Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: МАШИНАТА НА д-р РАЙФ ЗА ЛЕКУВАНЕ НА БОЛЕСТИТЕ-КАК ДА СИ Я НАПРАВИМ САМИ В КЪЩИ  (Прочетена 26516 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Не четеш внимателно, приятелю  :pensif_29: За ИЗЛЕКУВАНЕ никой не говори и съответно данни няма. ( няма и да има. А защо няма - всеки ще се сети  ;))
Има данни за 5 годишна  ПРЕЖИВЯЕМОСТ. Тоест , ако умреш на петата година и третият ден - се водиш "излекуван". А защо няма данни за 10 годишна преживяемост? Пак всеки ще се сети сам.. :(
 http://www.chrisbeatcancer.com/wp-content/uploads/2011/12/contribution-of-chemotherapy-to-5-year-survival.pdf
Официално , сериозно научно изследване, публикувано в научен журнал "Клинична Онкология" 2004.
( Нищо , че е за 2004, сега положението е същото. Това е признал авторът на изследването в частен разговор с  д-р  Борис Гринблат, алтернативен онколог )

Та затова е доста любопитно на каква база твоята млада онколожка говори за резултати , различни от тези, които се постигат в САЩ и в Австралия , където е направено изследването.

И друго интересно нещо има  ;) Помоли твоята позната да покаже поне едно научно изследване, на база което лекуваните  с химиотерапия, живеят повече в сравнение с лекуваните по друг начин. Колкото и да звучи невероятно - такова няма  :surpris_23:
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494

Огризко,
светите отци са лекували рака.Знаели са даже каква е причината за него.Знам,че Св.Серафим Саровски  е лекувал рака с една нафора.Когато отива една жена при него да го пита за майка си дали ще бъде излекувана и казва,че тя в момента е в болница той дава 5 нафори.Когато излиза от стаята жената се е зачудила защо Св.Серафим и дава 5 нафори, а не 1 нафора.Отивайки в болницата и влизайки в стаята , където майка и е настанена тази жена вижда 5 човека - лежащо болни от рак.Тогава се сеща,че Св.Серафим и е казал да вземе 5 - тте нафори, че ще и затрябват.Давайки на тези пет човека нафора всички са напълно излекувани.И повече никога не се разболяват от рак.
Днешната медицина не знае каква е причината за дадена болест.Има хиляди теории и за рака.И затова залъгва хората, лекува ги с методи, които не се знае дали помагат или вредят.Аз мисля,че химио и лъчетерапиите са много вредни за целия организъм.Те убиват и здрави клетки.Затова човек трябва да има духовното зрение и да се поправя и да чисти грехове.Така по Божия милост ще придобие и здраве.Иначе само с разни лечения не става докато самите ние не се променим.Сам Иисус казва : Поучете се от МЕНЕ , защото съм кротък и смирен по сърце.
Поздрави !
Активен

ogrizko

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 167

бате Бино - Ами, виж сега. Аз безсмислени работи малко не обичам да правя. Особено що се отнася до разговорите с другите хора и конфронтациите. Ако усещам, че няма да се промени нищо, директно избягвам да се занимавам с такова нещо и едва ли не да се заяждам. Усетих я, че тя понеже е твърде млада и като си е мислела къде да продължи обучението и работата си е решила да се насочи към тая сфера понеже раково болните се увеличават и сигурно усеща някаква сигурност като се е насочила натам, че едва ли не винаги ще има работа. И аз сега да й разбия всичко на пух и прах, че и пред 20на човека, включително близки за нея - доста грубо щеше да се получи. Пък и съм я виждал 2 пъти през живота си, я я видя пак, я не ...Може и да пробвам дето викаш да говоря с нея, ама трябва да е очи в очи само с нея и да почна да я разпитвам много отдалеч, за да видя как усеща нещата и дали има смисъл наистина да казвам фактите, или по-добре да пропусна.

Elia - лошото е, че съм доста далеч от светците. И доста далеч от това да лекувам хората или себе си по подобен начин. А пък предполагам и ти също, щом като се налага да прибягваш до суровоядство. Така че е хубаво да се оптимизират нещата и човек да живее колкото може според Божиите и природни закони, пък болестите по един или друг начин да си идат. Все пак ако имах силна вяра щях да докарам Витоша край Варна, че да си имам и планина край града :whistling2 - emotloader:
Активен

tomika

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

 Най-новата химиотерапия, която щадяла организма (пълна глупост). Струва 80000 евро и защо да те лекуват?
Същото се отнася и за други заболявания. Човек с рак на белият дроб, четвърти стадий минал през химиотера-
пии. Отслабнал с 30кг не се е хранил от месец. След първото светване се храни, но болката в тумора е голяма
продължи след второто светване два дена и се отказа. Този метод работи, въпрос на време и воля е да се разработи.
Активен

ogrizko

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 167

Абе, един въпрос дето се чудя - тия химиотерапии защо са толкова скъпи? Постоянно гледам по тв пускат реклами как се събират едни такива подобни суми ....80 000, 100 000, 300 000 ...не знам си колко хиляди евра и работи. А специално раковите заболявания с алтернативни методи могат за нищожни цени да се излекуват, сравнени с горните цени. Та, хубаво химии разни ....ама защо струва толкова ненормално скъпо?  :surpris_22:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

E как защо, ти ако можеш да вземеш за една работа 500 лв , ще предпочетеш ли да я свършиш за 20 лв ?  ;)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

ogrizko

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 167

Не, ама ще избера някаква приемлива цена. Много трудно и сложно се добиват химическите вещества ли или какво?! Или пък много голям ефект върху здравето имат химиотерапиите, че са толкова скъпи?! Наистина не разбирам кое ги прави ...едно от най-скъпите неща :surpris_23:
Айде, 2-3 000 примерно да са ...ама по 100 000-200 000 я да ми се бягат :peperudi: Все повече и повече не вярвам в западната медицина ...и как после да пускам смс-и за разните каузи.. :Confus_3:
Активен

tomika

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

 Фармациите са изключително доходоносни. Защо са смачкали Райф метода? Как ще се лекуваш без лекарства?
Ракът може да се спре да не те убие, но химиотерапията. В момента помагам на болен човек. На 2 май ще прави скенер, след три месечно светване да видим какъв ще е резултатът.
Активен

tomika

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

 Ето и резултати от скенера след три месечно "светване". Нови метастазии няма, като две  са били в лимфни възли. Едната е намаляла с 4мм, което означава че умира. Другите са увеличени с от 1мм до 2.5мм. Не е увеличена популацията на ракови клетки, а са възпалени. Лекарите са учудени, очаквали са да е пламнала.
Продължаваме борбата.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.127 секунди с 26 запитвания.