Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Прочистване с ориз-съединителна тъкан,стави,хрущяли и сухожилия.  (Прочетена 33737 пъти)

emi_2510

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Аз не съм суровоядец...Появи се след прием на противозачатъчни, но понеже трябваше да ги пия доста време /години/ и си мисля че може да е от там....Отделно че веднъж когато бях болнични, не ядях сладко и не ходех не работа всичко беше наред...може и стреса да е...2-те посещения при гастрото няма да ги коментирам  :Confus_3:
Благодаря ти  :flower:
Активен

Atyty

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Здрвейте,
някой дали има информация ,дали това прочистване влияе положително за шипове? Имам шип в петата и ако ще ми помогне го започвам още утре :)
Активен

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.

Здрвейте,
някой дали има информация ,дали това прочистване влияе положително за шипове? Имам шип в петата и ако ще ми помогне го започвам още утре :)

Шиповете са костни натрупвания върху костите и единствения начин да се "разтворят" в организма и да се премахнат е гладолечението-водно или сухо.Чух за операция в чужбина,при която премахвали шипове или по-точно-обезкостявали оперативно tooth, но това ми звучи много несериозно.
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

Atyty

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Благодаря Cherry,
трудно ми е да гладувам,но ако това помага ще опитам :) До сега съм правила гладувания  няколко пъти по 3 дни на вода,но отдавна не съм правила ,но ще опитам .
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

Шиповете са костни натрупвания върху костите и единствения начин да се "разтворят" в организма и да се премахнат е гладолечението-водно или сухо.Чух за операция в чужбина,при която премахвали шипове или по-точно-обезкостявали оперативно tooth, но това ми звучи много несериозно.
:Content_14: :Content_14:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

emo75

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 222
    • Разходка из Езерната градина

Гладуване на вода му е майката за тези болежки. После - отвара от дафинов лист: 5 гр се варят в половин литър вода и се пие по 50 мл преди ядене.
 Гладът най-добре чисти от излишни соли в ставите. Преди 2-3 месеца нещо за първи път започна да се обажда кръстът ми- чувствах лека болка и схванатост, която не отминаваше напълно и с мазане с тодикамп. Гладувах 8 дни на вода и всичко изчезна.
Но трябва да се прави периодично. Поне 4-5 в годината.
Активен

tryn

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Ще пробвам прочистване с ориз при подагра.
 + Боря и гъбички, и  множествена склероза, и килограми/малко са :weight_lift:
Форума е страхотен.
Обмислям, как  да боря и паразити в най-скоро време  :Appetit_17:
Ще пиша, ориза помага ли, въпреки че при мен е специфично.
Активен

tryn

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Не ми се получи.
Първо кафяв, после бял, после картоф/сок, после картофена вода.Сега екстракт черна череша и целина.
Различни видове чай - коприва...
Ефекта е еди и същ - стави болят. Било нормално. Оздравителен ефект.
Да де, ама  мс се разбута.
Въпреки, че спазвам диета и...
Явно имуннната система работи яко или минерален дефицит или...
Може би дозите не уцелвам.
Трудна ситуация се оказа
Още ще се чете... и пробва
А това е приятна изненада http://www.peticiq.com/121699  :love_028:

Активен

Shangrila

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 179

Tryn, подобен тип лечения помагат при доста почистен организъм.
Моят съвет е, направи си едно прочистване, първо със зеленчуци и плодове, билкови чайчета за 2-3 седмици.
Опитай се да пиеш повечко вода през това време.
След това обърни внимание на гъбичките, има много рецепти в този форум по този въпрос.
НО чистиш ли гъбички в следствие от паразити и прочие, прочети хубаво кои плодове садържат повечко захар, примерно като: черната череша и ги ограничи до минимум.
Самото чистене от гъбички ще ти помогне на много нива.. дори можеш да си решиш и проблема с шиповете покрай това.


Активен

emi_2510

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Спешно е!Моля помогнете!
Една позната на 70 и няколко години си прави прочистване с дафинов лист. Мина първият курс от 3 дни и на третия започнаха да й се подуват краката, вече 3-4 дена е така. Може ли това да е страничен ефект? Има проблеми с бъбреците и сърцето по принцип....Как може да се помогне?
Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494

Еми,
тази жена е получила силни отоци.Причините могат да са различни, но има белези, по които се познават сърдечните отоци и отоците, вследствие неправилна работа на бъбреците.Трябва да взема много сок от краставици или да ги консумира много.Така отоците спадат много бързо без никакви лекарства.И непременно да спре употребата на сол.
Поздрави !
Активен

emi_2510

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Благодаря ти много!  :love_006 - emotloader:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.71 секунди с 23 запитвания.