Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ламблии  (Прочетена 2260 пъти)

cyberchoice

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Ламблии
« -: 15-12-2016, 22:33:11 »

Привет и от мен, аз съм нов потребител, но от известно време с интерес следя темите във форума. Дойде и моят ред да публикувам нещо. От една година насам имам проблем със стомаха. След пребиваването ми на един остров в Испания получих доста неприятни симптоми като главозамайване, пориви за повръщане рано сутрин, жълтеникава диария, окапване на космите от брадата на места, подкожни пъпки със силна чувствителност и т.н. След дълго мотаене по невролози, уши нос гърло, кожни лекари, зъболекари и т.н. се оказа, че имам гранулом на единия зъб, който е с активно фокално огнище. Пих Рудожил по предписание на лекаря ми и заминах за Индия за три месеца, където всички симптоми продулжиха. Първото нещо, което направих след като се върнах в България бе да оперирам зъба и да отстраня корените. Предписаха ми антибиотик Клиндамицин, след който корема ми се срина тотално. От тогава насам аз съм с постоянна диария, болки в корема, газове, къркорене и т.н. Отново заминах за чужбина като очаквах , че симптомите ще отшумят, но уви. Получих непоносимост към всякакъв вид храна. Отидох на лекар и там ми направиха пълни изследвания. Всичко беше наред с изключение на това, че откриха ламблии в изпражненията ми. Казаха ми да не се притеснява. Било съвсем нормално, изписаха ми Флажил, който пих 10 дни по 2 хапчета. На първите два дни имаше силно подобрение, но след това всичко се върна по старо му. Реших, че работата с лекарствата няма да я бъде и започнах да пробам всичко възможно, което прочета в нета. Семена от папая, спрях глутена, никаква лактоза също, много чесън, куркума, кокосово масло, лимони, ананас, никаква захар и шоколад, витамин б12, бял пелин, джинджифил, черен кимион, л глутамин, карамфил и какво ли още не, но нищо не помагаше. Храната сякаш просто преминаваше през корема ми. Правих отново изследване и ми казаха, че нямам ламблии. Върнах се в България и отново потвърдиха липсата на този паразит , но корема ми продължаваше да се чувства ужасно, точно както когато имах тези паразити. Реших да отида на биорезонанс и рам излезе, че всъщност имам тези паразити все още с тялото си, както и кандида, ешерикиа коли, стафилококи, стрептококи, възпаление на жлъчката, абе доста неща пише на листа, но лекаря ми каза, че нямало нищо притеснително. Предписа ми Парапротекс за паразитите и масло от бял трън с обещанието  ,че всичко ще се оправи. Е, да, ама не. Аз все още пия предписаните от него неща плюс МСМ, ПроВиотик, Витамин Ц, чай от глухарче, Витамин Б12, но все още се чувствам ужасно, болки във врата, главата , корема, диария, изгубих доста килограми, имам нездравословен вид, а съм само на 27 години и нямам никакво желание за социални контакти, работа и приятели. Много ми е трудно, защото вече една година се намирам в това положение и сякаш никой от нашите лекари не е в състояние да ми помогне. Ужасно съм депресиран , а попринцип съм много ведро и усмихнато момче. Пробвах и акупунктура, която помогна, докато не приключх с процедурите и отново същото.  :surpris_25: :surpris_25: Родителите ми са се видяли в чудо с мен, а аз гледам да не им споделям нищо , за да не ги тревожа. Някой имал ли си е вземане даване с тези малки гадини? Не знам защо лекарите така ги неглижират, след като аз прочетох няколко американски форума и има доста хора, които се борят с тях доста време , докато не намерят правилния начин спрямо техния организъм и имунитет.
« Последна редакция: 15-12-2016, 22:36:57 от cyberchoice »
Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Ламблии
« Отговор #1 -: 16-12-2016, 08:31:23 »

Уважаеми господине,
място за притеснение няма.Щом има желание за изцеление правилният начин се намира стига да го търсиш.Вярно е, лекарите и представа си нямат от лечение и излекуване на болестите.Това е дарба Божия и не всеки, завършил медицина и назубрил от учебниците съдържанието става за тая работа.Лошото е,че пациента страда ходейки от лекар на лекар, пускайки едно или друго изследване.
За мен е важно както да пречистиш организма си на физическо ниво / чрез различни методики /, така и духовно да го пречистиш.
Физическото прочистване е различно според състоянието на всеки страдащ - соколечение, гладувания на вода, строг пост или тримирене  и други техники според заболяването.
Духовното прочистване става чрез изповед и причастие за да опростят грехове и да се постигне изцеление и здраве.
Иначе каквото и да правим, каквито и лекарства да вземаме няма ли я връзката физическо - духовно няма как да получим изцеление.Лошото е,че някои хора дори стигат до поредица от операции без да осъзнават,че промяната е в самите тях.
Аз преди години излекувах болест давайки обещание пред една икона / не чудотворна / на Св.Богородица.
Така,че изход има.Случайни случайности на тоя свят няма.Търси и ще намериш, искай и ще ти се даде.
Трябва да знаеш при какви условия съществуват тези паразити, потърси информация за това.Ако премахнеш само един фактор, необходим за тяхното развитие те ще умрат.Ние хората без кислород не можем да дишаме.Същото е и с тези паразити.Ако наистина те са причината за твоето състояние и си прочистиш организма / физически и духовно / ще оздравееш.И тогава стават чудесата, за някои непонятни, а за други - много лесно обясними.
Поздрави !
Активен

ogrizko

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 167
Re:Ламблии
« Отговор #2 -: 22-12-2016, 18:34:42 »

Ами да, може би това ти е проблема ....тоя антибиотик не го знам как действа точно, но явно е бил доста силен и ти е убил доста от полезната микрофлора и бактерии в тялото ...то затова е добре човек да не прибягва до антибиотиците :) а след като си си прецакал микрофлората ...може би трябва да я поправиш по някакъв начин и да вземаш неща, които да ти помагат да разграждаш и усвояваш по-добре храната ....така че може би трябва да включиш към храненето си Пробиотик и освен него Ензими може би... а другото дето се сещам - фекалотерапия! :whistling2 - emotloader: присаждат ти полезната микрофлора от друг човек - донор и ще се оправиш бързо ...или поне така го представят метода, ама трябва да пробваш и да споделиш после резултата  :angel:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.084 секунди с 25 запитвания.