Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Евтина сокоизстисквачка?  (Прочетена 1509 пъти)

sabrina

  • Гост
Евтина сокоизстисквачка?
« -: 11-03-2018, 22:23:49 »

Привет. Кажете ми откъде мога да си взема някоя мощна и хубава сокоизстисквачка, но в същото време да не е много скъпа. Ходих в магазините за техника в мола, но там ме убиха с цени. Ако някой от вас също продава бих се радвала също да сподели.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Евтина сокоизстисквачка?
« Отговор #1 -: 12-03-2018, 10:00:18 »

"Хубаво и евтино" , както знаем,  е почти невъзможно понятие :) , Сабрина, обаче има една марка продукти, която много се доближава да тези изисквания - SilverCrest. (Станислав пусна прекрасни рецензии в другата тема) Продава се обаче само в  Лидъл  и ги няма във всеки един момент. Или трябва да се изчака  пак да ги пуснат ( те нали ги въртят продуктите  на определен период) или дотогава да се види дали някой друг търговец не ги предлага. Тази фирма няма равна по критерий "цена/качество"   !  + 3 годишната
 гаранция ( а в Лидъл тя се изпълнява много коректно - не правят никакви проблеми! )  И блендерът им е хубав, и сокоизстисквачката, аз успях да ги придобия :) По 55 лв някъде бяха. За това се сещам в момента.
« Последна редакция: 12-03-2018, 10:01:57 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

sabrina

  • Гост
Re:Евтина сокоизстисквачка?
« Отговор #2 -: 12-03-2018, 22:45:52 »

Благодаря за мнението. Няма я в момента, но намерих една. За тази ли говориш https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0-17281654/%D1%81%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B0-silvercrest ? Бих си я взела веднага, ако е толкова добра, колкото пишат колегите.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Евтина сокоизстисквачка?
« Отговор #3 -: 13-03-2018, 08:41:59 »

 Да,  тя е. Може даже да се пробваш да смъкнеш цената :)  Но дали ще  е "добра" за теб, това е вече отделна дискусия :) Думите "добър" и "лош" , както знаем, не означават нищо,ако не са разяснени критериите , които стоят зад тях :)   
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Alogzasud

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Евтина сокоизстисквачка?
« Отговор #4 -: 16-10-2018, 10:24:57 »

Мощен сокоизстисквачка
Търся добра марка.

Nelli

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
Re:Евтина сокоизстисквачка?
« Отговор #5 -: 23-10-2018, 14:53:18 »

Моята е на НЕО, отпреди години вече, ползвала съм я за цвекло, моркови, ябълки , за чернодробното, и съм доволна, беше евтина, препоръча ми я много добър, сведущ консултант. Вероятно към днешна дата нещата са различни с тези продукти...
Активен

Spinach

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
Re:Евтина сокоизстисквачка?
« Отговор #6 -: 26-10-2018, 09:17:48 »

Цитат
Мощен сокоизстисквачка

Препоръчвам бавнооборотните сокоизтисквачки, за които мощността не проблем.
Вече има много реплики на хоризонталните, които като технология май не са толкова трудни за изпълнение. Обаче, ако планирате да се ползва почти всеки ден, години наред по - добре да се инвестират пари в по - скъпа иначе в много случаи е пари на вятъра.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.083 секунди с 22 запитвания.