Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: За меда и синусите от опит  (Прочетена 797 пъти)

Gostenka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
За меда и синусите от опит
« -: 09-09-2019, 16:23:17 »

Ето и моя личен опит. Поради травма в детските си години се сдобих с полип в канала на максиларния синус. Торбичките с нагрята морска сол помогнаха и не съм имала проблеми. След една интервенция от умела зъболекарка се сдобих с недоизчистено арсеново лекарство в канала на горен зъб, което е престояло там, заедно с натрупаната гной по неизчистените от нервите канали за около седем години. И след 3-4 настинки карани на крак, един ден в автобуса за работа се разревах от безсилие. Отидох при личната която ми направи снимка и ми изписа билкови капки, антибиотик (не помня какъв ) и почивка. Това с почивката го изпълних, но нищо не се промени. Така попаднах на Вашия сайт и на още един, където една жена беше обяснила подробно. И сега аз ще го направя същото, надявам се така да съм от полза с моя опит. Иначе имаше и едни сайтове с кристали, как видиш ли си имал проблем с родителите, че проблема не бил там в синуса, а в бъбреците и т.н. Еми при мен беше, но то при всеки е индивидуално. Първо намерих един безстрашен зъболекар, който направо разби цимента с който беше напълнила каналите извади останалите парчета от нерви и топчетата гной по тях, арсеновото лекарство и ми направи промивка на зъба. След това направих концентриран разтвор от мед и вода. Водата трябва да кипи поне няколко минути, охлажда се и когато достигне стайна температура в нея се разтваря меда. Наситен разтвор означава да се виждат парченца неразтворен мен на дъното на съда- аз използвах чаша за ракия. Пълна супена лъжица ми стигна за целия курс. Меда беше полифлорен на някакъв Видински производител от магазина за хранителни стоки, явно е бил чист, но не помня името, целта не е реклама. Сутрин и вечер се слага с капкомер, ако не ходите на работа може и на обяд. Аз използвах на обяд билковите маслени капки. Торбички с нагрята морска сол поне по две пъти на ден. Към третия ден състоянието ми изглеждаше влошено, чувствах тежест, подуване и изобщо беше по-зле и от преди, но продължих упорито. И така на шестия или седмия ден, сутринта преди да си измия зъбите усетих над небцето някаква подутина, направих вакуум с език и изплюх. В моя случай чиста гной около 100-120 милилитра.Макар че след време повторих процедурата повече не съм имала проблем. Казах на една колежка с алергия към антибиотици и тя ми каза, че при нея също е помогнало. Но това са били бактериални възпаления, а не гъбични. И накрая искам да благодаря на Вашия сайт, за инфото. Надявам се някой друг ваш читател да има полза. Успехи.       
Активен
 

Страницата е създадена за 0.06 секунди с 24 запитвания.