Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Болка в окото  (Прочетена 2428 пъти)

Tango

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Болка в окото
« -: 01-03-2017, 16:17:50 »

Здравейте. От вчера на обяд имам болка в лявото око при движение и днес вече и болка в областта на челото. Междудругото дни преди болката в окото имах главоболие и лек световъртеж. Имам склонност към синузит, имам изкривена носна преграда, последните месеци често боледувах от настинки. От ляво имам и мъдрец , който пробива, имам късогледство с мн малък диоптер. Опитвам се да кажа всичко, което може да има връзка. Още не съм посетила лекар, но съм притеснена и ми е мн неприятно чисто физически.  Благодаря ви предварително за изказаните мнения, дано ми помогнете. :)
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Болка в окото
« Отговор #1 -: 02-03-2017, 22:46:02 »

Опитай да направиш сутрин промивка на носа с урина или с физиологичен разтвор на сол и после продухай синусите. Закуската със суров плод или зеленчук също помага при болки в очите (в този сезон единствено кореноплодите са все още читави). Проблемите от мъдрец обикновено се появяват по за 2-3 дни и после не се обаждат с месеци.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

papa64

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
Re:Болка в окото
« Отговор #2 -: 02-03-2017, 23:45:32 »

Здравейте. От вчера на обяд имам болка в лявото око при движение и днес вече и болка в областта на челото. Междудругото дни преди болката в окото имах главоболие и лек световъртеж. Имам склонност към синузит, имам изкривена носна преграда, последните месеци често боледувах от настинки. От ляво имам и мъдрец , който пробива, имам късогледство с мн малък диоптер. Опитвам се да кажа всичко, което може да има връзка. Още не съм посетила лекар, но съм притеснена и ми е мн неприятно чисто физически.  Благодаря ви предварително за изказаните мнения, дано ми помогнете. :)
        Здравей. Имаш проблем и с кръвното, сърцето . Това е на първо място.За искривената носна преграда мисля че имаше един ги оправя в Русия без оперативно .Тук разчитат само на операция което аз не одобрявам .Но това също  епроблем и трябва да се лекува . Иначе имаш много неща да лекуваш. Може да направиш гладуване водно . Алкална храна .Не съм сигурен лекар да ти помогне.Тук има достатъчно добри колеги с знания и опит.Каквото те интересува питаш.Но е нужно информация за себе си да дадеш по подробна.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.089 секунди с 23 запитвания.