Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: МУМИЕ-МУМИО  (Прочетена 8228 пъти)

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199
МУМИЕ-МУМИО
« -: 21-12-2009, 21:06:35 »

Някой има ли наблюдения в/у това(минерал ли е,какво).Майка ми като вече беше на легло бях почнал да търся,но нямах време.Доколкото разбрах се утаява в пещерите.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #1 -: 21-12-2009, 21:32:26 »

Мумийото е продукт от дейноста на прилепите. Наподобява пчелен клей. Ако се опиташ да го режеш с нож после не можеш да измиеш ножа доста дълго време. Употербява се разтворено ама не помня какви бяха съотношенията.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #2 -: 22-12-2009, 00:22:55 »

Кристиянчо, щом не си имал време да го потърсиш докато майка ти е била болна на легло, и да ти кажем какво е ,  ще има ли смисъл?
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #3 -: 22-12-2009, 08:40:44 »

аз бях изчел някой неща,а ти кажи ,стига си се стискал
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #4 -: 22-12-2009, 16:54:35 »

Ползвам много отдавна прополисовия вазелин с мумийо на Лечител. Много съм доволна, помага при рани, изгаряния, синини и сухота, естествено. Принципно го ползвам за устни, много по-добро е от балсамите с аромати и оцветители. Масажистката пък ми слага едно масло с мумийо, където имам синини. Мислех преди, че е билка...после четох нещо за "кръвта на планината" но да си призная, не съм сигурна точно какво е.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #5 -: 05-01-2010, 18:08:02 »

Никой ли не се е възползвал от "кръвта на планината"...дайте някакви коментари
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #6 -: 05-01-2010, 23:50:28 »

Ама си и  ти един комар в ухото ми  :)
 Аз го пия това чудо редовно ,закупих си на нормална цена достойно количество от Украйна, ама ако очакваш да ти кажа ,че след изпиването му мога да уважа коректно три дами за час и нещо, както се е случвало преди десетина години , ще трябва да те разочаровам  . :)
 Като си запален толкова, разрови по руските и украинските сайтове , там ще намериш достатъчно информация.  Този продукт не е така популярен  у нас.  Оттатък го има във всяка аптека.
  
« Последна редакция: 06-01-2010, 03:29:36 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #7 -: 06-01-2010, 11:42:51 »


 Аз го пия това чудо редовно ,закупих си на нормална цена достойно количество от Украйна, ама ако очакваш да ти кажа ,че след изпиването му мога да уважа коректно три дами за час и нещо, както се е случвало преди десетина години , ще трябва да те разочаровам  . :)
 
 

Не ви трябва момчета,пазете си енергията :bleh :Content_4 - emotloader: :pensif_29: ;D
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #8 -: 06-01-2010, 12:36:13 »

Знам, приятелю , (за 40-годишните китайската медицина отрежда скромният един път на месец  :)  )    но това беше отдавна , когато имаше  обратна комбинация -
"повече енергия -   по-малко мозък "   :)   
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #9 -: 06-01-2010, 12:53:02 »

Знам, приятелю , (за 40-годишните китайската медицина отрежда скромният един път на месец  :)  )    но това беше отдавна , когато имаше  обратна комбинация -
"повече енергия -   по-малко мозък "   :)   
Че един път на месец рядко ли е :surpris_23: tooth
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #10 -: 06-01-2010, 13:01:13 »

Какво тук се говори за 40-годишните от 20-годишните  :Content_4 - emotloader:
Рядко е един път на седмица, пък камо ли на месец  :bleh 
Активен
Намасте :)

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #11 -: 06-01-2010, 13:02:11 »

То може и по 3 пъти на ден, но да няма еякулация ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #12 -: 06-01-2010, 13:07:34 »

Как се преброяват пътите на мъжете и как при жените...  :surpris_23:
Дали става въпрос за три пъти събуване на гащи или пък за някакви други три пъти  tooth
Активен
Намасте :)

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #13 -: 06-01-2010, 13:17:50 »

Еее, че за теб секса едно изпразване ли е tooth
Всичко друго, но не бива това да е :love_028:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #14 -: 06-01-2010, 13:19:11 »

Хахаха,разсмяхте ме :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Всеки ги брои различно ;D
То три пъти ,ако е на гладно е като лекарство :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #15 -: 06-01-2010, 13:22:42 »

Всъщност секса за мен е повече от една еякулация  :love_028:  За мъжка ли става въпрос или за женска  еякулация :Content_22:
та така го виждам аз въпроса с бройката пъти  :whistling2 - emotloader:
Активен
Намасте :)

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #16 -: 06-01-2010, 13:23:55 »

За мъжка говоря аз...при нас не бива да се хаби семето :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #17 -: 06-01-2010, 13:30:56 »

Бате Бино нещо ви бъзика,това чудо е общоукрепващо,ама незнам него може да го пере само там,явно се е научил да медитира от камасу...ааа :weight_lift:
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #18 -: 06-01-2010, 13:35:55 »

Бате Бино нещо ви бъзика,това чудо е общоукрепващо,ама незнам него може да го пере само там,явно се е научил да медитира от камасу...ааа :weight_lift:
Че кой ти говори за бате Бино?!? tooth :D :D :D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

homo futurus

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 241
  • Бъдещето е на Вегетарианците!
Re:МУМИЕ-МУМИО
« Отговор #19 -: 15-12-2010, 22:06:57 »

Ето какво е МУМИОТО
не е от прилепи макар и да го пише на някои места

Действие:
Шилажитът (мумио) представлява смола, натурален екстракт от древни растителни отлагания, която се получава при специфични климатични условия в Хималаите (Индия и Непал). Затова го наричат кръвта на планината. образува се сходно на нефта. Естествена смола е. от растителна органика.
Един от най-древните природни продукти, използвани от местните жители за поддържане на добро здраве. В превод от санскрит шилажит означава “победител от планината”. Като добавка към храната подкрепя бързото възстановяване на организма както при заболявания, така и след физически усилия и умора. Поддържа младостта, тонизира организма и подкрепя функциите на дихателната, сърдечно-съдовата, стомашно-чревната и урогениталната системи. Особено ефективен при анемия, възпалителни процеси и обща слабост. Приемането на шилажит е изключително благотворно за оздравителния процес при счупвания на кости. “Клиничните наблюдения показват, че при хората получавали мумио (шилажит), се подобрява обмяната на веществата в костната тъкан, което спомага за ускоряване формирането на костния регенерат, като неговото качество е далеч по-високо отколкото на неполучавалите мумио. Общото състояние на всички хора, приемали мумио значително се подобрява, нормализира се сънят, увеличава се апетитът им и стават по-бодри. Функциите на крайниците и трудоспособността им се възстановяват по-рано. При това не са забелязани никакви странични явления и усложнения.

http://si-plus.com/index.php
http://si-plus.com/index.php?p=34
Активен
Дълбока безметежност,
печален идеал.
Проблясък в тъмнината ме пробуди ...
Разкривайки, че досега съм спал !
 

Страницата е създадена за 0.082 секунди с 23 запитвания.