Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Александър  (Прочетена 14245 пъти)

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Александър
« Отговор #40 -: 21-11-2011, 23:37:10 »

..и аз хапнах повече сирене в последния месец,  поне е домашно , но тялото ми веднага го усети.....Сега е точно времето за кълновете, давай, да се стягаме  tooth.....
Активен

Alex

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Дневникът на Александър
« Отговор #41 -: 24-11-2011, 17:30:35 »

Започвам на фрешове и чай. Ще пробвам и нещо да покълна :) Даниела, ще се радвам на съратници - давай с мен. Смятам да изкарам 10 дни на фреш от плодове и зеленчуци без ограничение и ще ям само кълнове. Дано да издържа. Досега най - сериозното, което съм правил е 4 дни на фреш по пълнолуние (детоксикация), така че ще ми е много трудно. Ще пиша всеки ден и ще се радвам на подкрепа  :)
Активен

Faline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re:Дневникът на Александър
« Отговор #42 -: 24-11-2011, 20:35:49 »

Здравей, как върви?  :) И аз съм на фрешове и чай, само че утре ми е последен ден. След това на растяща луна идва малко трудничко  :surpris_23: Успех все пак!  ^-^
Активен

Alex

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Дневникът на Александър
« Отговор #43 -: 24-11-2011, 21:41:28 »

Като за първи ден - лесно :) Но утре ще е трудно. Ти колко дни изкара. Защо е трудно при растяща луна? То май - най полезно е при пълнолуние или така е твърди д-р Михайлов.
Активен

Faline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re:Дневникът на Александър
« Отговор #44 -: 25-11-2011, 19:37:44 »

И аз като теб - 4 дни, от които 1 на вода и 3 на фрешове и чай.
Да, наистина пълнолунието е подходящо, но дотогава има още 2 седмици  ;)
Активен

Alex

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Дневникът на Александър
« Отговор #45 -: 26-11-2011, 17:07:36 »

Днес ми е 3-ти ден. Фрешове, хапнах и ябълка, че нещо съм отпаднал. Иначе имам тонус. Малко ми е студено и мозъкът ми е гладен, тоест мисля за разни храни без да имам нужда. Одеве минах до слънце и луна и ми идваше даси купя един хляб, ама устисках. Лошото е, че непрекъснато ми звънят приятели да излизаме. Вчера издържах - днес на кръчма как ще е - не знам, но съм твърдо решен да издържа.
Иначе си бръмча насам натам и се справям :) Пия доста зелен чай - дава ми сила и по някое кафе.
Активен

Alex

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Дневникът на Александър
« Отговор #46 -: 27-11-2011, 12:50:39 »

Четвърти ден. Доста съм отпаднал, но се държа. Вчера и на дискотека успях да отида и да гледам народа как похапва и пийва. Добре, че имаше фрешове в дискотеката. Една пура дръпнах, ама това не е голям грях :)
Сега ще пийна фрешче и една ябълка ще хапна, че едвам ходя. Чувствам се обаче много добре :)
Активен

Faline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re:Дневникът на Александър
« Отговор #47 -: 27-11-2011, 20:44:50 »

Браво, имаш силна воля, аз се затворих вкъщи за да стоя настрана от всички изкушения  :peperudi:
Активен

Alex

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Дневникът на Александър
« Отговор #48 -: 28-11-2011, 12:34:27 »

След като вчера злоупотребих със зеле, днес не съм изобщо гладен. Пети ден. Само ме заболя главата, че дръннах едно силно кафе по навик. Ама изпих 3-4 чаши вода и се оправям. Освен това съм готов за подвизи. Наградих се с уникален стъклен чайник и няколко дизайнерски бели чая. Като ги разтворя ще снимам, за да споделя.
Активен

Alex

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Дневникът на Александър
« Отговор #49 -: 29-11-2011, 18:50:02 »

Ден пети - вчера. На вечеря изядох салата домати и краставици без нищо друго. Нямаше как. Днес - Ден шести - един сок алое уж органичен следобеда - друго в безиностанцията нямаше, а ми прималя и трябваше да шофирам още 150 км. Преди малко ябълка и малко зеле. Тая вечер пак съм на вечеря и ще трябва да обяснявам защо не ям ... Ще се наложи пак някоя салата да хапна.
Не знам как да изкарам 10 дни на вода и фреш, при положение, че имам доста срещи и ангажименти. Няма как да си позволя 10 дни отпуска. Май ще карам по-кратки гладувания.
Активен

Alex

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Дневникът на Александър
« Отговор #50 -: 23-06-2014, 22:16:57 »

Писах, писах и сесията ми изтече! В резюме - Здравей, дневнико, аз съм! Храня се, развивам се, спортувам по малко, имам си градинка. Ако четат опитни градинари - да се обозначат. Чао. :)
Активен

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Дневникът на Александър
« Отговор #51 -: 23-06-2014, 22:30:28 »

Хаах, неопитни или почти никакви градинари да се обозначат ли! За обмяна не неопит, хаха... Един брой - тук
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Alex

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Дневникът на Александър
« Отговор #52 -: 24-06-2014, 15:20:38 »

Всякакво ноу хау ще е полезно, ако е останало нещо след дъждовете.
Днес работа, фитнес, фрешчета, прекалих с кафето (отново). Абе в рамки горе долу. Ще ходя до градинката днес евентуално и като се върна ще се наям с лук и чесън собствено производство - много ги обичам!
Активен

Alex

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Дневникът на Александър
« Отговор #53 -: 26-06-2014, 23:16:51 »

Ще си строя вила на градинката. Американки тип, демек дърво и гипскартон. Изповядвам се, че няма да вадя никакви документи засега, защото за едно бунгало трябва да ангажирам 16 инженера. Като си промени закона милата ми държава, тогава ще го спазвам. Засега смятам да спазвам природните закони - никакви изкуствени торове и химикали и птичките да пеят. Имам си вода от кладенец, ток смятам да взема от съседа а след време да сложа фотоволтаици и перка, пречиствателна станция за отпадните води. Ако можеше щях да обявя екстеритториалност! Съседите са страхотни, само дето едвам им отбивам атаките за скара и по ракийка. Признавам си, че домашната им я пробвах, но с мярка! Това е, засега!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.097 секунди с 23 запитвания.