Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Търся добър диетолог  (Прочетена 1866 пъти)

striking

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Търся добър диетолог
« -: 22-12-2016, 15:55:10 »

Здравейте,

търся много добър диетолог, всъщност искам да разбера ТОП диетолозите в България. Типът диетолог, който търся е:

- да работи не само с хора в добро здраве, а и с такива които имат различни здравословни проблеми, поради
не добър начин на хранене и др. "причинители" натрупвани с години
- да има видими постигнати резултати с негови клиенти (но не само на хартия ами говорим за истински резултати)
- човек, който се интересува от алтернативните методи не само за лечение ами и за начин на живот и т.н.
- човек, който знае как да общува с хората, които имат нужда от неговата помощ. Обеснява, помага и мотивира хората в процесът, а не търси само финансовата изгода
- човек, за който е задължително да обогатява своите познания постоянно. Не желая хора от тип-а "Аз имам Х на брой сертификати/курсове и знам всичко, нямам нужда да се развивам повече, време е само да печеля пари"
- ще бъде много добре, ако осъзнава различни аспекти, които биха допринесли за по-доброто развитие на цялостното състояние на човека в нужда, като: правилно дишане, нужна физическа активност за по-добро общо състояние и т.н., а не само наблягане на това с какво е правилно да се храни. Разбирате идеят тук.

Мисля, че се разбира какъв човек търся. Това не е прищявка с всички тези "изисквания", просто искам да намеря наистина професионалист в това което прави, тъй като имам нужда от него.

Не случайно, съм избрал категорията "Алтернативна медицина", защото типичният "доктор", някак не влиза в категорията човек, който търся.

Надявам се да има хора, които вече са минали по такъв път, имат опит и могат да препоръчат човек. Разбира се, ще бъде много хубаво да разкажат малко повече, защо точно даденият човек смятат, че е добър и т.н.

Благодаря ви предварително за помоща, която ще окажете!
Активен

ogrizko

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 167
Re:Търся добър диетолог
« Отговор #1 -: 22-12-2016, 18:26:23 »

Ами, намерил си го ...целия форум е най-добрия диетолог! Остава само да споделиш какви са ти проблемите и какъв начин на живот водиш и ако някой чувства, че може да ти даде съвет - ще го направи. И като чуеш повече мнения, ще знаеш как можеш да се справиш. Но ако държиш да ходиш при някого все пак - не знам кои са топ диетолозите  :surpris_23:
Активен

striking

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Търся добър диетолог
« Отговор #2 -: 23-12-2016, 01:38:56 »

Разбирам, но на мен (т.е. на човека за който търся не на мен) ни трябва специалист, тъй като има проблеми на лице вече и трябва да се вземат адекватни мерки.
Препоръчаха ми д-р Гайдурков и д-р Ригов, в момента правя проучване и за 2-мата в интернет.

Вие имате ли някаква информация?
Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Търся добър диетолог
« Отговор #3 -: 23-12-2016, 11:35:05 »

Уважаеми господине,
 Вие сигурен ли сте,че този " добър специалист " ще вземе най - доброто решение и ще помогне на човека.Аз лично се съмнявам, особено ако специалиста не е патил и не е изпитал много неща върху собствения си гръб.
Поздрави !
Активен
 

Страницата е създадена за 0.133 секунди с 22 запитвания.