня ме тормози проблем със цистит(аз съм на 25г.) и докато бюх по малка се появяваше я тая година,я другата, но от преди няколко години вече често ми прави чести проблеми и дори смятам че се преварнал в хроничен. Преди три-четири години решени ми бяха три билки които бях намерила че ми действат когато се появи проблема, но след време реших че това не може да е решение на заболяването и то естанало вече във фаза на хроничност, та до сега съм правила 3 гладувания с плодове и чай за последните две години и половина , като парвото беше с продалцителност 10 дена и ми помогна за година напред напално забравих за проблема, но след това отново се появи правих второ гладуване за 7 дни от което нямаше кои знае какъв ефект за проблема и сега в момента правя трето днес ми е 11 ден гладуване и цистита отново се обажда, не мога да преценя това каква бактерия е че не изчезва от гладуване :Confus_3: и също така се чудя дали тази процедура със орехите, пелина и карафила би помогнала в моя случай. Като оточнение бих добавила че от 5 години гледам от към по здравословната стна на нещата гледам да консумирам предимно сурови пролодове и зеленчуци и прочие отвере на време си позволяшам готвени неща и сирене, яйца, кис мляко , но си е в крайна сметка рядкост и товч всичкото на едно с моя мъж и също така от 3 г не консумираме и месо. Правила съм и други различни видове прочиствания три пъти тази за черния дроб и т. н.
Моля ако някои има някаква решение да го сподели ше бъда наистина признателна и блодарна за това!  :)
Благодаря!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:почистване от паразити
« Отговор #1 -: 12-07-2016, 21:41:18 »

Ани, имаме вече няколко теми за паразитите. Моля ,избери си една от тях. Ще бъде ,освен това, високо оценено , ако се постараеш да правиш и по-малко граматични грешки . :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.046 секунди с 24 запитвания.